Pogrzeb Seawolfa - Wspólny Różaniec od Nieobecnych Niepoprawnych

Obrazek użytkownika krisp
Ogłoszenie

Drodzy Niepoprawni,

Dzisiaj o 12 w południe będzie Msza Święta pogrzebowa, a po niej Rodzina, Przyjaciele i liczni Niepoprawni odprowadzą Pana Tomasza Mierzwińskiego na miejsce ostatniego ziemskiego spoczynku.

Wielu spośród nas nie będzie mogło w tych uroczystościach uczestniczyć z różnych względów, choćby znaczna odległość od Gdyni, podeszły wiek, kiepski stan zdrowia uniemożliwiający podróże, czy wreszcie bardzo późna informacja o dacie pogrzebu, co samo w sobie sprawiło, że dojazd do Gdyni byłby utrudniony ze względów czysto czasowych.

Wielu Niepoprawnych kieruje do Miłosiernego Zbawiciela modlitwę za Pana Tomasza, ale moglibyśmy też POMODLIĆ SIĘ WSPÓLNIE, RAZEM, W JEDNYM CZASIE i tego dotyczą moje sugestie.

Sugestia 1:
Około godziny 12:20, a więc w trakcie Mszy Świętej pogrzebowej w Gdyni, rozpocznie się codzienny Różaniec w Radiu Maryja. Możemy włączyć radia na odpowiedni kanał i przyłączyć się do tej modlitwy, polecając Miłosiernemu Panu Bogu Duszę Seawolfa, w wielkim Niepoprawnym chórze naszych indywidualnych modlitw.

Sugestia 2:
O godz. 15, w Godzinie Miłosierdzia Bożego możemy w podobny sposób odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego, polecając Pana Tomasza Bożemu Miłosierdziu.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Brak głosów

Komentarze

to bardzo piękne.Modlitwa przynosi dwojaki pożytek. I dla tego za kogo się modlimy, i dla modlących się, koi smutek, otwiera serce.

Pozdrawiam serdecznie!
...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#354864

Modliłem się z Wami modlitwą różańcową za duszę Tomasza w czasie mszy pogrzebowej. Niech mu ziemia lekką będzie a duszę aniołowie zaniosą wprost do Raju.

Vote up!
0
Vote down!
0
#354990