Ekwilibrystyka prawdą

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

Słupsk - radni PiS chcą nazwać imieniem Pary prezydenckiej park w tym szacownym mieście. TVN24 i WP.PL opisują całą sprawę która oczywiście nie kończy się pozytywnie dla tego pomysłu. W sprawie na anty wypowiada się obecny Obecny Andrzej radny z SLD. PO nie występuje w tejże dyskusji w żadnym momencie artykułów. Na koniec głosowanie i 12 do 7 przegrywa pomysł PiS. A teraz szybkie spojrzenie na szacowną Radę Miasta - 8 głosów PO i 4 głosy SLD . Czyli te 12 głosów to 4 SLD i 8 krasnoludków ? Czego się wstydzi PO ?
Wstydzi się TERAZ Palikota.
Grzegorz S. z Wrocławia do niedawna wicetusk zakazał Januszkowi wypowiedzi tak do wyborów no chyba żeby Kaczyński zaczął mocno wygrywać ... . Wtedy spuści się Januszka ze smyczy i zacznie się nowa Ballada o Januszku.
Obergefrajter Niesioł już nie wytrzymał i zaczął pluć na Kaczyńskich i co ? i Kilka punktów procentowych ma PO w plecy.
Drugi raz takiego błędu, oszalały z nienawiści Stefan nie popełni. Grzesiu dopilnuje.
Cuda się zdarzają . Teraz gdy tego najbardziej PO potrzebowało odnalazł się Zielonka. Podobnież chłopina pływał od pół roku w Wiśle. Z Zielonki pozostał czytelny tylko dowód ale już wiadomo że to on. No bo kto inny mógłby pływać z jego dowodem?
"Wypadek" naszego Prezydenta był o 8:56 tak to było wczoraj dziś to może być 8:41 albo i 8:32. Szczęśliwi czasu nie liczą orzekł dziś Donald Tusk a Platforma jest szczęśliwa że tylu zawadzających we wspólnych ściskankach Tuska i Putinka nie może już im przeszkadzać. Może więc i czas w samolocie zatrzymał się o 8:41 ale PO daje nam słowo honoru że była 8:56. Nie wierzycie Słońcu Peru ?
Banda medialna adamitów wrze. Lud jej nie lubi. Wyborcza zaczyna mieć tyle zwrotów jak nie miała od dawna za to Gazeta Polska i Rzepa znikają co do jednej. Wprost strzeliło sobie wprost w stopę (firma Platforma Medialna :))))) ) i wyrzuciło jednego co napisał prawdę. W całym wprost pozostali tylko Mazurek i Zalewski do czytania. Tak to położą pismo medialne platformiaki :))).
śmieszy mnie to bo "młodzi i wykształceni" jakoś nie kupują gazet które piszą zgodnie z ich poglądami za to ci "ciemni i niewykształceni" kupują na potęgę :)))).
Czyż to nie jest zabawne , proszę państwa.
Korwin-Mikke przewraca się w łóżku. To nielogiczne. Jeśli ludzie chcą kupować gazetę która pisze tak jak oni myślą a nie mogą. Zasady ekonomii nie działają w Państwie Tuska.
Dziś na ten przykład sprzedano Jakubasowi Mennicę Polską czyli producenta mamony. Uprzedzając wyznawców liberalizmu jest to jedyna taka sprzedaż na świecie.
W telewizorni był film SOLIDARNOŚĆ 2010 . Nie oglądałem bo mnie nie było. Zabolał film to widać. Przeciw wyciąga się to że jednym z wypowiadających był jakiś aktor którego mało kto zna jak nie ogląda dokładnie epizodów naszych sitcomów. Podobnież aktor powinien się do tego przyznać że gdzieś tam grał. A czy Pani Kolenda-Zaleska już opowiedział że popiera tak mocno PO bo posłem z tej menażerii jest jej tatuś ? Nie ? To czego szczekacie?
Patrząc na wychowanie i zachowanie tej sfory medialnej stwierdzam że Pawłow powinien brać lekcje u Michnika-Szechtera.
Drogi Bronisław boi się wyjrzeć z Pałacu. Patrzy chłopina na żyrandol i marzy.
Na raporcie WSI łapę już położył .Co będzie jednak jak przegra ?
No cóż co ma chłopina robić. Jarosław Kaczyński naprawdę walczył z komuną a Bronisław ma tylko żonę chyba(co widać na zdjęciach małżonki). Tak swoją drogą ciekawi mnie kto to z rodziny marszałka był przeciwny pochówkowi Prezydenta na Wawelu ? Jak twierdził Dziwisz ktoś z rodziny Marszałka był u niego i sprzeciwiał się złożeniu Prezydenta w przedkrypcie Piłsudskiego. Ciekawe kto to był z rodziny Marszałka....
Aby w pełni wyjaśnić "wypadek" samolotu z Prezydentem RP, Pan Tusk odwołał z kierowania komisją ds wyjaśnienia "wypadku" Pana Edmunda Klicha (szefa komisji ds wypadków lotniczych) a powołał w to miejsce Pana Millera z MSWiA (nic mi nie wiadomo aby Pan Millera miał jakiekolwiek przygotowanie w tym kierunku). Sprawa na pewno się teraz wyjaśni. Winny będzie Lech Kaczyński która na pewno sam pilotował samolot wcześniej zastrzeliwszy pilota.
Myślicie że to niemożliwe ?

Brak głosów