HIENA ROKU - WOJCIECH CZUCHNOWSKI "GAZETA WYBORCZA"

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

 

WOJCIECH CZUCHNOWSKI - HIENA ROKU

 

Z CYKLU POLSCY DZIENNIKARZE PUBLICZNI

 

Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich wręczając swe nagrody przyznało też niechlubny tytuł Hieny Roku.

Tym razem powędrowała ona ex aequo do publistów „Gazety Wyborczej” Piotra Stasińskiego i Wojciecha Czuchnowskiego. Za co? Za brak solidarności z dziennikarzami zatrzymanymi przez policję w siedzibie PKW.

Wojciech Czuchnowski jest ostatnią osobą, z której pojmowaniem dziennikarstwa nie chciałbym się identyfikować. To człowiek, który w swych pisanych żółcią, nienawistnych tekstach wielokrotnie mylił styl ze styliskiem.

Nawet teraz pisze o „pracownikach prawicowych mediów”, zapewne w odróżnieniu od niego niegodnych miana dziennikarza, a Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich nazywa „przybudówką Prawa i Sprawiedliwości”.

Czołowy publicysta "Gazety Wyborczej" wulgarnie obraża narodowców:

Publicysta „Gazety Wyborczej” Wojciech Czuchnowski w wulgarny sposób odniósł się do przedstawicieli środowisk narodowych, którzy zapowiedzieli pozew przeciw dziennikarzowi i gazecie Adama Michnika  za nazwanie ich „kontynuatorami tradycji faszystowskiej”.

"Panowie Narodowcy, powiedziałbym żebyście mnie pocałowali w dupę, ale za bardzo szanuję swoją dupę, więc po prostu spierdalajcie dziady". — napisał bardzo ładnie na Twitterze Wojciech Czuchnowski.

A teraz na poważnie:

"Obowiązkiem Polaka i przyzwoitego człowieka jest przeciwstawiać się faszystowskiej swołoczy, która zatruwa ten kraj (…) kompromituje go i hańbi jego demokratyczne instytucje. Mam nadzieję, że w tym nie ustanę. Tak mi dopomóż Bóg".— tłumaczył swoje wulgarne wystąpienie dziennikarz(?) "GW"

Najwyraźniej czołowy żurnalista „Gazety Wyborczej” postanowił pogorszyć swoją sytuację przed zapowiadanym procesem…

„Gazeta Wyborcza” bardzo troszczy się o przyszły rząd PiS. Przoduje w tym m.in. Wojciech Czuchnowski. Pierwsze pióro „Wyborczej” było łaskawe napisać, że Macierewicz, Ziobro i Kamiński w rządzie PiS to „kompromitacja”, za którą odpowiada „zbyt łagodna w rozliczeniach IV RP Platforma Obywatelska”.

„Teraz mogą zrobić z państwem wszystko” – grzmi Czuchnowski.

Oczywiście nie raczył zauważyć, że Ziobro dostał ponad 60 tys. głosów w Kielcach (z ostatniego miejsca) i miał większe poparcie niż Grzegorz Schetyna.

A podobno niewybieralny Macierewicz – ponad 30 tys. w okręgu piotrkowskim.

Mają zatem społeczny mandat, by rządzić.

A PO?

Jest owszem, winna „słabego rozliczenia rządów PiS”.

Podobnie jak „Gazeta Wyborcza”, która (także piórem Czuchnowskiego) przez 26 lat strzelała kapiszonami, chamstwem i pospolitymi kłamstwami.

Żydowska gazeta dla zakłamanych antysemitów Polaków, którzy w czasie okupacji niemieckiej w Polsce wymordowali w Holokauście 3 miliony Żydów, oszczędzając redaktora naczelnego "GW" Adama Michnika. Patrz:

"W pewnym sensie Polacy są odpowiedzialni za śmierć wszystkich 3 milionów Żydów – obywateli II RP" – mówi historyk z Żydowskiego Instytutu Historycznego Alina Cała.

http://www.rp.pl/artykul/310528-Polacy-jako-narod--nie-zdali-egzaminu-.html

 

Źródła:

 

http://wpolityce.pl/media/231972-pol-porcji-mazurka-wojciech-czuchnowski-slynie-z-opini-wywazonych-lomem-ale-to-nie-powod-by-dostal-hiene-roku

 

http://wpolityce.pl/polityka/270382-czolowy-publicysta-gazety-wyborczej-wulgarnie-obraza-narodowcow-powiedzialbym-zebyscie-mnie-pocalowali-w-d-ale-za-bardzo-szanuje-swoja-d-wiec-po-prostu-spiecie-dziady

 

http://niezalezna.pl/72842-czuchnowski-zmartwiony

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

cóż każdy dostaje to na co sobie zasłuży, taka jest prosta prawda.

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1542882

Towarzyszu pejsaty Czuchnowski!!! 

W swoim "redachtorskim życiu" kierujesz się zasadą: - "tak mi doPOmóż zloty cielcu, amen",... ty antypolski wywrotowcu!!! 

.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
0
#1542883

"Hiena Roku" tytuł nadany przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, jak każdy tytuł "zobowiązuje" tę żydowską "Gazetę Wyborczą" do dalszego opluwania Polski, Polaków i polskości. Ta antypolska szmata powinna już wreszcie zniknąć z przestrzeni publicznej, jak i TVN. Czołowe szmaty dziennikarskie to Michnik, Justyna Pochanke,Monika Wielowieyska, Anita  Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Kamil Durczok (Polsat).

Dziękuję Aleszumm za ten tekst.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Bozena Lukawska

#1542888

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

lwowianka

#1542891

moim skromnym zdaniem, - jest tu w pewnym zakresie spór autentyczny, a w niemałym spór symulowany:

Ż-zi lewicowi "kłocą" się z Ż-ami neokonowymi, przy czym wszelkich róznicach, obie strony kochają Izr-el, uwielbiają wszystko co związane z Ż, zwalczają "antysemityzm" (choć gw ostrej, ma tu rolę "złego policjanta"). Te "uczucia" środowisk nie podlegają koniunkturze.

Obie strony nie znoszą też Rosji (ale GP bardziej, a u gw jest to koniunkturalne, może się zmienić).

No a my mamy się tym wszystkim przejmować, dzielić (nie to bym widział pole do jednania się z lemingami,  ale przede wszystkim jest to skutek długotrwałej tresury, prowadzonej m. in. w interesie the nacji). Tak to widzę...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1542894

Słusznie wskazując i piętnując jego/ich "zachowania" - które ja osobiście widzę wręcz jako szowinizm - trzeba napisac co jest świeże, co odgrzane lub przynajmniej umieścić artykuł/jego część w czasie.

Hienę obaj dostali dawno, za 2014 r. Czy wszyscy czytelnicy od razu się zorientowali, ze chodzi sprawę sprzed 2 lat? (przynajmniej w dużej części artykułu). Bo ja np. nie

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1542902

wieczny niczym Lenin

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1542904

Hiena roku - tytuł dożywotni

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Aleksander Szumanski

#1542905

Bo mi się wydaje, że wszystko zauważyłem dobrze.

Nikt, łącznie ze mną, nie odbiera im" tytułu", ale że sprawa nie jest świeża to fakt, jak i to, że z tekstu nie można wyczytać, że sprawa nie jest świeża.

Miło było wyczytać, ze dostali hienę, ale to ... nic nowego, okazuje, że nie daje to nowej radości. Kiedyś gw przegrała proces - to co, będziemy o tym informować co pół roku i cieszyć się, że .. przegrali proces, a potem się okazuje, ze było to n lat temu......

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1542907

bez mała

 

antypolskim gównem

bez mała

obsrana jest ona

Cała!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1542929

To prawda. I na skutek owego smrodu została wytentegowana z ŻIH ( Żydowski Instytut Historyczny). Wy.....p..,.d...ł całą Całą dyrektor Ż.I.H. prof Paweł Śpiewak, po czym poprawił całą Całę w wywiadzie prasowym, iż Polacy zamordowali "tylko" 120 tysięcy Żydów.

Wzięłam kalkulator i przeliczyłam ilu Żydów zamordowali Polacy

Oto rachunek 3 miliony - 120 tysięcy = 2 miliony osiemset osiemdziesiąt tysięcy.

Robić sobie szutki z Holokaustu mogą tylko takie mendy jak Szetyna - Tusk et consortes.

A tu kpiny sobie robi żydowska placówka "naukowa". Tego całego śpiewaka to powinni też wypierdolić na zbitą mordę, podatnicy polscy, którzy utrzymują tę sranaukownię.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Bozena Lukawska

#1542959

Cała napisała książkę "Żyd wieczny tułacz" antysemityzm w Polsce. Tę książkę sponsorował ŻIH jako producent. I wskazał morderców Żydów, nie Niemców lecz Polaków, którzy stworzyli "polskie obozy koncentracyjne" i w nich mordowali Żydów.

Ten ŻIH to powinni zamknąć a śpiewaka wypierdolić, tak jak pisze powyżej.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

lwowianka

#1542962

Wyjątkowo pojętni uczniowie Goebbelsa, pobierający nauki za niemiecką kasę!

Serdecznie pozdrwiam 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1542974

Zastanawiam się, jak długo będzie jeszcze (szczególnie po ostatnim ataku na premier Szydło) PIS czekał z uchwaleniem ustawy wprowadzającej surowe kary za używanie określeń "polskie obozy" oraz szerzenie jawnie antypolskich łgarstw, które bezczelnie rozgłaszają po całym świecie za nasze pieniądze, tacy choćby mieniący się naukowcami kłamcy (typu oświęcimskiego), jak Cała czy Śpiewak? Nie słyszałem też, by Grossowi odebrano wreszcie państwowe odznaczenie za uprawianie wściekle antypolskiej nagonki.

Serdecznie pozdrawiam

   

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1542971