BEZPŁCIOWY AKT EWY KOPACZ

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

BEZPŁCIOWY AKT EWY KOPACZ

Jadąc z centrum Warszawy w stronę Piaseczna, bardzo długą ulicą Puławską, mijamy wiele nowych, eleganckich budynków. Niektóre z nich to prywatne kliniki lekarskie. Większość wyrosła w ostatnich latach, za czasów minister zdrowia Ewy Kopacz. Przynajmniej kilka z nich zajmuje się leczeniem bezpłodności, bo tak oficjalnie nazywa się ta część medycznego biznesu, która to tzw. „leczenie” sprowadza do stosowania metody in vitro. Nie byłoby tych klinik, gdyby nie polityka finansowania z budżetu państwa produkcji dzieci poczętych poza organizmem matki.

To, że za pomocą in vitro nie da się wyleczyć niepłodności, wiedzą wszyscy, ale większość lekarzy, właścicieli klinik, ministerstwo zdrowia, parlamentarzyści, którzy właśnie uchwalili ustawę o in vitro, powtarzają uparcie: in vitro jest sposobem leczenia bezpłodności. Więcej, premier Ewa Kopacz, tuż po sejmowym głosowaniu wygłosiła radosny komentarz, jaki jest to „wielki sukces polskiej wolności”. Nic bardziej obłudnego i zakłamanego. Wolność człowieka została pogwałcona. Polska, mimo unijnego nacisku, nie musiała przyjmować ustawy o in vitro, która traktuje człowieka w jego najwcześniejszej fazie rozwoju jako jakiś bliżej nieokreślony zestaw komórek, które można zamrozić, włożyć do termosu i odstawić na półkę w szpitalnej piwnicy. Polska wkroczyła w ciemną stronę świata, podążając za tzw. państwami nowoczesnymi, jak np. Anglia. Od 1990 roku, jak podaje brytyjski departament zdrowia, za pomocą in vitro wyprodukowano ponad 3 mln 800 tysięcy ludzkich istnień, zwanych oficjalnie embrionami. Ale do 2006 roku światło Boże ujrzało jedynie 122 tysiące dzieci. Reszta, 3 mln 678 tysięcy, umarła w mrokach ciemności, w milczeniu świata pozbawionego prawdy i dobra. Oto dowód na koszmar metody in vitro, zapłodnienia „na szkle”.

Uchwalona przez polski parlament ustawa o in vitro będzie miała ten sam szatański efekt. Umożliwi handel zarodkami, czyli ludźmi, jak kiedyś w epoce niewolnictwa. Pozwoli kobietom rodzić nie swoje genetycznie dzieci na zamówienie. Także parom homoseksualnym. Uderza w rodzinę i instytucję małżeństwa. Odrzuca niezbywalne prawo dziecka do posiadania własnych rodziców. Ustawa demoluje porządek moralny zbudowany  na prawie naturalnym, od wieków sankcjonowany przez chrześcijaństwo.

In vitro, a wcześniej tzw. ustawa przemocowa, która za pomocą „płci kulturowej” podważa płeć biologiczną, a zagrożenia dla rodziny dostrzega m.in. w tradycji i religii, wywraca dotychczasowy porządek prawny w państwie i tworzy olbrzymie zagrożenia, trudne dziś do ocenienia. To jest koniec naszej cywilizacji, po której przyjdzie inna, może jeszcze bardziej prymitywna, ale być może nieodrzucająca moralnego ładu, która jednak narodzenie dzieci pozostawi Bogu i naturze.

Na nic zdały się nawoływania polskich biskupów, by odrzucić projekty tych ustaw. Niestety szaleństwu eugeniki sprzyja dziś bożek postępu i nowoczesności. Na jego czele kroczą dziś wszelkiej maści lewacy nienawidzący siebie, innych ludzi, Polski i Kościoła, co nie przeszkadza im uważać się za katolików. Polski Kościół, jego hierarchia i katolicy świeccy, ponieśli wielką porażkę. Jeszcze za życia papież Jan Paweł II napominał, by odejść od metody in vitro. Ten dziś święty, rzadko mówiący o karze, o karaniu, w rozmowie z Wandą Półtawską powiedział: „Chyba Pan Bóg będzie musiał ukarać tę ludzkość, bo to woła o pomstę do nieba”.

Najprawdopodobniej lewackie ideologiczne ustawy pozostaną już w naszym prawie. Prawica, PiS, które jak jeden mąż głosowało przeciw in vitro, nawet gdyby zdobyła władzę i miała większość parlamentarną, będzie zbyt słaba, aby odwrócić koło historii. Skoncentruje się na gospodarce, nie dotykając tego wszystkiego, co mogłoby wywoływać ideologiczny spór. Odłoży to, jak już tak bywało, na później i tym samym przegra tę bitwę o człowieka. Obym się myli, że trzeba będzie wielu lat, aby nastąpiła polska rekonkwista, a raczej rechrystianizacja.

W tym ideologicznym sporze o in vitro najbardziej widoczne jest zakłamywanie faktów, kompletna niewiedza albo raczej cyniczna gra nastawiona na zniszczenie dobra. „Jestem za in vitro, bo kocham dzieci” - mówił urzędujący prezydent Bronisław Komorowski. Zatem każdy przeciwny metodzie in vitro to wróg kobiet i dzieci, osoba zacofana i prymitywna. Kiedy prof. Bohdan Chazan odmówił uśmiercenia dziecka obciążonego wadami genetycznymi, dziecka „stworzonego” metodą in vitro, pierwszymi, którzy krzyczeli, że należało je wcześniej zabić, byli ci od in vitro. „Jestem dziś szczęśliwa” - oznajmia premier Ewa Kopacz po ogłoszeniu przyjęcia ustawy. Szczęśliwa, bo zrealizował się plan „kręcenia lodów na służbie zdrowia” czy dlatego że Polska dołączyła do państw „postępu”? Platforma w końcówce swoich rządów, miejmy nadzieję, przeforsowała najgorsze z nieludzkich praw, jakie kiedykolwiek uchwalał polski parlament.

Źródła:

http://wpolityce.pl/polityka/257344-najgorsze-z-nieludzkich-praw-ustawa-o-in-vitro-demoluje-porzadek-moralny-od-wiekow-sankcjonowany-przez-chrzescijanstwo?strona=2

- Wojciech Reszczyński „Nasza Polska”, 30.06.15

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

również często przywtarza, że in vitro jest metodą leczenia bezpłodności. Oczywiście gdyby to środowisko nie czerpało z tego procederu korzyści, nie plotłoby takich bredni. Niedawno ścięłam się z lekarzem na lokalnym portalu i w końcu zadałam pytanie czy zna przypadek aby kobieta po urodzeniu dziecka zapłodnionego in vitro wyleczyła się z niepłodności. Odpowiedzi nie było. A przecież ile jest potrzeb finansowania np. leczenia rzadkich chorób u dzieci poza Polską?  Na to nie ma pieniędzy bo na tym nasi lekarze nie zarabiają. Na takie przypadki zwykli ludzie robią zrzutkę żeby ratować polskie dzieci. W jakim kraju my żyjemy?

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1487612

kiedy wyobraziłam sobie, co może zrobić niegodziwa władza z zamrożonymi ludzkimi zarodkami, władza, która poczuje brak kasy. Obawiam się, że nie mozna wykluczyć "wszczepiania" tych embrionów na siłę, lub bez wiedzy i zgody kobiety.

Zgroza wieje.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1487658

A czemu PiS gdy zdobędzie większośc parlamentarna i mając swojego prezydenta nie może odwrócić lewackiego prawa? Dlaczego Autor uważa ,że zajmowanie się gospodarką nie pozwala zajmować sie takimi tematami? Dziwne to bardzo - czyli jak PO może psuć lewackościa Polske mimo gospodarczych sporów to jest ok. a PiS będzie "ostrożny"? Czy może dlatego by nie drażnić lewaków z UE i Ameryki?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1487665

nie jestem lekarzem,ale bezpłodność ,to skutek, to skutek podłych, nieludzkich  warunków życia.Jak mają funkcjonować normalnie , zarówno kobieta jak i mężczyzna ,kiedy średnio dobowo pracują  łącznie 12 godzin.Obciążenie  fizyczne i psychiczne zawodowe, to podstawowy czynnik stresu cielesnego.Ale przecież są  dni wolne, tak , gdzie i u kogo , u jakiego pracodawcy, bowiem w większości  pracodawczego  żądania dyspozycyjności  pracownicy maja być laptopowo/komputerowo dyspozycyjni  przez 24 godziny dobowo.Jak w takich warunkach potwornego stresu fizyczno-umysłowego ma się odbywać normalna kopulacja prokreacyjna.Moje pokolenie wychowało się  na seksuologii Michaliny Wisłockiej,  kamasutra,też poszła w kąt, teraz jest odjazd  przy pomocy dopalaczy , a wtedy seks na żywioł !!!!

pozdrawiam

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

rach

#1487841