Brytan ala Pudel

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

- Panie doktorze, mój interes tak mi zmalał. Co robić?
- Owinąć w Gazetę Wyborczą, ona wszystko wyolbrzymia!

Beatyfikacja naszego Ojca Świętego. Duża grupa ludzi naprawdę to przeżywa a reszta ? Jarmark. A najlepszy jarmark urządza Gazeta Wyborcza produkując artykuliki i różne dodatki. A mnie się cały czas przypomina jak GWniany organ michnikowców zachłystywał się koszulkami "NIE PŁAKAŁEM PO PAPIEŻU". Wtedy kpili dziś produkują i dołączają do swego pisemka gadżeciki dla "pielgrzymów".
Geszeft jest najważniejszy...

I znów beatyfikacja na którą leci samolotem "wspólna grupa posłów i senatorów III RP".
I oburzenie : bo nie lecą z nimi posłowie PiS którzy wolą (nauczeni doświadczeniem) jechać pociągiem.
Na końcu artykułu okazuje się że nie lecą też posłowie SLD no ale ci mają to po prostu w .... . No wiecie gdzie.
Znaczy lecą tylko p.osły PO i PSL. Oni się nie boją latać.
Reszta się boi, nawet polscy prokuratorzy "smoleńscy" którzy udawali się do Moskwy wybrali pociąg bo jak sami mówili "samoloty spadają".

Błasik kontra Protasiuk ciąg dalszy.
Nie ma nagrania, nie ma świadków ale nie, znaleziono jednego - Gen. BOR Janicki. Co prawda nie był na lotnisku ale słyszał że się kłócili. Na początku podejrzewałem naszego Gen. J. o zdolności ponad przeciętne. Słyszał z odległości setek kilometrów no ale potem mi to tzw. dziennikarze wytłumaczyli że nasz Borowik słyszał od innych o tej kłótni. Znaczy Brytan który miał bronić Prezydenta okazał nam się Pudelkiem. Widzę wielką przyszłość naszego generała w prasie kolorowej bo z BOR powinien się pożegnać już dawno a i prokurator miałby tu coś do powiedzenia....

Czyje zdjęcie najczęściej gości przy pierwszym poście na ONECIE i WP ? Nie zgadniecie !!
Jarosława Kaczyńskiego.
Co otwieram Onet lub WP pierwszy post zawsze o Kaczyńskim.
Już się cholera zacząłem bać puszek otwierać.
Czyżby "wajcha" się przekręciła ? Ależ skąd!
Tak mołołojcy z tych portali próbują walczyć z rosnącą popularnością Prezesa PiS. Ostatnio zabrakło już inwektyw i osobników na tyle zboczonych umysłowo by je wypowiadać w stosunku do drugiego człowieka.
Krótka jest ławka debili emocjonalnych co ogólnie mnie cieszy.

Wałęsa chce podać rękę Kaczyńskiemu. Media w amoku nad dobrocią uBolka gdańskiego. Orgazm z pod paznokci przeróżnych redaktorków leje się po ekranach.
Czy to śmieszne ? Nie. Choroba psychiczna jako taka nie jest śmieszna. Dla mnie to taka akrocefalosyndaktylia - zrośniecie bezczelności z głupotą.

Ostatnio wśród znajomych propaguję akcję "Przytul wyborcę Bronka". Wszak , jak musi się czuć osoba która głosowała na Bronisława Komorowskiego wierząc że wybiera myślącego człowieka ?

I kilka piosenek na koniec.
1. Całe PO lubi Bareję jakby nie czując że to co Bareja nakręcił odnosi się dziś wybitnie do nich. Całe PO słucha Kaczmarskiego. I w to wierzę . Słucha ale nie rozumie. Gdyby zrozumiało...
Bajka.

2. Z BULEM piszę że do kogoś mi to pasuje....
Karel Kryll - Przewielmożny Kat

3. I coś na smutno... Bez czwartej zwrotki ale i tak zrozumiałe...

Ocena wpisu: 
Brak głosów