Zbieranina Gowina zaatakuje Kaczyńskiego z prawej strony

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Tusk „Rozstrzygnięcie o jego przyszłości należy do niego -”.....” W tworzeniu nowych organizmów celuje aktualnie lewica, ale nie wykluczamy, że będzie to dotyczyło ruchów na prawicy. Nie sądzę, że tworzenie nowej organizacji jest celem Jarosława Gowina.”...”Mam nadzieję, że ta dymisja nie doprowadzi do odejścia Jarosława Gowina z partii. „....” Jak minister Gowin zadeklarował się publicznie, że dopóki jest Ministrem Sprawiedliwości nie będzie kandydował w wyborach wewnętrznych w PO, to pomyślałem "nie będę cię trzymał w klatce". Jest to człowiek, który ma charakter, czasami charakterek. „....„Uprzedzałem ministra Gowina, „.....”Jest rzeczą ważną, żeby rząd - a także PO - żebyśmy nie mieli radykalnych przechyłów i kontrowersji związanych z poglądami. „.....”Poglądy Jarosława Gowina coraz częściej służyły mu nie jako meritum, ale jako tworzenie nowej sytuacji politycznej. „.....”Ja nie mogę raz na tydzień tłumaczyć się za ministra tylko dlatego, że on zbyt upolitycznia kwestie, którymi się publicznie zajmuje „.....”nie będzie sztormów o charakterze ideologicznym. „....”Podobny problem miałem z Januszem Palikotem - patrzyłem mu głęboko w oczy i miałem wrażenie, że jest gdzie indziej - tak jest z ministrem Gowinem. Ważne jest, żeby ludzie w polityce nie stali w przeciągu, bo się przeziębią „......(źródło )
 
Mariusz Błaszczak „Tusk jest premierem rządu lewicowego, żeby nie powiedzieć lewackiego. „.....”W lewackiej partii nie ma miejsca dla konserwatystów”....” Wszystko zależy od Gowina, czy będzie chciał pozostać w lewackiej partii. Na gruzach PO Gowin może stworzyć nowy podmiot polityczny. Rząd drży w posadach i te zmiany są tego dowodem. Koalicja PO-PSL się sypie i powinna jak najszybciej odejść od władzy. „.....”Błaszczak jednocześnie wykluczył możliwość transferu Gowina do Prawa i Sprawiedliwości: „.....”Nie ma transferów, nie o to chodzi. Miejscem naturalnym dla Gowina jest to, co powstanie po PO. „.....(źródło)
 
Staniszkis „ Stąd jak już wcześniej wspomniałam ta gwałtowna zmiana w „Rzeczpospolitej” i „Uważam Rze” przeprowadzona w celu zneutralizowania PiS i wypromowanie ewentualnej kolejnej ekipy na przykład triumwiratu: Sikorski-Gowin-Giertych.. ...(więcej)
 
Krążą pogłoski ,że Przemysław Wipler chce opuścić Prawo i Sprawiedliwość ,bo partia skręca gospodarczo w lewo”.... „Mówi się, że pójdzie pan z Gowinem tworzyć nową partię? „...(więcej )
 
 
 
Paweł Kowal „Wbrew temu, co mówi premier, PO to nie centrum. Mamy rząd, który jest lewacki i ekstremistyczny, a Tusk jest dziś kompletnie niewiarygodny „...”Proszę pokazać drugą centrową partię w Europie, która przez kilka miesięcy organizuje ideologiczne awantury. To jest lewacki rząd, ekstremistyczny. On używa takiej ideologii i takiej frazeologii. „...(więcej )
 
Krasnodębski „by w mediach publicznych zostały utrzymane wpływy jego ludzi oraz lewicy. Tak naprawdę jest to spór "domowy", bo PO jest w gruncie rzeczy również partią lewicową „...(więcej )
 
Krasnodębski o Tusku „....”Pod wpływem Angeli Merkel i z innych nieznanych nam powodów odstąpił od pierwotnego planu i zrezygnował z kandydowania na prezydenta RP. Gdyby został prezydentem, wycofałby się na z góry upatrzone pozycje „...(więcej )
 
-----
Mój komentarz
 
Projekt pod nazwa Palikot , który miał zmarginalizować rosyjską lewice , czyli SLD nie wypalił .Schodzi również ze sceny wielka kurtyzana polskiej polityki czyli PSL . Oleksy już przebiera nogami do żłoba
 
Oleksy „PO będzie osłabiona, PSL jeszcze bardziej, tak więc jedyną możliwą koalicją będzie PO–SLD, bo Sojusz na odmianę się wzmocni. „.....”A PiS nie wygra wyborów? Jest tuż za plecami PO.
Może wygrać, ale nie będzie miało z kim rządzić. Polska scena polityczna jest zbyt nieruchawa, żeby wtargnął na nią ktoś nowy, kto mógłby wejść w koalicję z partią Jarosława Kaczyńskiego. Dlatego nawet gdyby PiS wygrało, to i tak w rezultacie będą rządziły PO i SLD „....(więcej )
 
W sytuacji upadku Palikota i PSL istnieje szansa ,że ziści się koszmar lewactwa i „prusaków” i Kaczyński wygra wybory z tak dużym poparciem ,że przejmie władzę samodzielnie . Bo tylko wtedy ma Kaczyński szanse przejąć władzę, kiedy będzie miał większość w Sejmie.
 
Staniszkis „Ale PiS, choć wysuwa się na czoło stawki, wciąż nie ma szans na władzę. Choćby ze względu na brak potencjalnego koalicjanta. „....(więcej )
 
Fasadowość, teatralność demokracji najlepiej widać na przykładzie socjalistycznych państw Zachodniej Europy . Wybory są fikcja , rządy przestały być ośrodkami realnej władzy . Ni ważne kto wygra, i tak marsz ku socjalizmowi jest kontynuowany . Podatki rosną , rośnie kontrola na gospodarką i chłopstwem pańszczyźnianym.
 
Wypadek przy pracy jakim są Węgry. Odwrót od budowy raju socjalistycznego może się powtórzyć w Polsce .
 
Nie udał się projekt Palikot to powstanie koncesjonowana partia zgniłych konserwatystów . W zasadzie ta nowa partia mogłaby przyjąć nazwę „ Zbieranina Gowina” , ale zapewne nazwą ja jakoś inaczej .
 
Gowin , Michał Kamiński ( polecam jego skomlenie i poniżanie się przed lobby homoseksualnym ...(więcej ) , Migalski , Kowal, Kurski . Ziobro , Poncyliusz i być może Rokita. No i oczywiście Giertych obsesyjnie nienawidzący Kaczyńskiego ( polecam ekshibicjonistyczny wywiad Giertycha ..” Giertych był konfidentem Tuska w rządzie Kaczyńskiego ? ) zapewnią sukces wyborczy nowej partii . Z Migalskiego , Kowala i innych zrobią „pożytecznych idiotów , gdyż dadzą im koryto w Euro Parlamencie, nie dopuszczając ich jednak do układania list w wyborach do Sejmu . Odpowiednio spreparowane list wybiorcze zapewnią ,że „Zbieranina Gowina” w Sejmie potulnie będzie pełniła role „ konstruktywnej opozycji „ lub nawet wejdzie w koalicję z Platformą .
 
Bo w tych wszystkich ruchach z nowymi partiami chodzi tylko o jedno . O zniszczenie Kaczyńskiego ,a najgorszym razie o niedopuszczenie go do władzy.
 
Zresztą jeśli mam rację to zaraz lewackie i „pruskie „ media rozpoczną pompowanie „ Zbieraniny Gowina „
 
video .Profesor Andrzej Nowak „Stalin zdobywa Polskę (1939-1945)
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
 
Krasnodębski „Otóż w Polsce po 20 latach niepodległości ustalił się de facto monocentryczny, monopolistyczny system władzy. Wprawdzie istnieje parę partii politycznych, ale jest – tak postrzegają to Polacy – jeden hegemon. Istnieje jedno centrum władzy, wokół którego krążą satelity. Rola PSL w obecnej koalicji przypomina rolę ZSL, a PJN miałoby szansę stać się zmodernizowanym Stronnictwem Demokratycznym. SLD spełnia funkcję „partyjnego betonu" w ramach obozu rządzącego „...Polacy natomiast dobrze wiedzą, że jest jedna władza, która nie ma specjalnych skrupułów,  „....(więcej)
 
"Sueddeutsche Zeitung „Dlatego katastrofa samolotu z Katynia niesie ze sobą zagrożenie przeistoczenia się w mit narodowej historiografii. Nakłada się tu na siebie zbyt dużo symboliki i tragizmu" "Sueddeutsche Zeitung" i apeluje: "Tak nie może się stać" „....może uda się teraz to, co nie udawało się od początku III Rzeczpospolitej, wskutek sporów ideologicznych i partyjnych - pojednanie narodu z jego przeszłością, porozumienie społeczeństwa co do postrzegania historii, odpolitycznienie historii" - ocenia dziennik. Dodaje, że polityka historyczna Lecha Kaczyńskiego dzieliła i czerpała siłę z mitów przeszłości.”…” "Tragedia musi być zatem przestrogą, by Polska uwolniła się z kajdan własnej historii „...(więcej )
 
Krasnodębski o Tusku „....”Pod wpływem Angeli Merkel i z innych nieznanych nam powodów odstąpił od pierwotnego planu i zrezygnował z kandydowania na prezydenta RP. Gdyby został prezydentem, wycofałby się na z góry upatrzone pozycje „...(więcej )
 
 
 
Jarosław Gowin „Lewicowy elektorat nie jest nam potrzebny”.”Jan Maria Rokita jest członkiem Platformy.Ten fakt jednoznacznie określa,dokąd powinien wrócić. Jestwybitnym umysłem politycznym, z drugiej strony takżesurowym krytykiem naszego rządu.....”Wypowiada się zpozycji obywatela zatroskanego o losy ojczyzny i jako przedstawiciel formacji,która w polskiej historii zapisała się na najpiękniejszych kartach. Mam na myślitradycję republikańską. „....”Rokita nie poradził sobie w polityce?...”Gdyby to Pan został przewodniczącym, Platforma wyglądałaby zupełnie inaczej?...”Nie zupełnie inaczej, ale byłaby jak u zarania partią wolnorynkową, formacją moralnego status quo, stawiającą tamę obyczajowej rewolucji. „....”Stoczył wiele bojów i na pewno nie było mu łatwo reprezentować w Platformie konserwatywną mniejszość. Z każdym dniem coraz lepiej rozumiem, jak trudna była jego sytuacja. „...”Wycofał się, czy raczej zawiesił swoją działalność, ze względów rodzinnych. Nie należy tej decyzji traktować jako porażki. „....”Związki partnerskie...”To ideologiczny postulat, wzięty na sztandary przez część bardziej radykalnych działaczy gejowskich. „....”dlatego bardzo się cieszę, że ci, którzy tak lansowali wprowadzeniemałżeństw paraseksulanych,teraz się z tego wycofują. „....”Brytyjski konserwatyzm, któremu nadaje ton David Cameron, popiera małżeństwa homoseksualne. „...”Poglądy Davida Camerona nazwałbymzgniłym konserwatyzmem......”Może odebrać Platformie lewicowy elektorat?...”To w gruncie rzeczyelektorat dość znikomy. Nawet jeśli stracimy jakąś część tego elektoratu, nie jest to groźba szczególnie niebezpieczna. Dlategozamiast próbować konkurować z lewicą,powinniśmy sięskupić raczej na odzyskaniu zaufania przedsiębiorców. Badania pokazują, że znaczna ich część w ostatnim czasie odwróciła się od Platformy. „....wywiadBarbary Dziedzic i Joanny Miziołek z Jarosławem Gowinem. „...(więcej )
 
Staniszkis „Po drugie,klasa polityczna z otoczenia Platformy, ­która dzięki upartyjnieniu gospodarki i państwa, do tej porykorzystała eksploatując państwo i społeczeństwozaczyna się dzielić. ….bo „kołdra staje się za krótka”. „.....”Platforma umiejętnie od kilku lat używa tzw. mowy nienawiści, jako narzędzia stabilizacji własnej władzy. Ale jednocześnierysuje się już projekt nie dotyczący samej PO, a jakiegoś głębszego fundamentu – co po Tusku? „.....”Stąd jak już wcześniej wspomniałam ta gwałtowna zmiana w „Rzeczpospolitej” i „Uważam Rze” przeprowadzona w celu zneutralizowania PiS i wypromowanieewentualnej kolejnej ekipy na przykład triumwiratu: Sikorski-Gowin-Giertych.. ...(więcej)
 
 
Daniel Cohn-Bendit – eurodeputowny z frakcji „Zielonych" zakazał ujawniania dokumentów na temat swojej pedofilskiej przeszłości aż do 2031 r. Sprawę ujawnił „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” „.....”korespondencja dotycząca książki Cohn-Bendita „Wielki Bazar” z 1975 r., w której opisał swoje seksualne przygody z pięcioletnimi dziećmi. Także relacje z debat i dyskusji, które odbyły się przy okazji publikacji „Wielkiego Bazaru” są niedostępne dla badań dziennikarskich. „.....”W magazynie frankfurckiej lewicy „Pflasterstrand“, który ukazywał się w latach 1977-1990 znajdują się obrzydliwe teksty „.....”pisze FAS i cytuje fragment z 1978 r.: „....”W ostatnim roku uwiodła mnie sześciolatka. To było jedno z najpiękniejszych przeżyć jakie mnie w życiu spotkały. Teraz już jest nieważne, aby pisać traktat o "za lub przeciw pederastii". „.....(źródło )
 
video .Profesor Andrzej Nowak „Stalin zdobywa Polskę (1939-1945)
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
Brak głosów

Komentarze

Przypominam o moim wpisie na ten temat. Zdziwicie się jak wielu "naszych" wejdzie do ZEN party lub będzie z nią współpracowało... http://niepoprawni.pl/blog/4949/zen-party

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#354087