Chamstwo, Kłamstwo, Wpadki cz. 2 – Aleksander Kwaśniewski ''Alek''

Obrazek użytkownika opozycjonista.blog.pl
Kraj

Witam w kolejnej części cyklu. W tym tekście opisuje osobę Aleksandra Kwaśniewskiego ‘’Alek’’, a właściwie powinienem napisać Aleksandra Stolzmana – żydowskiego komunisty.
Stolzman zmienił swoje nazwisko na Kwaśniewski. Jest to były jak i teraźniejszy agent KGB. Będąc prezydentem sprzedawał i nadal sprzedaje Polskę rosyjskiemu wywiadowi. Zawsze działał na rzecz rosyjskiego wywiadu. Otumanił Polaków i został wybrany na prezydenta w 1995 roku. Prezydenturę sprawował przez dwie kadencje czyli do 2005 roku.

Jak dowiadujemy się z niektórych przypisów historycznych:
Izaak Stolzman – ojciec byłego prezydenta był zbrodniarzem NKWD, który mordował Polaków. Izaak Stolzman oskarżony jest o mordowanie patriotycznej ludności polskiej na Kresach Wschodnich oraz grabież i popełnianie zbrodni na Żydach w gettach w okresie okupacji niemieckiej Wileńszczyzny i Białorusi. Oprawca ten pozbawiał życia więźniów przez rozstrzeliwanie, wieszanie, a także gazowanie, jak np. w gdańskiej siedzibie NKWD i przez wstrzykiwanie trucizny, co było wyłączną jego specjalnością.

Ojciec A. Kwaśniewskiego zmarł w 1990r i bez rozgłosu został pochowany na cmentarzu żydowskim w Warszawie. Matkę pochowano w 1995 przed wyborami prezydenckimi. Miała ona pogrzeb katolicki na cmentarzu warszawskim, dzięki uzyskaniu zaświadczenia od proboszcza kościoła parafialnego w Białogardzie. Fakt ten A. Kwaśniewski, bez zachowania prywatności, sprytnie wykorzystał w kampanii prezydenckiej, by zyskać na wiarygodności jako katolik.

Więcej informacji na temat jego ojca:
http://davidicke.pl/forum/zdzislaw-kwasniewski-izaak-stolzman-t11405.html

W roku 1978 Aleksander Kwaśniewski był już kierownikiem Wydziału Kultury ZG SZSP. Żeni się z Jolantą Konty - pochodzenia żydowskiego, córką płk. Kontego - oficera
Informacji Wojskowej, podejrzanego o zbrodniczą działalność w wojsku w okresie
stalinowskim. Przenosi się do Warszawy, gdzie poza kolejnością otrzymuje
mieszkanie. Już nie stara się skończyć studiów na Uniwersytecie Gdańskim.
Rezygnuje z pisania i obrony pracy magisterskiej.

Niewątpliwą przyczyną tej decyzji jest skierowanie go przez KC PZPR na roczne
studia do Moskwy (1979/1980), na wydział międzynarodowego dziennikarstwa w
Państwowym Instytucie Stosunków Międzynarodowych przy MSZ, który kończy z
sukcesem uzyskując dyplom Nr 1792 z dnia 20 czerwca 1980 r.

W setkach przykładów Kwaśniewski-Stoltzman drugi ambasador Izraela w Polsce.

Aleksander Kwaśniewski agent SB o kryptonimie "Alek"
- 23 czerwca 1982 r. Aleksander Kwaśniewski został zarejestrowany przez Wydział
XIV Departamentu B pod nr 72204 w kategorii zabezpieczenie.
- 29 czerwca 1983 r. zmieniono kategorię rejestracji na TW pseudonim "Alek".
- 3 grudnia 1983 r. przeniesiono rejestrację na stan Wydziału VII Departamentu
III MSW.
- 7 września 1989 r. dokonano wyrejestrowania.

A o to kilka wystąpień agenta Stolzmana:

O to jak prezydent Polski; pisze jeszcze raz prezydent!! – osoba, która ma być jako wzór do naśladowania! oddaje hołd BOHATEROM pomordowanym przez zbrodniarzy.
Z drugiej strony tatuś mordował więc Stolzman miał to w dupie.:

Reprezentowanie kraju na arenie międzynarodowej na uczelni na Ukrainie:

Drwienie i szydzenie z gestu jednego z największych Polaków w historii; papieża Jana Pawła II:

Bardzo ciekawy filmik(często usuwany) jak sprzedawano Polskę

A na koniec wszystko w skrócie:

Pozdrawiam, opozycjonista
http://opozycjonista.blog.pl

Brak głosów

Komentarze

Mieliśmy Alka przy-wódce, Bolka, który obalał a teraz mamy Bula. Sami agenci. Wcześniej Wolski też nie inny.

Takich ci mamy wodzów. Przez społeczeństwo zamieszkujące tereny Polski wybranych. Nawet jeśli machlojki wyborcze były, to potem akceptacja większości społeczeństwa jest i poparcie jest. Wolna Polska - zmarnowane 30 lat.

Co z tym zrobimy dalej?

Będziemy pisać po blogach, użalać się, wyładowywać emocje machając wirtualną szabelką...

Vote up!
0
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#348434

Ość powiem ci, że mam 21 lat, może nie mam takiej wielkiej wiedzy jak Wy macie, Wy ,którzy walczyliście i nadal walczycie o wolność, ale śmiem jednak twierdzić, że czasy zniewolenia powoli się kończą. Myślę, że za niedługo wybuchnie rozruch.
Tak naprawdę od 1939 roku mieliśmy tylko pół roku wolnej Polski od grudnia 1991 do czerwca 1992 kiedy to odwołano rząd Jana Olszewskiego. A co można było zrobić przez pół roku - nic!. Ale uwierz, że za niedługo to się zmieni!
pozdrawiam, opozycjonista

Vote up!
0
Vote down!
0

opozycjonista

#348436

Wiedzy Twojej nie umniejszam. Życzyłbym sobie i wszystkim młodym ludziom aby taką wiedzę mieli jak Ty i byli tak zaangażowani oraz optymistyczni.

Obyś był dobrym prorokiem.

Pozdrówka

Vote up!
0
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#348456

gość z drogi

jesteś Młody, ale wspaniały...dzięki Bogu,że mamy takich Młodych Ludzi...wierzę w WAS i  w zniecierpliwienie społeczeństwa...

problem jednak nie jest "pospolite ruszenie",ale co po tym..." czy palący koty,czy kwaśniewskie chore na goleń i tuskoPOdobne nie sięgna kolejny raz po wadzę...?

i tu jest problem...

czyli jak zabezpieczyć się przed różnymi TW /boni/borsukami,czy 

im podobnymi,jak nie dopuścić złodziei do rządów i jak pozbyć się namiestników namaszczanych przez Rosję i Niemców....

co zrobić ze śpiochami ,szpionami i rezydentami...?

Młody ,dziesiątka z orłem w koronie :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#348458

Zapomniałem dodać, że zaczęło się robić jeszcze dobrze jak PiS rządziło, szczerze powiedziawszy jest pewien plan i system, który usunął by wszystkich komuchów i żydów z Polski oraz zaczął uzdrawiać Polską gospodarkę, ale o tym trzeba dopiero myśleć jak się tą władzę zdobędzie, ja osobiście powoli pracuje nad takimi swoimi projektami co zrobić gdyby zdobyło się władzę. Ja osobiście od czego bym zaczął to od ujawnienia wszystkich akt z IPN, i pozamykał 3/4 polityków oraz osób medialnych za wrogą działalność na rzecz innego państwa, potem wprowadził bardzo duże zmiany w prawie karnym, ZWIĘKSZAJĄC, I ZAOSTRZAJĄC KARY np. za pedofilie lub gwałty - chemiczna kastracja + 20 lat więzienia bez wcześniejszego wyjścia. Za morderstwo z premedytacją bez możliwości wyjścia, za brutalne morderstwa kare śmierci, oczywiście to tylko moje sugestie, ale zobaczyli by wszyscy jak by się zmieniło społeczeństwo i jak zmniejszyła przestępczość. Zreszta trzeba by WSZYSTKO poprawić; szkolnictwo - jest bardzo źle, finanse i gospodarka - jest tragicznie - trzeba było by zmienić prawa. Dosłownie trzeba wszystko by zacząć od początku, aha i co najważniejsze, odciąć się od UE
opozycjonista

Vote up!
0
Vote down!
0

opozycjonista

#348501

podoba mi się to co piszesz. Dobrze myślisz, bardzo dobrze planujesz, obrałeś właściwy kierunek - tylko... proszę Cie młody człowieku, bądź czujny i nieufny bo lewactwo to bezwzględne i strasznie szczwane lisy. Nie wystarczy być patriotą, trzeba również być wytrawnym i doświadczonym szachistą, żeby to zło pokonać.

Pozdrawiam serdecznie

Ość

Vote up!
0
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#348644

nawet małżeństwa są fingowane przez bezpiekę, patrz Paweł Jasienica.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#348646

Pisałem w jednym swoim tekście o Sralikocie i zamieściłem tam filmik z jednej z konferencji bodajże w Tychach, jak go ludzie wygwizdali. Konferencja była ta poświęcona europie+.
Uważam, że lewactwo ze Stolzmanem na czele i idiotą Sralikotem nic nie zdziała. Ruch Palikota przestanie istnieć, a SLD się rozpadanie na dwie frakcje, jedna będzie za SLD, druga za europą+. Moim skromnym zdaniem nic nie zdziałają, pozdrawiam i dziekuję za wsparcie
opozycjonista

Vote up!
0
Vote down!
0

opozycjonista

#348716

gość z drogi

bo przecież o Kasę idzie ,a nie o Polskę ...na strość,zapasy zaczynają się wyczerpywać i te szwajcarskie konta i ta pralnia na Cyprze...:)))

pozdrowienia :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#348718

Co do Cypru to mogę powiedzieć tyle, jeśli ludzie nie zmienią rządu, to to co jest na Cyprze to będzie pikuś do tego co będzie w Polsce za 10-15 lat. Moje przewidywania są takie jeśli nie zmieni się rządu to następstwa będą takie:
- wprowadzenie Euro,
- rozłam ZUSu
- emerytury w wysokości 100euro
- wydatki przewyższą przychody
- ogromna migracja
- zapaść banków czyli.(ktoś będzie miał w banku kilkadziesiąt, kilkaset tysięcy i nagle banki zaczną padać i wszyscy będą chcieli wybrać pieniądze to ich nie dostaną w ogóle, albo dostaną tzw. gwarancje państwową kilka tysięcy złotych).
Tak naprawdę to państwo zabiera nam ponad 70% zarobionych pieniędzy bo oprócz podatków i ZUS doliczmy akcyzy na np. paliwa, alkohol, papierosy itp itp.
To tylko kilka moich przewidywań.
Zapraszam na mojego bloga. Jest tam więcej informacji na temat ogólnego stanu państwa.
pozdrawiam, opozycjonista

Vote up!
0
Vote down!
0

opozycjonista

#348720

A pro po , trochę interesuję się ekonomią, ostrzegam wszystkich by powoli jak ktoś ma duże oszczędności uciekać z banków. Warto zainwestować w złoto, srebro,platyne - czyli materiały nieodnawialne, lub w nieruchomości, bo nadejdzie czas gdy będziecie chcieli wypłacić sobie Wasze zarobione pieniądze a ich nie dostaniecie
opozycjonista

Vote up!
0
Vote down!
0

opozycjonista

#348721