Gebelsowskie praktyki żydowskich mediów w oczernianiu zmarłego

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Tej treści list, po raz trzeci od początku roku, wysłałem na adres biura TV Republika, z protestem przeciw uczestnictwu tego medium w zaplanowanej akcji mediów żydowskich, szkalowania insynuacjami pamięci zmarłego prałata Jankowskiego, z wykorzystaniem fałszywych świadków. Odpowiedzi nie dostałem do dziś, co wpisuje się w podobne praktyki Tygodnika Powszechnego z b. redaktorami Turowiczem i ks. Bonieckim.,

                   Jerzy D.                                                               9-01-2019 r.

                                           Do: biuro@telewizjarepublika.pl

Przypadkowo natrafiłem na kłamliwą nagonkę na zmarłego prałata Jankowskiego, z wyrwanymi z kontekstu wywiadami, w celu jej "uwiarygodnienia"-w tym ks. Małkowskiego, firmowaną przez TV Republika i reporterkę Martę Szramowską https://www.youtube.com/watch?v=w_TmZKH2DgY

Telewizję Republika uważałem za obiektywną i brzydzącą się "krecią robotą" pomówień wobec prałata, szkalujących go za życia, firmowanych przez Gazetę Wyborczą i Nie Urbana. Jeszcze za życia prałata zostało wdrożone śledztwo o molestowanie nieletniego, które umorzono, gdy kłamstwa okazały się zaplanowaną mistyfikacją wspomnianych brukowców.  Nieletni zeznał, że matka i ojciec namawiali go do oszczerstw z inspiracji tych mediów. Jak można dać wiarę w kolejną, tak czytelna nagonkę na zmarłego prałata, który nie może się bronić. Nagonkę pod nazwą TV republika podpisała Wasza reporterka Szramowska. Czy zarząd TV Republika ma świadomość współuczestnictwa w zaplanowanych od kilku lat szkalowaniach Kościoła katolickiego i jego kapłanów, z wykorzystywaniem faktów wymieszanych z przeważającą ilością kłamstw? 

W załącznikach: zdjęcie strony YOUTUBE z audio-filmem, oraz film z pomówieniami na koncie "Republika" i kolejny wywiad z wieloletnią gosposią prałata https://www.youtube.com/watch?v=1NhcKJBpBv4  twierdzącą, że to oszczerstwa i insynuacje bez konkretnych dowodów. "Fałszywi świadkowie" to stare praktyki czasów stalinowskich, gdzie pomówieniami bez dowodów, doprowadzano do skazania na szubienice niewinnych ludzi. 

Czy TV Republika ma zamiar firmować czytelną nagonkę środowisk żydowskich, z insynuacjami na kościół katolicki, a powiązanych z gazetą Michnika i Nie Urbana, redaktorów uznających zbrodniarzy Kiszczaka i Jaruzelskiego za"ludzi honoru" ???

 

Oczekuję na stanowisko, z jednoznaczną  wyczerpującą odpowiedzią przedstawiciela Zarządu TV "Republika". 

                                                              Jerzy D. 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)