Zygmunt Miernik opuszcza więzienie!

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
Kraj

RUCH BYŁYCH I PRZYSZŁYCH WIĘŹNIÓW POLITYCZNYCH

„NIEZŁOMNI”

ZAPROSZENIE

Ruch Byłych i Przyszłych Więźniów Politycznych „Niezłomni” zaprasza w niedzielę, tj. 4sierpnia 2013 r. (niedziela)pod zakład karny w Wojkowicach (k. Będzina) ul. Jana III Sobieskiego 298 na godzinę 10:00.

Po 15-stu dniach więzienie opuści Zygmunt Miernik (dwukrotnie internowany w stanie wojennym, uczestnik „tortowego protestu” podczas procesu Czesława Kiszczaka).

Po bramą więzienia w Wojkowicach odbędzie się konferencja prasowa oraz pikieta w obronie represjonowanego, pt. „DOSYĆ WIĘŹNIÓW POLITYCZNYCH”.

Katowicki sąd zaocznie skazał Zygmunta Miernika na grzywnę za rzekomą odmowę wylegitymowania się na wezwanie funkcjonariusza policji, która obecnie została zamieniona na 14 dni aresztu.

Cała sprawa oznacza, że wzorem Białorusi w III RP stosuje się sądy kapturowe, które orzekają na polityczne zamówienie apologetów i wychowanków komunistycznych zbrodniarzy typu Wojciecha Jaruzelskiego czy Czesława Kiszczaka.

Mamy nadzieję, że metody działania wywodzące się od rosyjskiego powiedzenia „dajcie nam człowieka, a paragraf się znajdzie” nie są nową formą dyskusji wymiaru sprawiedliwości III RP z obywatelami, którzy domagają się realizowania art. 2 i 19 Konstytucji RP oraz wprowadzenia europejskich standardów w sądach i prokuraturze.

Rzecznik

Ruchu Byłych i Przyszłych Więźniów Politycznych

„NIEZŁOMNI”

Adam Słomka
Tel. kontaktowy 601 646 080

Katowice, 2 sierpnia 2013 r.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Banda skorumpowanych sędziow z poprzedniego sowiecko-polskiego systemu..To własnie oni i ich czerwone bożki w osobach--kiszczak--jaruzelski--urban i wielu z obecnego-sld-powinno gnić w więzieniach a nie niewinni patrioci..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#373634

sady wciaz sa wierne stalinowskozydowskiej zasadzie dajcie mi czlowieka a paragraf sie znajdzie.

Na Owsikowej scenie Miecugow dostal po ryju tak ze az to
Chyzego Roja zabolalo, ciekawe ile ten dostanie ze osmielil sie klamce medialnego po mordzie natrzaskac.
Szkoda ze wczesnies nie natrzaskano kapusia oswiemskiego slynnego autoryteta od BYDLA chazarskiego profesora bez matury.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373656

gość z drogi

kiedyś ganiali nas po ulicach i lali pałami i zieloną woda,dzisiaj niszczą grzywnami i sądami kapturowymi....

ukłony...:)

10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#373661