Wanted dead or alive...

Obrazek użytkownika Zebe
Kraj

Bardzo ciekawe zjawisko socjologiczne obserwujemy ostatnimi dniami. I pomyśleć, że wszystko to za sprawą partyzantki uprawianej przez Jarosława Kaczyńskiego.
Wszyscy chcą złapać Jarosława, a on się wymyka. Tu dwa zdania, tam dwa zdania, tu niejako podziękowanie dla Rosjan w sieci, a on nieuchwytny.
 
Nie wychodzi na strzał, unika salonów i mediów. Jak partyzant jakiś, a może Robin Hood z lasów pod Warszawą.
 
Rzuci coś zza węgła i znika. Dezorientacja całkowita. Ani to dział nie można wytoczyć, czy też jakiegoś nalotu dywanowego wykonać, a on jest. Po prostu jest, jak partyzant w lesie.
 
Najgorzej to walczy się z legendą, jak wieść gminna niesie. Im bardziej nieuchwytny, tym bardziej wzbudza zaciekawienie i sympatię wśród Rodaków.
Tylko Władzy jakoś „nie pasi…
 
No i poplecznikom. Chyba listy gończe trzeba będzie rozesłać i nagrodę wyznaczyć, za zlokalizowanie i przed mikrofony doprowadzenie.
 
Szkoda, że Jarek czarnej skrzynki nie nosi, bo analizę nieobecności można by zrobić, zapewne w kilka dni, a nie kwartałów. Miałyby media używanie, a Rząd ?
A rząd plakaty będzie rozwieszał w lokalach gastronomicznych, sklepach, na straganach:
 
Wanted dead or alive
 
Tylko, że Komorowskiego tak mają reklamować…
 
Zaiste genialny  pomysł rodem z Nowakowa. Ciekawe co właściciele na to, jak obroty o te trzydzieści parę procent spadną. Na dziś.
 
Partyzancie Kaczyński, nie czas jeszcze na wyjście z lasu !
Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

porównanie jej do starych polskich tradycji partyzanckich bardzo trafne. I tym razem jak wyjdziemy z lasu przed godziną W to zwyciężymy. Co będzie dla przeciwnika dużym zaskoczeniem.

oszołom z Ciemnogrodu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#58567

Mnie dziwi, jak ten JAD się sączy, z tych co uważają się za miłosiernych. Ale porównanie do nekrofilii? Toż, to poziom posła, którego nazwiska szkoda mi wymienić!

Gdzie są "obiektywne" media? Gdzież te piękne hasła, że te wybory będą inne, w innym duchu, bez krwawej walki i zacięcia?

No może wszak trupy, krwi już nie mają, ale jednak... I jeszcze z takim tekstem do kobiety wystartować? Styl klasy, tyle, że nie z tej epoki...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#58583