APEL ZWIĄZKU KONFEDERATÓW POLSKI NIEPODLEGŁEJ

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

APEL ZWIĄZKU KONFEDERATÓW POLSKI NIEPODLEGŁEJ

APEL O PRZYJAZD DO NOWEGO SĄCZA W DNIU 19.08.2015 r.          

Postkomunistyczny prokurator Waldemar Kriger  działając w porozumieniu z postkomunistycznym komendantem policji Markiem Rudnikiem skierował do Sądu Rejonowego  akt oskarżenia  przeciwko siedmiu patriotom i weteranom walk o Niepodległą Polskę  o znieważenie śmiecia sowieckiego czyli obelisku chwały Armii Czerwonej. 

Są to kolejne represje za manifestację w dniu 27.09.2014 r., która doprowadziła do zburzenia symbolu sowieckiej okupacji.     Jak wielu mówi "złogi komunistyczne"  w Nowym Sączu mszczą się dalej  na Polakach za udaną akcję likwidacji  reliktów komunistycznych.

Nikt nie może być sam w obliczu bezprawia policyjnego.       

 Zapraszam wszystkich do przyjazdu indywidualnego do Nowego Sącza i do wsparcia swoją obecnością represjonowanych działaczy niepodległościowych.

 W dniu 19 sierpnia tj. w środę  w Sądzie Rejonowym przy ul. Strzeleckiej 1 a,  o godz. 10.00 w sali 2-25 odbędzie się pierwsza rozprawa.

 Wystarczy wyjechać busem z Krakowa o godz. 7.00, aby dotrzeć na czas. Od Dworca Autobusowego należy liczyć około 15 minut na dojście do budynku sądu. 

Jeszcze raz zapraszam wszystkich do zobaczenia jak działa PRL bis.

 

Z szacunkiem

prezes ZKPN Krzysztof Bzdyl

 

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)