Gebelsowskie fałszywki na stronie głównej "Wirtualnej Polski"

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

 

 

Oto jak się manipuluje się fałszywymi  zdjęciami i tytułami artykułów na stronie głównej Wirtualnej Polski. To zdjęcie min. Macierewicza ukazało się w dniu dzisiejszym na tej stronie, by po kliknięciu otworzyła się podstrona z atykułem o zupełnie innej osobie ale o treści podpisanej na tym zdjęciu:

.      Może ktoś to zbagatelizować jako żart, ale Strona Główna Wirtualnej Polski wielokrotnie zamieszcza tego typu gebelsowskie fałszywki, w celu pozbawienia wiarygodności i ośmieszenia nielubianych tam polityków.

Skutki są poważne, gdy założy się, że większość internautów czyta tylko tytuły stron, bez otwierania kolejnych stron-odnosników  do nich, a które potem poświęcone są zupełnie innym osobom i zdarzeniom.

Podaję aktywny link do strony, która się otworzyła po kliknęciu na powyższe zdjęcie: http://o2.pl/artykul/-ona-jest-szalona-wiedzma-zabawna-pomylka-ministra-5946929626043521a oraz końcówkę atykułu z datą 4.01.2016r. zatytułowanego: 

            "Ona jest szalona wiedźmą. Zabawna pomyłka ministra"

"...Pechowy SMS miał pierwotnie trafić do Jamie Briggsa, byłego ministra ds. miast.Peter Dutton chciał w ten sposób skomentować artykuł, w którym Samantha Maiden opisała rozstanie jego kolegi z rządem.

04.01.2016 06:58 "

 

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)