KATYŃ 2010 - SENSACYJNE DONIESIENIA Z MOSKWY - SZEFOWA MAK TATIANA ANODINA UCIEKŁA Z ROSJI DO FRANCJI!!! CO NA TO TUSK Z KOPACZ?

Obrazek użytkownika Aleszumm
Świat

 

 

SENSACYJNE DONIESIENIA Z MOSKWY !!!

TATIANA ANODINA UCIEKŁA Z ROSJI DO FRANCJI !!!

SZEFOWA MAK ZACZNIE SYPAĆ SWOICH MOCODAWCÓW?

 

Szefowa  rosyjskiego Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego (MAK) Tatiana Anodina wyjechała z kraju i dołączyła do swego syna oraz synowej, założycieli zadłużonych linii Transaero Aleksandra i Olgi Pleszakowów - poinformował rosyjskojęzyczny „Forbes”.

Na stronie internetowej magazyn, powołując się na dwa źródła - biznesmena i urzędnika federalnego, napisał, że małżonkowie wyjechali z kraju kilka miesięcy temu, ale od czasu do czasu bywają w Rosji. Dołączyła do nich Tatiana Anodina i, jak przekazało inne źródło, z kręgów inwestycyjno-bankowych, rodzina obecnie mieszka we Francji.

Linie Transaero, pod względem liczby pasażerów drugie w Rosji towarzystwo lotnicze po Aerofłocie, popadły w poważne problemy finansowe na jesieni 2014 roku.

We wrześniu 2015 roku uzgodniono zakup 75 proc. plus jednej akcji Transaero przez Aerofłot. Umowa została zerwana na początku października. 20 października podpisano porozumienie o sprzedaży co najmniej 51 proc. akcji Transaero linii S7, aby „za wszelką cenę uniknąć bankructwa”. Niemniej 26 października w związku z anulowaniem przez Federalną Agencję Transportu Lotniczego (Rosawiacja) certyfikatu dla Transaero przewoźnik zakończył działalność.

Do Tatiany Anodiny należy 3 proc. akcji linii założonych przez jej syna.

Jednocześnie źródła gazety „Wiedomosti” oceniają, że czwartkowa decyzja MAK o odwołaniu certyfikatu sprawności technicznej eksploatowanych przez rosyjskich przewoźników samolotów pasażerskich Boeing 737 jest zemstą ze strony udziałowców Transaero.

MAK informował, że odwołanie będzie obowiązywać do czasu otrzymania od nadzorów lotniczych Rosji i USA potwierdzenia zdatności tych samolotów do służby w transporcie lotniczym.

We wrześniu 2013 roku Tatiana Anodina została odznaczona Orderem Legii Honorowej, nadanym jej przez prezydenta Francji Francois Hollande’a za wkład w budowę systemu bezpieczeństwa lotniczego i rozwój francusko-rosyjskich kontaktów w sferze lotnictwa.

Ucieczka Anodiny może być przełomowym faktem dla wyjaśnienia przyczyn tragedii smoleńskiej.

Jeśli szefowa MAK zacznie na Zachodzie „sypać” swoich dotychczasowych mocodawców, prawda wreszcie wyjdzie na jaw!

 

SMOLEŃSK - A WIĘC JEDNAK ZAMACH!!!

 

Były oficer Mosadu informuje: „Widziałem dokumenty ws. Smoleńska. Za tym stoi Rosja!”

Wyniki Jorgensena są poprawne. W Smoleńsku doszło do trzech wybuchów

— mówił TV Republika prof. Wiesław Binienda.

Jego ostatnie badania potwierdzają wcześniejsze tezy naukowców zajmujących się Smoleńskiem. Wnioski zespołu parlamentarnego są jasne: brzoza nie miała nic wspólnego z przyczynami tragedii smoleńskiej, zaś rządowy tupolew został rozerwany przez eksplozje w powietrzu.

Z tymi tezami, doniesieniami i wynikami badań prof. Biniendy dobrze koresponduje ciekawy wywiad z tygodnika „wSieci”.

Witold Gadowski rozmawiał z byłym oficerem Mosadu Juval’em Aviv’em. Aviv informuje w rozmowie o szczegółach swojej pracy dla Mosadu i przyznaje, że zna sprawę smoleńską.

Zapoznałem się ze szczegółami tej sprawy. Czytałem tajne dokumenty na temat katastrofy smoleńskiej — informuje Aviv.

 

Pytany o jakiej dokumentacji mówi precyzuje:

 

Dokumenty tajnych służb Izraela, USA, Wielkiej Brytanii i Interpolu.

 

Wskazuje, że po tej lekturze nie ma wątpliwości: „za tą katastrofą stoi Rosja”.

 

Jestem przekonany, że odpowiedzialność Rosji za katastrofę samolotu z prezydentem Kaczyńskim na pokładzie niedługo wyjdzie na jaw — wskazuje Aviv.

 

To szalenie ważne świadectwo. Oficer służb, działający w obszarze bezpieczeństwa do dziś, wskazuje, że zna dokumentację wytworzoną w służbach o dużej wiarygodności i mówi jednoznacznie, że w Moskwie trzeba szukać odpowiedzialnych za narodową tragedię Polski. Trudno o lepsze dopełnienie tez, wygłaszanych przez naukowców, którzy wskazują, że mamy do czynienia z wybuchami w powietrzu.

Ta deklaracja człowieka związanego przez lata ze służbami oznacza, że racje mają ci, którzy od lat już walczą, by w sprawie smoleńskiej przede wszystkim zweryfikować, czy doszło do zamachu. Człowiek Mosadu sugeruje jednoznacznie, że właśnie z tym mogliśmy mieć do czynienia. To silne potwierdzenie, że to, o co w Polsce trzeba było walczyć ze środowiskiem rządzącym, jest oczywistością.

Jednak i inny fragment wywiadu z Avivem jest zaskakujący. Okazuje się, że oficer Mosadu nie chce mówić, co wie o Smoleńsku, ponieważ się… boi.

To sprawa bardzo polityczna i wrażliwa, nie mogę więcej komentować tego, co powiedziałem. Usłyszał pan jednak już wystarczająco dużo. Teraz, kiedy intencje Putina stały się jasne, kiedy mamy do czynienia z działaniami Rosji na Ukrainie, w innych miejscach Europy czy w Syrii, wiele rosyjskich ciemnych operacji („dark operations”) wychodzi na światło dzienne — mówi.

I dodaje: Powiedziałem już i tak zbyt dużo.

Strach przed zajmowaniem się Smoleńskiem i mówieniem o tej tragedii jest zaskakujący, biorąc pod uwagę karierę Aviva.

 

Co działo się w Smoleńsku, jakie i czyje interesy za tym stoją, że mówić o tej sprawie boi się były oficer Mosadu, komandos, płatny zabójca Izraela, który przez lata ścigał i zabijał terrorystów z organizacji Czarny Wrzesień? Wnioski nasuwają się same…

 

autor: Stanisław Żaryn

 

Politolog, dziennikarz i publicysta. Autor wywiadów w miesięczniku "wSieci Historii". Na co dzień pisze dla portalu Stefczyk.info i wPolityce.pl, współpracuje z "Tygodnikiem Solidarność", "wSieci", "wSieci Historii". KONTAKT: zaryn.blogi@gmail.com

Źródła:

http://wpolityce.pl/swiat/270979-sensacyjne-doniesienia-z-moskwy-anodina-uciekla-do-francji-szefowa-mak-zacznie-sypac-swoich-mocodawcow

https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=tatian+anodina+uciekla+z+rosji

Zapraszam na moja stronę autorską i facebooka:

http://aleksanderszumanski.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=1&Itemid=2

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009664654533

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

o zamachu smolenskim.
Przeprowadzic badania oparte na naszych naukowcach i ekspertach.
Przeprowadzic badania oparte na miedzynarodowej komisji.
Mozna tez ewentualnie polaczyc te badania,ale uwazam ze o wiele lepiej by bylo je ze soba skonfrontowac.
Nieulega tez watpliwosci ze w sprawie Smolenska istnieje zmowa miedzynarodowa,ten temat jest tematem tabu i nie jest on poruszany jako przyklad katastrofy lotniczej.
Wygiete na zewnatrz czesci wysadzonego w powietrze niedawno samolotu rosyjskiego omawia sie jako typowy przyklad eksplozji wewnatrz samolotu i porownuje sie go ze starymi zamachami sprzed wielu lat, a nie z zamachem w Smolensku.
Uwazam tez ze zetelne badania miedzynarodowej komisji mialyby wiekszy impakt w zmianie swiadomosci opini publicznej na calym swiecie niz tylko badania polskie ,ktore by zostaly nie tylko osmieszone ale tez zagluszone przez wrogow Polski a szczegolnie przez agenture rosyjska majaca w prawie wszytkich mediach na swiecie swoje wplywy.

Powracajac do badan w Polsce najpierw trzeba by oczyscic przedpole z sytemowych postkomunistycznych przeszkod w postaci zdrajcow z tytulami, zajmujacymi najwyzsze stanowiska w wydzialach mechanicznych w calej Polsce.
Jak wiemy od 45 roku na stanowiska we wszytkich wladzach w Polsce byli mianowani ludzi z negatywnego doboru tzw.BMW bierny mierny ale wierny,za ich sluzalstwo i bezwzgledne podporzadkowanie sie wladzy dostawali tytuly i wysokie apanaze do tej pory sie nic w tej maeri nie zmienilo.
W Polsce sa wysoko kwalifikowani fachowcy we wszytkich dziedzinach potrzebnych do wyjasnienia przypadku smolenskiego.
Jednak oni maja zwiazane rece gdyz takich badan ne moga przeprowadzic w jakiejs stodole czy garazu.
Ta zawiazana grupa naukowcow wystepowala do wszytkich naukowych wydzialow mechanicznych w Polsce aby umozliwili im badania i albo nie dostali zadnej odpowiedzi, badz odpowiedzi byly negatywne.
Zreszta nie tylko utytulowani zarzadcy wydzialow mechanicznych, ale tez i wielu pseudo naukowcow
od spraw lotnictwa i mechaniki uwazaja ze zamach smolenski to czysto teoria spiskowa i wlasnie ich podstawa swiadzcy jak ten swiat naukowy jest zabagniony.
Od zawsze w Polsce byla tkz, produkcaja naukowcow i autorytetow na potrzeby sytemu,miernoty dostawaly z nominacji tytuly dobre posady,aby pozniej w razie potrzeby sluzyc swoim dobroczyncom.

PIS czeka ciezka praca oczyszczania Polski ze zdrajcow i zaprzancow dla ktorych slowo Polska nic nie znaczy,nie mowiac juz o honorze.
Czystka musi sie zaczac od wojska,sluzb,sadownictwa,urzedow,mediow i swiata nauki inaxzej z zadna sprawa w tym i smolenska nie ruszymy z miejsca.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1497983

....Profesora Richard-a Pipes-a dla radia RFM-FM
Rząd Stanów Zjednoczonych nie poprze Polski w staraniach o odzyskanie wraku Tu-154M.
Rząd Stanów Zjednoczonych uznaje oficjalne wyniki raportów Anodiny i M
Rząd Stanów Zjednoczonych nie poprze żadnych międzynarodowych komisji, które mogłyby wyjaśnić jak doszło do katastrofy prezydenckiego TU-154M.
Rząd Stanów Zjednoczonych uważa, że Polska nie jest partnerem ani żadną strona w Rozmowach z Rosja i nie powinna prowadzić samodzielnej polityki wobec Rosji.
Rząd Stanów Zjednoczonych uważa, że Polska nie może prowadzić samodzielnej polityki wobec swoich wschodnich sąsiadów.
Rząd Stanów Zjednoczonych uważa, że Polska nie może prowadzić żadnej polityki na wschód od Linii Curzona.
Rząd Stanów Zjednoczonych uważa, że gwarantem i reprezentantem polskich interesów na wschód od Linii Curzona są Stany Zjednoczone.
Rząd Stanów Zjednoczonych uważa, że Polska jest państwem podległym polityce Unii Europejskiej czyli Niemcom i nie może prowadzić samodzielnej i niezależnej polityki zagranicznej.
Rząd Stanów Zjednoczonych uważa, że Polska ma się nie mieszać w konflikt na Ukrainie i jedynie służyć w wypełnianiu zadań logistycznych wypływających z układu sojuszniczego ze Stanami Zjednoczonymi.
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=16698&Itemid=100

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1497992

Żeby było jasne:

"Prof. Pipes jest wybitnym sowietologiem, a to oznacza, że ściśle współpracował z wszystkimi agencjami bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych od National Security Agency po przez FBI, CIA na wywiadzie wojskowym kończąc. Profesor Pipes posiada Top Secret Security Clerance i ma dostęp do ściśle tajnych dokumentów dotyczących naszego rejonu geograficznego. Prof. Pipes oprócz badan naukowych i wykładów na renomowanych uniwersytetach zajmuje się pracami na zlecenie. Po prostu opracowuje analizy dla agencji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo USA, a także dla administracji Stanów Zjednoczonych. Analizy Prof. Pipes są wykorzystywane do tworzenia polityki zagranicznej USA oraz w codziennej dyplomacji. Z racji swojego zawodu, Prof. Pipes posiada bardzo szerokie kontakty, jest poważany, podziwiany i bardzo wpływowy. Jest jednym z czołowych przedstawicieli amerykańskiego establishmentu, który kreuje politykę zagraniczna USA, a to oznacza, że wypowiedzi Pana Profesora nie wolno poszczać mimo uszu i udawać, że ich nie ma! Przypomnę, że w dyplomacji często używa się ludzi pozornie nie związanych z oficjalna administracją, aby przekazali swoje własne, prywatne przemyślenia od których rząd może się w każdej chwili odciąć i wyprzeć. W rzeczywistości, owe prywatne, wypowiedzi znaczących osób są oficjalnym zdaniem władz danego państwa. "

p. s. profesor Pipes jest Żydem urodzonym w Cieszynie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1497995

dzieje, Panie Aleksandrze:

ruski samolot spadł, ruska Anodina uciekła z Rosji a ruskiego szefa od propagandy putinowskiej serce zaatakowało i nieboszczyka znaleziono w hotelu w Waszyngtonie:

Z prawej Michaił Lesin
/AFP
 

Ciało 57-letniego Lesina - byłego szefa resortu prasy, telewizji i radia Rosji - odkryto w hotelu w centrum Waszyngtonu w czwartek, lecz wiadomość o tym trafiła do mediów z opóźnieniem.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-usa-sledztwo-ws-smierci-michaila-lesina,nId,1917905?parametr=fakty_dol#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

trup dziś ściele się gęsto.

Co jutro się zadzieje ?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1498007