Nowe dziwolągi językowe

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Co to za idiotyczna, pseudonaukowa nowomowa- normalny związek w XXI wieku nazywają teraz heteroseksualnym, a zboczony homoseksualnym.

Przy okazji powoli utrwala się kolejny dziwoląg tego lobby homoseksualnego- homofobia. Epitet którym obraża się przeciwników nachalnego propagowania zboczeń w  relacjach męsko-damskich.

Nigdy dotychczas intymny związek między mężczyzną i kobietą nie potrzebował idiotycznych przymiotników, a już na pewno nie zaczynających się na hetero. Jest to b. wyrachowana polityka nowomowy tych środowisk- przemycanie nowego nazewnictwa, w celu określonego wpływania na podświadomość ludzką.

Jest w tych pojęciach zawarte celowe pomieszanie pojęć. Związek naturalny zaczyna się na hetero (hetera to negatywne określenie kobiety- kurtyzany)- czyli BE, natomiast  homo ma odtąd mieć, na zasadzie  przeciwieństwa,  pozytywny wydźwięk- czyli OK.

Namawiam do uświadomiania rodzin i znajomych o tych praktykach, bojkot tego typu działań w środkach masowego nakazu i o nie używanie wspomnianego pojęcia w stosunku do normalnych związków intymnych.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

proszę przeczytać o tzw. "oknach Overtona" - Overton window

Chodzi o model inżynierii społecznej „Okno Overtona”. Model ten opracował w latach 90. Joseph P. Overton (1960-2003), były wiceprezydent amerykańskiego centrum analitycznego Mackinac Center for Public Policy. Jego teoria opiera się na interwale idei, które mogą być w każdej chwili przyjęte przez społeczeństwo i o których w rezultacie mówią otwarcie politycy nie chcący, aby postrzegano ich jako ekstremistów.
Idea przechodzi przez etapy:
1. Unthinkable (nie do pomyślenia, zabronione);
2. Radical (radykalna; zabronione, ale z zastrzeżeniami);
3. Acceptable (akceptowalne);
4. Sensible (sensowne);
5. Popular (popularne; możliwa do przyjęcia przez społeczeństwo);
6. Policy (decyzja polityczna, legalizacja, umocnienie się w polityce państwowej)."

Na wykorzystaniu „Okna Overtona” oparto techniki manipulowania opinią publiczną w celu stopniowego przyjęcia przez społeczeństwo wcześniej obcych mu idei, na przykład tematów tabu. Istota tej techniki polega na tym, że pożądaną zmianę opinii dzieli się na kilka etapów, z których każdy przenosi postrzeganie idei w określone stadia, a ogólnie przyjętą normę przesuwa na ich obrzeża. Powoduje to późniejsze przesunięcie samego okna, tak aby osiągnięta pozycja znów znalazła się po środku, co umożliwia przejście do kolejnego etapu w jego granicach.

Think tanks (dosłownie: zbiornik myśli) tworzą i rozpowszechniają opinie poza granicami „Okna Overtona” w celu uczynienia społeczeństwa bardziej podatnym na różnego rodzaju idee w polityce. Gdy tego typu centrum chce wprowadzić jakąś ideę, którą opinia publiczna uważa za niedopuszczalną, to stopniowo wykorzystuje okno.

Jako przykład tego, jak można stopniowo zmienić opinię publiczną, weźmiemy małżeństwa homoseksualne. Przez wiele lat w systemie „Okna Overtona” idea małżeństw homoseksualnych znajdowała się w zakazanej strefie. Społeczeństwo nie akceptowało idei małżeństw między osobami tej samej płci. Ale media nieustanie wpływały na opinię publiczną popierając mniejszości homoseksualne. Małżeństwa homoseksualne zaczęto traktować jako zakazane, ale z zastrzeżeniami. Następnie jako dopuszczalne, a potem jako neutralne. Teraz są postrzegane jako „dopuszczalne z zastrzeżeniami”. Wkrótce, być może, będą w pełni akceptowalne.

a tu całość:

https://marucha.wordpress.com/2014/09/28/overton-jak-zaakceptowac-nieakceptowalna-idee/

lub mój wpis

http://niepoprawni.pl/blog/2640/na-co-komu-seriale-w-polskojezycznych-tv

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1469567

Przeczytałem Pana komentarz i linki. Dziękuję za uzupełnienie faktów.

Zdemaskowałem manipulacje opiniami i metody jej urabiania, ale nigdy nie przypuszczałem, że są one kolejnym wynalazkiem amerykańskim tzw. "Oknem Overtona" oraz,  że tak szeroki jest negatywny wpływ USA na moralność narodów świata, które bezrefleksyjnie przyjmują te szkodliwe dla istnienia idee.

Sądzę, że duży udział w tym ma masoneria USA, gdyż większość dotychczasowych polityków i prezydentów, to byli i aktualni jej członkowie. Ich dalekosiężne plany szatańskie (Grupa Bilderberg) to- zniszczenie wszelkich wartości, w tym normalnych rodzin i chrześcijaństwa, oraz zaprowadzenie ateistycznego Rządu Światowego, co dla nikogo nie jest już tajemnicą.

Jeden z tych elementów daje się zaobserwować od pewnego czasu, w organizowanych w kolejnych krajach atakach na Kościół, w czym przewodzą portale Wirtualna Polska, Onet, Interia, stosujące wybiórczo bezwzględną  cenzurę, oraz kłamstwa i przemilczenia mediów- TVN, telewizji i radia publicznego i nieocenionej, filosemickiej "Gazety Wybiórczej" parcha Michnika.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

anty bolszewik

#1469576

I dlatego, to co do niedawna było w Polsce nie do pomyślenia, dziś jest już na etapie akceptacji. Niewiele zostało nam czasu, by przeciwstawić się stopniowemu wprowadzaniu do Polski najgorszych z możliwych dewiacji, na zatrzymanie czegoś doprawdy znacznie gorszego niż to, co panowało w biblijnej Sodomie i Gomorze! 

 

Pozdrawiam Panów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1469700