Bandyckie bezprawie, celem anarchizacja państwa

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Tusk, herszt bandy liberalno lewackiej, autoryzuje profanacje ustaw i Konstytucji, grozi usuwaniem przez swych osiłków- prezesów NBP i Trybunału Konstytucyjnego, zleca płatnych bojówkarzy z zadaniem blokowania prac legalnych dziennikarzy.


Sądzę, że doprowadzi do kompletnej anarchizacji państwa, a po wyborach do UE zostawi swoją usłużną kamarylę dla obiecanego stanowiska w eurokołchozie, z immunitetem chroniącym przed odpowiedzialnością karną. ]]>https://www.youtube.com/watch?v=1tzsVUQ8UGY]]>


Narcyz Hołownia, drugorzędny aktor w kategorii pajaców. Swego czasu płakał nad Konstytucją, która bezwstydnie jest profanowana przez współplemieńców  ekipy Tuska.

Zatwierdza unieważnienia mandatów Kamińskiego i Wąsika, stając po stronie uzurpatorów, forsujących bezprawne ataki na Konstytucję. 

Teraz delektuje się blokowaniem wejścia do Sejmu szantażem elektronicznym i fizycznym, wobec bezprawnie skazanych urzędników CBA, pomimo unicestwienia oskarżenia konstytucyjnym prawem łaski.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

Nienawidzący polskiego patriotyzmu POstbolszewiccy mafiozi z PO-PSL i Polska 2050 Tuska i Trzaskowskiego, komuniści, zbolszewizowani lewaccy degeneraci oraz wszelkiej maści załgane lewactwo -- wszyscy walczą z polskimi patriotami określanymi przez nich jako "faszyści".

Już komunistyczny, sowiecki zbrodniarz Stalin kazał swoim bolszewickim politrukom nazywać przeciwników komunizmu "faszystami". Tak samo robi sowiecki zbrodniarz z KGB Putin - określający jako "faszystów" mordowanych przez zbrodniarzy z rosyjskiej armii Ukraińców walczących o swoją wolność. Walczących także i o to, by rosyjscy zbrodniarze Putina nie dotarli do granicy z Polską.

Bo przecież, kolejnym celem agresji rosyjskich zbrodniarzy niewątpliwie byłaby Polska. Rosyjscy propagandziści już od dawna także i Polaków określają jako "faszystów"...

Dlatego Michaił Epstein proponuje zastosowanie nowej definicji: „schizo-faszyzmu”, czyli „faszyzmu przebranego za walkę z faszyzmem”.

Jednak socjalistyczny nazizm jest ideologią mającą te same źródła oraz tożsamą z socjalistycznym, tak samo zbrodniczym bolszewickim komunizmem.

Tak więc, tę niebezpieczną, karykaturalną ideologię "schizo-faszyzmu" widać także w antypolskiej działalności łgarza i oszusta Tuska i jego mafijnego PO-PSL i Polska 2050 - z członkami PO w Sejmie i Senacie oskarżanymi o przestępstwa kryminalne lecz chronionych przed skazaniem immunitetem.

Mafijne PO-PSL, Polska 2050 oraz lewaccy degeneraci chcą wspólnie z ruską agenturą i przestępcami w bolszewickiej UE, a także mafiami w UE i w Niemczech znów bezkarnie niszczyć oraz rabować Polskę, czyli "aby było jak było".

 

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1658087