Głos z Podlasia do programu Jana Pospieszalskiego

Obrazek użytkownika krisp
Blog

Drodzy Niepoprawni,

Jak pewnie większość Niepoprawnych, obejrzałem wczoraj program Jana Pospieszalskiego "Bliżej" na temat przekrętu zwanego Projekt Chopin i skomentowałbym całą sytuację w sposób następujący.

Nie ma się co dziwić działaniom niejakiego Jana Krzysztofa B. (piszę tylko inicjał nazwiska z ostrożności procesowej wierząc, że odsiadka za ten przekręt go nie ominie), skoro już lata temu twierdził, że pierwszy milion trzeba ukraść.

Kto ukradł pierwszy milion, temu już kasy nigdy dosyć nie będzie i kradł będzie dalej. I tak to leci.

Koledzy docenili sugerowany sposób zarabiania pieniędzy wysyłając Jana Krzysztofa B. na posadkę do Londynu, a potem zlądowali go miękko w PeKaO SA., by mógł kontynuować zarabianie pieniędzy według sprawdzonych sposobów. Stąd akcja Projekt Chopin zatwierdzona podpisem Jana Krzysztofa B.. Już widzę, jak lemingi z kredytami hipotecznymi w tym banku skaczą do góry z radości, że znowu udało się wystrychnąć tych strasznych pisiorów na dudka.

A teraz, jako doświadczony zarabiacz pierwszego i dalszych milionów, doradza innym zarabiaczom tego samego pokroju, co mają robić, by też im się udało przekręcić to co wspólne, by w majestacie "prawa III RP" stało się jak najbardziej indywidualne. Oczywiście, by żyło się lepiej WSZYSTKIM, to znaczy WSZYSTKIM bieżącym kolegom z sitwy PO i tym innym kolegom z dawnej KLD i WSZYSTKICH miejsc z tymi sitwami zaprzyjaźnionych .

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Coś mi się wydaje, że Jan Krzysztof B. przerzucił się z detalu na hurt i zamiast milionów zajmuje się "zarabianiem" miliardów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#290289

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. :))))

Szkoda, że nie pamiętają, że nie są nieśmiertelni (i bynajmniej nie myślę tu tylko o seryjnym samobójcy) i do grobu tego ukradzionego majątku nie da się zabrać.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#290302