Specjaliści z PO

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

Z jednej strony Tuskowe Brygady Tygrysa ABW-WSI o 6 rano wywalają drzwi 25 letniego studenta który stworzył stronę na której kpiono z przedziwnych "buli" naszego Pręsytęda Komo-ruskiego a z drugiej strony PO atakuje Antoniego Macierewicza za raport o WSI. To znaczy nie do końca całe PO. Wystąpiło dwóch specjalistów tej partii od służb specjalnych Panowie TT - Tomczyk i Tyszkiewicza.
Wezwali Macierewicza do oddania diet poselskich i oskarżyli go o to że to przez niego najlepszy minister obrony narodowej Klich wraz z boskim Premierem muszą z naszych (znaczy ich?)pieniędzy oddawać kasę był WSImanom którym się raport nie spodobał a którym nasz psychiatra-minister tą kasę oddać chce.
No oskarżenie poważne poparte paragrafiami o przestępstwie urzędniczym.
Ale kimże są fachowcy od służb specjalnych z ramienia PO tak gromko krzyczący swe żale na łamach zaprzyjaźnionych z PO mediów.
Cezary Tomczyk - rocznik 1984 - 27 lat !!! - geniusz ? Były radny Sieradza dziś zasiada w komisjach ds. Białorusi i zespole polsko-tureckim. No tak fachowiec ! Jak z PO to musi być fachowiec od służb specjalnych - wszak kto zakładał PO po cichu wyznał nam jeden WSIman.
Ale oto drugi krzykacz :
Krzysztof Tyszkiewicz - 31 lat !!!! - łołłłłłł !!!
poseł a jakże z PO najbardziej znany z tego że kieruje warszawskim Towarzystwem Przyjaciół Lasu.
Pięknie nie ?
Specjaliści z PO w kółko goleni :)
Tak, tak, po co mieć wiedzę wystarczy być w odpowiedniej partii i nie posiadać poglądów.
Oni gotowi są na to żeby ich wykpiono byle ich zauważono.
Gryzą na rozkaz choć bezzębnie. Nie uda im się ugryźć ale przynajmniej pomemłają trochę, nie :)
Dla was młodzieńcy z PO coś do pomyślenia.

I jeszcze jeden Karel Kryl :

Brak głosów