Żydzi w Polsce ważniejsi od Polaków! To jest hańba!

Obrazek użytkownika opozycjonista.blog.pl
Kraj

Wczoraj o 19:30 na TVP1 rozpoczęły się „Wiadomości”. Moim oczom ukazał się syn ubeka, Kraśko.
W sumie nic w tym dziwnego nie było, ponieważ ten człowiek jest tam bardzo często prowadzącym, ale na samym wstępie przykuła moje oczy pewna plakietka na marynarce tegoż pana. Wyglądała jak żółty kwiatek.
Jak wszyscy wiemy lub powinniśmy wiedzieć wczoraj była rocznica powstania w warszawskim getcie. To co zobaczyłem i usłyszałem w tych „Wiadomościach” lekko mówiąc mnie zbulwersowało.
Na pierwszym planie telewizji obok loga TVP widniała bratnie złączona flaga żydowsko-polska. Materiał poświęcony żydom trwał dokładnie 15 minut(specjalnie patrzyłem) wszyscy dziennikarze TVP mieli żółte kwiatuszki. Niech mi ktoś wytłumaczy czy na 11 listopada (TAK WAŻNE DLA POLAKÓW ŚWIĘTO!!!) którykolwiek z dziennikarzy miał flagę lub godło Polski na swojej piersi tak jak wczoraj mieli jakieś kwiatuszki dla żydów? Czy materiały poświęcone 11-temu listopada trwają połowę „Wiadomości” – od razu odpowiem nie!.
Materiały na temat najważniejszego święta w Polsce trwają około 5 minut, są pokazane zwykłe krótkie zdjęcia i materiały , krótka informacja o Piłsudskim i koniec. TVP wczoraj uświęciło mnie w przekonaniu jaką tak naprawdę jest stacją. Wolą popierać żydów niż Polaków.
Dodatkowo informacja typu „że to tylko żydzi walczyli i tylko żydzi umierali ”. Ludzie przecież w powstaniu w getcie ginęli również setki Polaków!!! Dlaczego tak okłamuję się Polski Naród wciskając ludziom, że to tylko żydzi walczyli, że tylko żydzi ginęli.
Oczywiście w materiale nie mogło zabraknąć naszego wzoru do naśladowania pana prezydenta Komorowskiego(a pro po nie wiem czy wiecie ale został uznany niedawno w Polsce, za jednego z najlepszych polskich polityków), który tak pięknie mówił o naszych przyjaciołach żydach.
Ja osobiście strasznie żydostwa nie lubię, ale oczywiście podchodzę z całym szacunkiem do tego, że podczas wojny próbowali się ratować i ginęli, tylko, że w Polsce jest zakłamanie, że to żydzi tylko ginęli podczas II wojny światowej, a nie mówi się o Polakach.
Niech taki 15,20 minutowy materiał zrobią 11 listopada, niech pan prezydent takie piękne słowa mówi o Bohaterach, którzy WYZWOLILI POLSKĘ. Ale przecież w ogóle o czym ja mówię, przecież pan prezydent, dużo dziennikarzy jak i większość naszego sejmu wywodzą się z żydowskich korzeni, więc jest oczywistym, że dla nich żydzi i państwo izraelskie to ważniejsza sprawa niż sprawa Polska.
Już nawet nie chcę wspominać o materiale, którym przygotowali (około 2minutowym) na temat HAŃBIĄCEGO WYROKU NA MORDERCACH WS. GRUDNIA’70. I na końcu słowa mordercy Jaruzela:
"Gdyby wyrok był wyższy, byłbym zniesmaczony",
dziękuję za przeczytania i pozdrawiam
opozycjonista
http://opozycjonista.blog.pl

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)

Komentarze

Jak świętowano rocznicę Powstania Styczniowego, Powstania Warszawskiego i wiele innych? Można łatwo porównać i wyciągnąć wnioski.

Na uwagę zasługuje fakt, jak w morzu (Czerwonym) wszelkich informacji o powstaniu w getcie zgrabnie pomija się słowo "Niemcy". Kojarzy się z przemówieniem preży-dęta o pseudonimie "Komorowski", który w swoim tekście o Powstaniu Styczniowym ani razu nie użył słowa "Rosjanie".

Podobno 75% Żydów ma już nadane (w czasie sprawowania władzy Tuska) obywatelstwo polskie. To, kiedy przyjadą aby się zadomowić, to tylko kwestia czasu i odpowiedniego przygotowania terenu  oraz zamieszkujących go gojów.

Vote up!
1
Vote down!
-1

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#352128

nie przypominam sobie takiego uhonorowania polskich rocznic

Vote up!
2
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#352222

Nie dubluję wpisu tutaj, bo już trochę tego jest, a tutaj, nawet fotka ta sama...
A to moje 5 deko żółci:
http://xiezyc.blogspot.com/2013/04/jak-krasc-to-miliony.html

Vote up!
0
Vote down!
0
#352228

Nie tylko Kraśko.

OTWARCIE MUZEUM ŻYDÓW POLSKICH 19.04.2013

http://wiadomosci.dziennik.pl/historia/wydarzenia/artykuly/425467,komorowski-powstanie-w-getcie-mogli-zorganizowac-tylko-polscy-zydzi.htm

Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#352239

Judeopolonia - żydowskie państwo w państwie polskim na czele stoi SEJM RP.

Mimo formalnego zmienienia szyldu przez ekipe rzadzaca - narod polski jest odlamywany, eksploatowany, jest instrumentem w niepolskich rekach.

Zydzi maja okazje do ujecia w swoje rece calosci zycia panstwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. "

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1428457