Koniec "pozdrowień" PZPNu od kibiców ?

Obrazek użytkownika FootballFanatic
Sport

Zawiodłem się na niektórych ludziach. Ale ich prawem jest żeby mieć własne zdanie. Jest to prawda niepodważalna... Jednak nie zgadzam się z tymi co skreślają Bońka już na starcie. Bo jest to postawa typowego leminga. Nie PiS, bo nie ! I tyle... Argument typu, że jest on z tej samej paki co Lato i Kręcina nie jest argumentem. Dlaczego ? Bo jest to najgorsza brednia jaka może być ! Szczególnie jeśli chodzi o stosunki Laty i Bońka. W każdych wypowiedziach o sobie można zobaczyć, że Ci panowie po prostu się nie trawią. Jeden mówiąc o drugim zachowuję klasę a drugi wypowiada się jak burak. Chyba nie ciężko się domyśleć kto jest burakiem a kto jest człowiekiem z klasą.
Więc podstawowy argument przeciwników można nazwać pseudo-argumentem. Nazwanie Kręciny twarzą polskiej piłki instytucjonalnej, bo na inną ona nie zasługuję naprawdę mnie zabolało... I wielu polskich kibiców również bo polski kibic nie chce kolejnych afer, odwoływania meczów, sprzedawania meczów itp. I chyba zasługuję na to aby doszło do zmian, bez totalnego upadku. A Boniek jest rozwiązaniem, takim bez niepotrzebnego upadku. To tak jak powiedzieć, że Tusk jest twarzą polskiej polityki, bo na inną ona nie zasługuję i liczenie na to, że wygra najgorszy, bo dojdzie do upadku jest najzwyczajniej w świecie sabotażem. Wcale nie musi dojść do totalnego upadku. Wystarczy, że 51 % ludzi w Polsce pójdzie po rozum do głowy i zagłosuję za chęcią zmian i prawdą w wyjaśnieniu kilku spraw. Chociaż ludzie z zewnątrz nie mają głosów jeśli chodzi o wybór szefa PZPN... Jednak po przykładzie jednego z komentujących mój blog, może to i dobrze ( z całym szacunkiem, każdy ma prawo do swojego wyboru, jednak uzasadnienie było dla mnie - człowieka, który kocha piłkę - totalną głupotą i ciosem w serce kibica )... Człowiek, który chce aby polska piłka upadła nie może się nazywać kibicem ! Otóż jeśli chodzi o zmiany, to potrzebny był upadek ekipy Laty, czyli jego zarządu , a zarząd w 80 % jest nowy. Więc stary zarząd z prezesem upadł. Także brak 15 głosów poparci dla Zdrajcy było symbolicznym upadkiem betonu.
Kolejne. Nie można powiedzieć, że Boniek ma w zwyczaju krytykować a później się dogadywać. Ostro Krytykował Kręcine i Latę i czy teraz się z nimi dogaduję ? Kolejna brednia ...
Zgadzam się z tym, że do zmian Bońkowi są potrzebni ludzie o "niezwichniętych kręgosłupach". Takich ludzi wokół siebie ma - Koźmiński, Greń, Padewski, a także Kosecki ( o jego dokonaniach jeśli chodzi o ROZWÓJ PIŁKI NOŻNEJ pisałem i następnym razem napisze o nowych dokonaniach ). Także panowie Bednarek i Biszof są ludźmi chętnymi do zmian.
Odpowiedź na komentarz dotyczący meczu Polska - Czechy. Przestali oni grać gdyż oni nie byli przygotowani w żadnym stopniu do tych Mistrzostw gdyż selekcjonerem był człowiek na którego nie mam słów. Burak, prostak, cham, człowiek, który zabrał nam radość z gry reprezentacji, kłamca, analfabeta. Jeśli chcecie więcej usłyszeć ode mnie na temat pana Smudy, proszę napisać o tym w komentarzach.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Stawiam za tekst dychę.
Dlatego, że piszesz sercem i pasją do piłki.

Ja złudzenia straciłem już dawno, a Bońkowi na entrée należy się kubeł zimnej wody na łeb, a nie aplauz i zachwyt bez pokrycia. Jeśli jest tak twardy i skuteczny jak chodzi fama i tak bezkompromisowy jak mniemają niektórzy - nic gorszego PZPNu spotkać nie mogło.

To wyjdzie na dobre polskiej piłce.

Albo nic nie wyjdzie i będzie gnić dalej. Wracamy do punktu wyjścia - będziemy mogli znowu podyskutować czy polskiej piłce bardziej pasuje łeb świni czy rudego lwa.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#301909

Dzięki za dychę :) Zgadzam się z tym, że może należy mu się kubeł zimnej wody. Może jeśli go dostanie weźmie się do roboty a nie spocznie na laurach. Choć wierzę w to, że bez tego kubła, weźmie się za zmianę polskiej piłki, już zapowiada zmianę statuty, który jest BEZNADZIEJNY. Ważnym gestem dla mnie było wzruszenie Bońka zaraz po wyborze, bo widać, że było to ważne dla niego, gdyż nie raz podkreślał, że chce odwdzięczyć się polskiej piłce za to co zrobiła dla niego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301996

Kogo Boniek ma za wiceprezesa? Kim ten człowiek był do tej pory w PZPN i co robił? Te 20% starego układu ma w ten sposób zagwarantowane wpływy na sytuację w PZPN a może i na nowego prezesa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301922

Jedyny człowiek z betonu, który jest wiceprezesem jest Eugeniusz Nowak, jest on prezesem od finansów, lecz wszyscy wiedzą, że finanse są konikiem Bońka i Koźmińskiego i Boniek już zapowiedział, że to Marek Koźmiński jako człowiek biznesu, będzie miał najwięcej do powiedzenia jeśli chodzi o finanse. Pan Nowak, na tym stanowisku, jest zagrywką "głaskającą" ludzi betonu rozkruszającego się, żeby na wejściu nie miał opozycji w swoim związku. Reszta to ludzie młodzi, nowi, chętni do zmian.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301995