Gorgona z TOK FM

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

Indie jak wiemy to kraj o wielu obliczach. Nędza i Bogactwo.Piękno i brzydota. Z tym kojarzą nam się Indie. No i oczywiście z Boliłód. Ale Indie mają coś w czym są podobne do Polski dnia dziejszego.

KASTOWOŚĆ.

Co to jest kasta ? To nic innego jak nasze STANY wieków średnich. Z tą różnicą żę u nas można było za pieniądze lub sławę awansować np. z mieszczanina na szlachcica a tam w INDIACH kim się urodziłeś tym umrzesz.

Ten system kastowy jako żywo przypomina dzisiejsze podziały w naszym kraju. Z tą różnicą że to już nie urodzenie a wybór polityczny określa kastę. Wybierasz Platformkę to choćbyś był burakiem bez zębów na przedzie i ogólnie debilem intelektualnym nie ma rady jesteś "młody i wykształcony z wielkiego miasta". A że ma się to jak pięśc do nosa do twojej osoby? Tym gorzej dla faktów jak mawiał pewien zmarły nagle profesor o koziej aparycji.

Głosujesz na PSL toć musisz być "chłop z morgami i urodziwy w rękach mocarny że istne dziwy".

A jak Samoleporobrona to musisz pić wino marki Arizona i mówić "soczystą polszczyzną" no i gwałcić niewinne białogłowy co chcą awansować.

A jak jesteś z SLD ? Nuuu to trudno cię rozgryźć : wykształcony tu i tam, aparycja jak do Old Spica no i słuszne poglądy.

Ale najgorzej być w PiS. Po prostu PARIAS polski. Niewykształcony tłumok w berecie moherowym z antenka. Rydzykofan, czarnosecin, faszysta. Po prostu jak Żyd za okupacji. Wyrok już jest tylko w zawieszeniu. I tak dobrze że głosującym na Kaczyńskich nie każą nosić biało-czerownego trójkąta na piersi po lewej stronie. Choć może to się stać w każdej chwili przy takich tuzach demokracji ludowej jak Palikotoniesiołowskokucopodonych indywiduach.

A czemu to piszę ?

A bo dziś posłuchałem przypadkiem w jeździdle płomiennej mowy jakiejś gorgony z TOK FM. Gorgona ta jak nieprzemierzając Meduza postanowiła zamienić w kamień ugodę którą "tchórzliwie" podpisał DZIENNIK z Patrycją Kotecką. DZIENNIK chyłkiem wycofał się ze wszystkich potwarzy którymi obdarzył w swych niewydarzonych artykulikach Panią Patrycję. Podkulony ogon redaktorków z DZIENNIKA tak wkurzył Meduzę TOKEFEMOWĄ że sama postanowiła popastwić się nad Panią Patrycją K. Co jej z tego wyszło ? Jak zawsze w TOK FM fałsz i obłuda. Najbardziej rozbawiła mnie Gorgonka jak stwierdziła że ONI w TOKU i w Giewusze ZAWSZE dopuszczają obie strony konfliktu do głosu. W tym momencie wyłączyłem radio. Człowiek stara się jakoś dojechać do pracy. A śmiech czasem zabija....

Ocena wpisu: 
Brak głosów