Chamstwo, Kłamstwo, Wpadki cz. 3 – Stefan Niesiołowski

Obrazek użytkownika opozycjonista.blog.pl
Kraj

Witam, w dzisiejszej części cykl poświęcony osobie Stefana Niesiołowskiego, a raczej Aarona Nusselbauma – kolejnego żyda. Jest to chyba jeden z największych chamów, buców, prostaków i kłamców zasiadających w sejmie.

Człowiek ten ma kompletnie żadnej kultury. Obraża ludzi w sposób bezpardonowy. Ja osobiście jak słyszę ten głos w radiu, telewizji to mam straszne nerwy i od razu przełączam na inną stacje.

Niesiołowski bardzo często w swoich przemówieniach mawia jak on to walczył z komuną itp. Zapomina tylko często dodać, że był donosicielem;

„Awantura wokół przeszłości Stefana Niesiołowskiego, dziś posłaPO i wicemarszałka Sejmu, zatacza coraz szersze kręgi."Rzeczpospolita" dotarła dokumentów ze śledztwa ws. organizacji niepodległościowej Ruch, której działaczem był Niesiołowski. Skany kserokopii fragmentów jego przesłuchań przez SB można także ściągnąć z portalu niezalezna.pl. Interesująca lektura, ale najciekawszych fragmentów - o których pisze "Rzepa" - tam nie ma.”
„Niesiołowski w kolejnych zeznaniach ujawnił, kto krył się za poszczególnymi pseudonimami. Jednak kulminacja nastąpiła 9 września 1970 roku, kiedy zobowiązał się udzielić wszystkich informacji w zamian za nadzwyczajne złagodzenie kary. Służba Bezpieczeństwa, choć Niesiołowski udzielił obszernych informacji z umowy się nie wywiązała i Niesiołowski dostał wysoki wyrok.
Nie miałem odwagi ani siły odmówić zeznań i to był mój największy błąd. Potem nie rozumiałem dlaczego. Nic mnie właściwie nie usprawiedliwiało, poza strachem.
Z dokumentów jasno wynika, że to Niesiołowski obciążył swoją narzeczoną. Elżbieta Królikowska zachowała się zaś w śledztwie bardzo odważnie długo odmawiając podawania jakichkolwiek informacji o Ruchu. „Oświadczam, że cofam słowa wypowiedziane w dniu 1 stycznia 1992 r. w Muzeum Kinematografii w Łodzi m.in. wobec małż. Teresy i Bogusława Kobierskich a dotyczące p. Elżbiety Królikowskiej którąprzepraszam” - http://www.pardon.pl/artykul/7056/niesiozowski_sypaz_koleg_w_sb_nowy_dziadek_z_wehrmachtu/4

Tutaj umieszczam filmik, w którym jest rozmowa z Elżbietą Królikowską:

Sprawę donoszenia mamy wyjaśnioną. Teraz przejdźmy do jego chamstwa I prostactwa na salonach.

Nie tak dawno w sieci jeden z dziennikarzy Radia Maryja opublikował następujący filmik, sprawa dotyczyła walki milionów ludzi na multipleksie TV TRWAM, Drwiny, kpiny, bezczelne uśmiechy na twarzy i pokaz niebywałego chamstwa jakiego dopuścił się Stefan Niesiołowski(Aaron Nusselbaum):

Poniżej filmik pokazujący skandaliczne słowa o ekshumacji ofiar zamachu w smoleńsku:

Prostackie porównanie Jarosława Kaczyńskiego do Gomułki i Lecha Kaczyńskiego do wielbiciela Lenina:

Bezczelne zachowanie, na temat krytyki komisji Millera – która można już powiedzieć zatuszowała prawdę o zamachu w smoleńsku. PS. Patrzcie na Donka, nawet nie zwróci mu uwagi:

Podczas blokady sejmu zaatakował dziennikarkę Gazety Polskiej Ewę Stankiewicz i wypowiadał takie słowa: „Pani idzie do Pospieszalskiego”, „pisowskie lizusy”, „pisowskie paskudztwa” itp. :

Na koniec krótki mix tego chama:

To co pokazałem to tylko cząstka tego co ta menda wyrabia i jak się zachowuje. Nie będę już przytaczał tematu szczawiu, który każdy zna, ale dodam jedno zdjęcie:

pozdrawiam, opozycjonista
http://opozycjonista.blog.pl

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 3 (1 głos)

Komentarze

gwoli sprostowania, jemu przypisano Stefan a nie Stanisław.
Po drugie, przypadek nie rokujący nadziei uzdrowienia. Pozostaje co najwyżej tylko współczuć nieuleczalnej psychicznej choroby, która dotknęła tego nieszczęśnika.
Tak na marginesie, ten że osobnik jest wypadkową całej patologii, w najszerszym tego słowa znaczeniu, jaką obecny rząd reprezentuje. Po wtóre, jest to też namacalnym dowodem ignorancji, głupoty, durnoty, zidiocenia tej grupy społeczeństwa, która mieni się elektoratem tej degrengolady, wystawiając świadectwo sobie samym.
Zastanawiam się czasem czy komukolwiek z tej bajki nasunęła się choć by najmniejsza refleksja nad swoim oddanym głosem.
Szkoda tracić cenny czas na zajmowanie się beznadziejnymi przypadkami.
10/10

Vote up!
1
Vote down!
0
#348704

O faktycznie, dzięki za informacje, juz poprawiam
Zagadzam się w 100%, pozdrawiam
opozycjonista

Vote up!
0
Vote down!
0

opozycjonista

#348711

 Nie widzę zadnej celowości zajmowania się sejmowym chamem i prostakiem. Nie nalezy nagłaśniać jego komentarzy, wystarczy, ze robią to media gównianego nurtu! Ktoś trafnie Niesiołowskiemu powiedział, ze jak wpuści się prostaka na salony, to zdolny jest na środku wypróznić się ! I to wszystko co o nim mozna powiedzić !

Vote up!
0
Vote down!
0
#348772

 Nie widzę zadnej celowości zajmowania się sejmowym chamem i prostakiem. Nie nalezy nagłaśniać jego komentarzy, wystarczy, ze robią to media gównianego nurtu! Ktoś trafnie Niesiołowskiemu powiedział, ze jak wpuści się prostaka na salony, to zdolny jest na środku wypróznić się ! I to wszystko co o nim mozna powiedzić !

Vote up!
1
Vote down!
0
#348774