Chamstwo, Kłamstwo, Wpadki cz. 1 – Bronisław Komorowski

Obrazek użytkownika opozycjonista.blog.pl
Kraj

Witam, jestem dopiero co po przeczytaniu bardzo ciekawej książki „Przemysł Pogardy”.

W książce zawartych jest większość cytatów z radia, telewizji, gazet różnych osób publicznych, które w chamski, bezpardonowy sposób wyśmiewały się ze Śp. Lecha Kaczyńskiego. Przemysł pogardy to nie tylko działanie przeciw Lechowi Kaczyńskiemu. To przemysł dotyczący tysięcy uczciwych Polaków poszkodowanych przez żydo-ubeckie media i sądownictwo. Wszystko było z góry założone by oczernić PiS i Kaczyńskich przed całą Polską. (GORĄCO POLECAM WSZYSTKIM TĄ KSIĄŻKĘ).

Z tegoż to powodu stwierdziłem, że jeśli z Lecha Kaczyńskiego PREZYDENTA wszystkie „media” mogły drwić to dlaczego ja nie mógłbym pokazać choćby kilku kłamstw, wpadek ludzi, którzy w dzisiejszych mediach są pokazywane jako wzór do naśladowania.
Dlatego właśnie tworzę cykl poświęcony osobą z życia publicznego, które w mediach ukazane są w jak najlepszych okazałościach.
Będę tu umieszczał filmiki, cytaty z różnych portali, które niestety często są usuwane.
Możliwe, że większość z blogerów, osób odwiedzających stronę widziała większość z tych filmów, cytatów, ale mam nadzieję, że pokażę chociaż nieznacznej części osób kogo mamy tak naprawdę w kraju za osoby godne naśladowania.

Pierwszą osobą jaką poświęciłem ten temat jest „prezydent” Bronisław Komorowski. Szczerze przyznam w osobistym odczuciu, że jest to dla mnie prezydent i tyle. Po prostu jest bo ma być. Osoba ta jest dla mnie obojętna. Wiadomo z jakiej partii politycznej się wywodzi i co popiera. Ożenił się z osobą, której rodzice pracowali w stalinowskim aparacie bezpieczeństwa. Ale o niej będzie w innej części.

Co do Bronisława Komorowskiego to nie Polak. „Nasz prezydent” dla tych co niewiedzą jest narodowości żydowskiej.!!!

Powrót ze smoleńska trumien z ciałami ofiar:

Na UW:

Pełna kultura:

"Naród ofiar musiał uznać niełatwą prawdę, że bywał także sprawcą - napisał prezydent Bronisław Komorowski do uczestników niedzielnych uroczystości w Jedwabnem w 70. rocznicę mordu Żydów. Jego list odczytał były premier Tadeusz Mazowiecki." - Bronisław Komorowski
Tutaj POLECAM jeśli ktoś ma 30 minut czasu oglądnąć reportaż TV Trwam jaka jest prawda o Jedwabne, którego zapewne większość z Was nie widziała:
Jedwabne czyli zmowa żydokomuny

pozdrawiam, opozycjonista
http://opozycjonista.blog.pl

Brak głosów