Ohhędzie płemihha do nahhodu

Obrazek użytkownika Milton
Blog

Nahhodzie libehhalno-chrześcijański

Nadeszła wielkopomna chwila !

       Zhezygnowałem z hhozeghhania cotygodniowego meczu piłkahhskiego, bo Mihhek powiedział, że jak go zwolnię z Ministhha Spohhtu, najważniejszego hhesohhtu w tym rządzie, to nie da nam na koszulki, gethhy i kohhkothhampki. Mihhek nie żahhtuje, jak pothhafi pacyfikować, pokazał to na Flohhydzie swojej żonie, któhhej nawet policja stanowa nie pothhafiła pomóc.

        Wszystko zaczęło się od tego, że ghhupa biznesmenów polskich postanowiła zhhobić konkuhhencję budżetowi państwa i skiehhować  śhhodki mu należne w hhęce tych, którzy lepiej wiedzą jak je wykorzystać niż urzędnicy państwowi. Bo państwo to khhwiożehhczy Lewiatan. A phhywatny biznes wie lepiej jak je wykorzystać.

        Dlatego mówimy NIE wahhołom zghhomadzonym na Konghhesie Kultuhhy Polskiej, którzy domagają się śhhodków od instytucji państwowych.  Zamiast żądań skiehhowanych pod adhhesem rządu o wspihhanie kultuhhy, to powiem wam gdzie je szukać. Idźcie do HHyśka ...siaka członka Izby Phhoducentów i Opehhaatohhów Urządzeń Rozhhywkowych. Bo to oni są awangahhdą phhawdziwej kultuhhy.

       Bo w rzeczywistości to phhawdziwa kultuhha polega na umiejętnym korzystaniu z "jednohhękich bandytów", a nie na dopłatach do teathhów, biblitek, czy innych opehhetek. Na tym polega wyższość dokthhyny libehhałów gdańskich nad hheakcyjnymi i wstecznymi khhypto-komuchami Kachohhami. Zgodnie z naszą dokthhną 464 mln złotych, które nie wpłynęły do krwiożehhczego budżetu, lepiej wydadzą właściciele kasyn, phhawdziwi bohhatehhowie naszych czasów.

      Płezydent żąda ahhesztowań, ale on uphhawia politykę.A polityka jak wiadomo jest zła. Politycy są źli. Szczególnie źli są politycy spod znaku Kaczohhów. Co innego my "piękne chłopaki" z Płatfohhmy.My hhobimy dobrze, a nasze działania mają chahhaktehh techniczny. A wiadomo technika to nie polityka. Bo w ghhuncie rzeczy PO to nie politycy, ale technicy władzy.

     Ostrzegam płezydenta, że jak się nie uspokoi, to Stefan dalej będzie szczękał, a może i kąsnąć za nogawkę, a tego nie życzę nikomu, bo wetehhynarze mówili, że ma wścieklicę.

     Nasz ambasadohh w Hhosji, whhęczył mój list z przesłaniem, żeby płemiehh Putin przywhhócił hazahhd w Hhosji. Jego likwidacja w Hhosji jest złym przykładem dla Polski. Bo może się zdarzyć, że nienawistne Kaczohhy też będą chciały naśladować w tej matehhi Putina. A to jest niedopuszczalne, bo wszyscy mamy nienawidzić Kaczohhów.

     Kończąc - apeluję do nahhodu, do związkowców, księży, a w szczególności do twóhhców kultuhhy GHAJCIE NA JEDNOHHĘKICH BANDYTACH ! To nasza przyszłość.

 

pzdr

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

fajne co napisałes i prawdziwe a przez to smutne, bo szkoda Polski po prostu.

ps. zmień swego nicka bo identyczny nik posiada jakis fanatyk donka na S24, wystarczy dodac jakas cyfre i juz wiadomo, ze to nie ten Milton

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#32878

ale jednak trudno się czyta, nie róbmy temu żulowi z rządu przyjemności.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#32911

Wiem, że trudno się to czyta, ale wystarczy zamienić hh na r, jest taka funkcja na Wordzie. Jest to bardzo gorzkie ... ale Ty, ja, Kryska i inni potrafimy się śmiać... a oni, "piękni chłopcy" bez mózgowcy tego się boją.

pzdr
Milton

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#32922