Czarny protest za aborcją, w rynsztokowej oprawie

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Anty symbole kobiecości i kultury osobistej  na czarnym proteście, każdego normalnego człowieka napawają obrzydzeniem, tak jak rynsztokowe widowiska i prymitywne, obleśne hasła w rękach jego uczestników.

Dla dzieci i mężczyzn kobieta zawsze kojarzyła się jako symbol delikatności, wrażliwości na piękno, zaś dawniej była także zaprzeczeniem brutalności i wulgarności języka.

 Patrząc na bezmiar chamstwa- prymitywne  zachowania  i słownictwo uczestników tzw. proaborcyjnych czarnych protestów, organizowanych na wezwanie aktorki Krystyny Jandy „wyzwolonej Europejki”,  trudno dopatrzyć się w czarnych spędach, jakichkolwiek z wymienionych cech, świadczących o kobiecości i elementarnej kulturze osobistej.

Kolorytu tej rynsztokowej formacji, dodawali starsi panowie i panie z trąbkami i gwizdkami- o upiornych, zaciętych od wściekłości twarzach, przywodzących na myśl te u funkcjonariuszy, pastwiących się nad ofiarami minionego systemu stalinowskiego.

Wśród nich, jako służba porządkowa, brylowali działacze KOD, formacja sponsorowana przez zagranicę i żyda Sorosza, znanego "filantropa"- promującego aborcje, finansującego zakupy środków antykoncepcyjnych dla  tzw. krajów trzeciego świata, a dla uczestników spędu- koszulki, klipsy z napisami, gwizdki i trąbki z  symbolami KOD.

Służba porządkowa KOD „obrońców demokracji”,  „przez niedopatrzenie” nie reagowała w Warszawie, na rzucanie przez jej podopiecznych, w stronę uczestników białego marszu pro life:  okrwawionych podpasek, tamponów, niedojedzonych artykułów żywnościowych  i tym podobnych śmieci, z okrzykami wypie…ć, przy akompaniamencie wysuniętych środkowych palców ręki. Wszystko tutaj na załączonych fotografiach

 

 

 

 

 

 

Pokrywki, to własność tej pani, ale klipsy w uszach z symbolem waginy i napisem "czarny protest", to gadżet rozdawany przez KOD

 

 

 

Poniżej, dzielnie stojąca pikieta antyaborcyjna pro live, obrzucana rynsztokowymi wyzwiskami i gadżetami z czarnego marszu

 

Tutaj, na schodach- kobiece tampony, podpaski i niedojedzone artykuły żywnościowe, jakie posypały się na obrońców życia.

 

Poniżej film "na żywo":

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Zabawię się we wróżbitę teraz. Jeżeli my chrześcijanie nie zrobimy nic z tymi "ludźmi , obrońcami demokracji" to sądzę , że Bóg zrobi to za nas. Jak w Sodomie i Gomorze , może nawet rękami muzułmanów. Kto to wie?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

spider

#1527098

Patologia "jaśnie oświeconych tzw. europejczyków" przyszła do nas z USA i Niemiec. Mianowicie, coraz częściej widzi się kobiety w średnim wieku z rozpieszczanym jednym dzieckiem albo bez, względnie z rozpieszczanymi ponad miarę pieskami, ubranymi w kurtki lub ocieplacze. Podobne zachowania- u obrońców życia zwierząt, wylewających krokodyle łzy nad ich losem, ale bez skrupułów zabiją ludzkie życie w ramach tzw. "prawa do brzucha", bo dziecko nie pasuje do ich wygodnego życia.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

anty bolszewik

#1527116

Marsze "czarnych" idiotów już sie kończą, tzw. opozycja nie ma pojęcia jak ludzi wyprowadzic na ulice...szczeka tylko łże-elyta III RP oderwana od koryta publicznych pieniędzy...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1527113