Zcichapęk

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

Siedzi rybak nad morzem i łowi ryby. Nagle patrzy a tu na wędce trzepoce się mu złota rybka. Wyciągnął ją czym prędzej i się pyta:
- Czy ty rybko jesteś ze złota?
- Nie - odpowiedziała rybka - ja jestem z Platformy. - Zafrasował się stary rybak...
- No to ty nie spełniasz życzeń? - zapytał ją.
- Nie. - odpowiedziała rybka - ja tylko obiecuję.

"...ile jesteśmy gotowi oddać prerogatyw państwowych za nasze bezpieczeństwo" - tako rzekł Radek Sikorski.

Mam psa marki suka. Szczeka bydle na wszystkich a najwięcej na największe psy za płotem. Gdy tylko tenże pies znajdzie się na przeciwko mojego psa marki suka ten potomek wielu ras rzuca się na plecy i udaje martwego. Myślę że dużo oddaje prerogatyw za swoje bezpieczeństwo. A co wy na to ?

No cóż POgłówki mają już wszystko i jak powiedział kiedyś pijaczek Churchill : to nie jest początek, to nie jest koniec, to jest początek końca.
Tylko kogo ten koniec dotyczy?

W prasie poczytałem ostatnio że podobno jednak ten kryzys to przyszedł ale jak zauważył ktoś kto to pisał Polska i tak będzie zieloną wyspą.Przynajmniej w mediach...

Niewesoła jest sprawa z łupkami. Zima ciepła, Nord Stream drogi to przyjaciele Tuskoludków Niemce i Ruskie mają problem. Większy Ruscy. Jeśli polskie łupki wejdą na rynek i będą tańsze od sowieckiego gazu rozsypie się Gazprom a Gazprom to Rosja. Rosjanom nie pozostanie nic innego jak wojna. Nikt nie chciał umierać za Gdańsk to czy ktoś będzie chciał umierać za łupki ? Jak już staniemy się IV Federacją Wielkich Niemiec kto zabroni Andzi z Witkiem zablokowanie tych Polaczków z łupkami ?

11 listopada na wezwanie żydów z Gaz. Wyb. i stalinowców z Krytyki politycznej (czy to nie to samo ?) przybyło z Niemiec Einsatzgruppen dzieci SSmanów. Internacjonał w pełni.
Może by Gazeta Wyb. machnęła jakiś artykuł o dobrym doktorze Mengele albo o na ten przykład o Heydrichu i jego dobroci dla żydów.
Dla mnie osobiście wygląda to na spotkanie kumpli potomków Einsatzgruppen i Sonderkomando do spółki z Judenratami.

Po pogromie urządzonym kilku Polakom w mundurach Legii Nadwiślańskiej przez hitlerowsko-stalinowską dzicz nasz WIELKI I WSPANIAŁY PRZYWÓDCA z buuuulem musiał napisać nową ustawę o imprezach masowych. Pisał ją chłopina jak swoją pracę magisterską 6 dni ( chciał być lepszy od stwórcy?) i wypuścił kolejnego gniota na miarę Ustaw Norymberskich. Wg. tegoż gniota organizujący demonstrację będzie odpowiadał swoim majątkiem za zniszczenia w trakcie tej demonstracji powstałe. Czyli jak przyjdzie grupa Policjantów w białych kominiarkach i spali radiowóz TVN24 to winny będzie organizator. Prawda że to cudowne jak przemówienia naszego Prezydenta ? A za rok Nasz WIELKI I WSPANIAŁY PRZYWÓDCA obiecał zorganizować sam i stanąć na czole z ramienia demonstracji listopadowej. I tu zapaliła mi się żarówka jak pomysłowemu Dobromirowi: a co jeśli dojdzie do rozruchów ? Czy wtedy sądy puszczą w majciochach i dziurawych skarpetkach naszego Drogiego Bronisława ? Ciekawe...

Coś nam Premier ostatnio zniknął. Nasz Makiaweli z Zaspy nie otrzymał jeszcze żadnych poleceń ? Czy też upaja się likwidacją Schetyny ? Nie wiem ale chyba jest to cisza przed burzą.

Niektóre medialne ściereczki strasznie narzekają że boją się wyjść na ulicę coby w ryja nie dostać. Panie i Panowie trzymajcie się, goście Dziennika Telewizyjnego czasu stanu wojennego mieli jeszcze gorzej a dziś to poważani ludzie merdiów prawda?

Ocena wpisu: 
Brak głosów