Jutro też wam uciekniemy ;)

Obrazek użytkownika Boanerges
Kraj

Tusku puścił w eter wiadomość, że podatnicy mają płacić za zapłodnienie in vitro. Już tyle gwoździ przybił Donald do trumny PO, że musi być ona z mocnego drzewa.

Na następne dni eter obiegła wiadomość, że twarzą Euro 2012 (nie waluty ;) ma być nie kto inny jak najmędrszy z polskich mędrców europejskich. Odzewu brak.

Oczywiście nie godzę się na propozycje PO i te co do twarzy Euro. Właściwie to nie wiem jaką twarz bym chciał zobaczyć ale na pewno jakieś uchodzące z najpiękniejsze Polki to by się znalazły. Przynajmniej by o nas nie pisali, że znów Prezydent nie dogadał się z Premierem i dlatego przegraliśmy mecz otwarcia.

Moja propozycja jest taka. Jeśli już to ma być jakiś polityk to proponuję Komorowskiego. Jego żarty, kiedy na przykład w jednym koszyku po losowaniu spotkają się Włosi, Anglicy, Rumuni i Ukraińcy, mogłyby ostudzić niezadowolenie tychże krajów. To byłaby bomba. Mógłby z śmiechem naśladującym premiera Leppera, który nie wyobrażał sobie i chyba do tej pory nie wie jak zgwałcić prostytutkę, opowiedzieć jakiś mądrą anegdotę w stylu, co to za snajperzy, którzy nie potrafili z 30 metrów zastrzelić Prezydenta. Ubaw byłby po pachy. A Dukszewicz mógłby jakąś piosenkę nawet ułożyć w szkle kontaktującym swoich fanów z rzeczywistością ;)

Kampramisa nie budieT.

Ocena wpisu: 
Brak głosów