Atak na Krajową Radę Sądownictwa z rozpruciem szaf pancernych

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Bandyckie najście na Krajową Radę Sądownictwa z polecenia Tuska, to kolejne siłowe, bezprawne przejęcie organów państwa.

Osobiście uważam, że psychopata nigdy nie powinien zajmować stanowisk kierowniczych w państwie, bo to grozi decyzjami wpływającymi na destrukcję prawa, a nieuznawanie Konstytucji doprowadzi do utraty tożsamości narodowej.

Dobitnie na to wskazują kłamstwa, kolejne zaprzeczanie nim, tworzenie fikcyjnych zaszłości w rodzaju „Telewizji w Likwidacji”, twierdzeń o konieczności kilku „audytów” w sprawie Centralnego Portu Komunikacyjnego, które z góry mają wskazać na jego likwidację , a jak nie- to są unieważniane, oraz wypowiedzi w rodzaju „prześladowczych myśli, że polskość to nienormalność…”                       

Wszystkie te okoliczności dobitnie pokazują, że gość nigdy nie powinien podejmować decyzji w sprawach państwowych, a tym bardziej wobec strategicznych inwestycji, stojących w konflikcie z niemieckimi, które są mu bliższe, ze względów na niemieckie koligacje rodzinne.

.Prokurator "wdarł się do siedziby KRS". Matecki i Kaleta z interwencją poselską

 Wstrząsające sceny w reportażu z ostatniej chwili! Tak prokuratorzy od Bodnara naszli KRS

Nielegalne wtargnięcie bodnarowców. Przewodnicząca KRS: presja na sędziów i pokaz siły

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

Uważam, że to co najmniej 2 powód (po wtargnięciu do Pałacu Prezydenta ) aby Pan Prezydent w trybie natychmiastowym rozwiązał parlament (celowo z małej litery) i rozpisał nowe wybory.

 

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

Roman Pniewski

#1661604

Dojdzie do rozwiązania, po kolejnych wyrokach w sprawie oceny konstytucyjności ustaw, skierowanych do Trybunału Konstytucyjnego. Wszystkie, od chwili  podważenia mandatów Kamińskiego i Wąsika, kierowane są przez Prezydenta do TK, w celu stwierdzenia ich konstytucyjności. Pierwsza z nich to Nowelizacja Ustawy o Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, która wyrokiem TK została uznana za niekonstytucyjną, z powodu głosowania w niekonstytucyjnym składzie Sejmu. Kolejne ustawy czekają, w tym Ustawa budżetowa, która w przypadku jej niekonstytucyjności, da podstawę do rozwiązania parlamentu i nowych wyborów.

Vote up!
2
Vote down!
0

anty bolszewik

#1661641

oby jak najszybciej, ta banda już i tak wiele napsuła

 

pozdrawiam

p.s.

Jak widać, nie ma na co czekać

www.youtube.com/watch?v=PHsDXS7WW5Aw

Vote up!
2
Vote down!
0

Roman Pniewski

#1661643

Ja również nie mogę się doczekać kiedy ta banda zdrajców i bandytów upadnie. Jednak mam nadzieje, że zanim sie to stanie, trzy rzeczy się wydarzą, które mogą wzmocnić Zjednoczoną Prawicę przez następnymi wyborami: 

1. TV Republika będzie miałą swój własny sygnał i będzie nadawać w całej Polsce -  może wtedy więcej osób, np. niezdecydowanych wyborców, będzie mogło zobaczyć skalę demolowania Polski

2. Może Kamysz, PSL, Lewica się jeszcze bardziej złajdaczy - lub jakaś inna przystawka

3. I  może te dwie rzeczy sprawią, że coś drgnie w sondażach na korzyść Zjed Prawicy

To nie jest pewne, ale szanse i nadzieje na to są uzasadnione ponieważ ta Koalicja Zła zaczyna się coraz bardziej grzebać i zakopywać co tydzień a nawet częściej coś nowo-glupiego i anty-polskiego się dzieje.

To co anty-polskie i pro-niemieckie staje się modne wśród pseudo-liberalno-lewackich elit, ale - na szczęście -  nie każdy jest Jachirą dumną z tego, że głosuje przeciwko reparacjom od Niemców. 

Szkoda tylko Polski.  

 

Vote up!
2
Vote down!
0

P55

#1661647