Co się z tą Polską dzieje? Czy to kabaret?

Obrazek użytkownika opozycjonista.blog.pl
Kraj

Od pewnego czasu zastanawiam się nad przyszłością mojego kraju. Czy to co się teraz dzieje to jest jakiś kabaret?
To co Nasz "rząd" teraz robi to się po prostu w głowie nie mieści.
Od kilku dni słyszy się cały czas o homosiach i homosiach. Czy w moim kraju nie ma innych problemów niż zajmowanie się pedogejami?
Rząd zaciekle broni swobód obywatelskich, by dopuścić do legalizacji związków partnerskich, ale czy nasza ojczyzna nie ma innych problemów?
Oczywiście że są, ale nasz kochany rząd chce się tak przypodobać Unii Europejskiej i ich prawom, że ma w dupie inne WAŻNIEJSZE krajowe problemy.
Chciałbym zobaczyć, aby rząd tak zaciekle walczył w sprawie Smoleńskiej, gdzie zginęły elity, bo jakoś od kilku miesięcy nic się nie mówi w
tej sprawie poza przywiezieniem wraku do Polski, z czego przypuszczam 50% zostało już przetopione w Smoleńsku.
A może by tak się zajął emeryturami UB-ków i SB-ków, którzy dostają po kilka tysięcy miesięcznie emerytury za mord polskich obywateli? A ludzie ledwo za 800zł emerytury żyją w nędzy i do tego są poniżani w mediach jako "mohery".
A może by się zająć bezrobociem? zarobkami Polaków? biedą? zadłużeniem?
Ale nie, po co. Lepiej dyskutować o tym, jak Pani Pawłowicz wypowiada się o Grockiej/Bęgowskiemu(w sumie to nie wiem jaka płeć), o tym by Pan/Pani Bęgowski/Grodzka/Bęgowsko-Grodzkie został/została/zostało wicemarszałkiem sejmu.
Transwestyta wicemarszałkiem w Polsce! Bohaterowie polscy w grobach się przewracają.
Polskie media też niczego sobie, popierają lewaków i ciągle wypowiadają się, że Pani Pawłowicz nie powinna mówić w taki sposób. A ja się pytam dlaczego? Przecież ma w stu procentach rację!!
No nic, możemy tylko włączyć sobie kabarety: dziś, jutro, pojutrze.... "Fakty" o 19:00 naprawdę polecam. TVN - doskonała stacja kabaretowa. Z doskonałymi informacjami na temat kraju.
Kończąc ten wpis, mogę tylko powiedzieć, by Polacy się w końcu obudzili i zobaczyli, co za kabaret jest teraz nam pokazywany i co tak naprawdę dzieję się w naszym kraju.

Autor: opozycjonista
Źródło: opozycjonista.blog.pl

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Absolutnie nie zgadzam się na nazywanie tego co wyprawia rząd Donalda T. kabaretem. Jeśli jest dobry kabaret, to słuchacz może się pośmiać oglądając dobre skecze. To co uprawia w/w Donald T. et consortes to zwykła gnojówa polityczna. Czy z jego "skeczy" można się śmiać? Czy widząc rozkradanie Polski komuś przyjdzie do głowy by z tego faktu rechotać? Pomijam oczywiście beneficjentów tych malwersacji. Tak, oni dobrze się bawią.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#327554

Zgadzam sie z Panem, ale ten wpis ma charakter ironiczny. opozycjonista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

opozycjonista

#327663

Dla mnie obecnie występujące kabarety (mam na myśli te, które widać w telewizorniach mainstreamowych) - nie mają śmiesznych skeczy. To, co prezentują, jest najpospolitszym kiczem i chamstwem. Rzesza wynajętych klakierów na widowni jest nieodłącznym elementem tych "spektakli". Autor trafnie dokonał przyrównania.

Pozdrawiam, Satyr

P.S. Dla Autora notki na zachętę 10.
(korekta dobra :-)   
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#327893

kursowało powiedzenie, że Polska jest najweselszym barakiem w całym tym komunistycznym tyglu. Dlaczego miałoby się to zmienić? Przecież Polacy słyną z poczucia humoru jako, że ten pozwala przetrwać człowiekowi te najgorsze chwile. Bo te lepsze chwile są dopiero przed nami i warto do nich przetrwać.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#327659