Komorowski, prowokacje i alternatywa- Andrzej Duda

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Nikogo chyba nie zdziwi kolejna wolta Komorowskiego z podpisaną przez niego ustawą emerytalną o obowiązkowej pracy do wieku 67 lat, która miała być nieodwołalna. Teraz wg. Prezydenta wystarczy okres pracy 40 lat do jej uzyskania, ale uwaga nic się nie mówi o wieku, ani o tym czy będzie to emerytura pełna czy też tzw. socjalna w wymiarze 50%. 

Trudno tę rewelację Komorowskiego traktować poważnie, skoro niejednokrotnie jego publiczne wypowiedzi można włożyć między bajki. Oto ich dowody:

Do nieczystych zagrań sztabowców dołączyła się niezastąpiona telewizja publiczna z cenzurą, która zaowocowała zdjęciem programu Pospieszalskiego, dokumentującego powiązania Prezydenta ze służbami WSI i zamiecionymi w nich aferami:

Gołym okiem zauważalna jest w sztabie Komorowskiego panika po przegranej, swojego pewnego kandydata do zwycięstwa, już w pierwszej turze wyborów.                          

Obawy są uzasadnione, gdyż ostateczne zwycięstwo Andrzeja Dudy to utrata intratnych stanowisk i koniec nie rozliczonych afer korupcyjnych, rujnujących przez okres 8-letnich rządów PO finanse państwa.

Sprawujący władze są gotowi nie tylko do rozpowszechniania kłamstw, ale także do groźnych prowokacji, jak te z wyszkolonym prowokatorem Andrzejem Hadaczem i podpaleniem budki wartowniczej, zagrażających porządkowi prawnemu. Oto udokumentowane sytuacje:

Tych cynicznych ludzi trzeba szybko usunąć i rozliczyć, a wybór Andrzeja Dudy na Prezydenta, zapoczątkuje proces przywracania praworządności i normalności w naszym kraju.

Oto spotkanie Adrzeja Dudy z wyborcami po zwycięskiej pierwszej turze wyborów:

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:12)

Komentarze

zapewne, cala prawda , tylko prawada i tyz prawda...

Przy obecnej opiece zdrowotnej i dobrobycie nikt wiecej nie pociagnie..., wiec Bredzislaw znowu 

poczestowal nas swoimi prawdami objawionymi... , tonacy brzytwy sie chwyta...

ekonom jaki, albo co ???

co to wybory potrafia z niektorych uczcynic ???

pewnie  wrozbita..., jeno taki od fusow...

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1480281

Sitwa z PO musi odejść..bo inaczej najzwyczajniej w świecie Polska zninie zmapy. banda zlodziei i przestępców, która ironicznie nazwała się "obywatelską" zniszczyła już tak wiele,że aż wkurzyła i obudziła polaków.dajmy im zmiane w niedzielę i pokażmy drogę - na śmietnik i do ZK...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1480319

leb pod topor i wszystko...

nie ma litosci dla zdrajcow !

pzdr.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1480386