Masoneria - mordercą Smoleńskim?..

Obrazek użytkownika Jakub Wołyński
Kraj

Wbrew rozpaczliwym opiniom niektórych, głoszących że "nigdy nie uznamy prawdy o Smoleńsku" - wiemy już nie za mało z raportów prof. Biniendy i prof. Szuładzińskiego, na kolejce raport ministra Macierewicza. Ale: z tych raportów wiemy o miechanizmu zbrodni, a z badań dziennikarskich wiemy już nawet imiona - co prawda, oprawców. A klienci? Jako prawidło, ci pozostają w cieniu, tym bardziej jeśli chodzi o takim bezprecedensowym masowym mordzie politycznym. Jednak, jako się wyjaśniło, i w tej kwestii ktoś ma do powiedzenia.
A właśnie dr. Stanisław Krajski, ekspert Radia Maryja, wiadomy specjalist z pytań sekt totalitarnych oraz masonerii.
I to co sądzi na temat Pan doktor, jest przerażającym.

A więc: "W Polsce po rozwiązaniu WSI zaczęto tworzyć specjalną lożę, którą ją nazwałem P3, bo loża P1 spowodowała rewolucję francuską, loża P2 próbowała przejąć władzę we Włoszech w 1981 roku i została rozbita przez włoskie służby specjalne" – wyjasniał dr Krajski w Radiu Maryja.
I dalej: "Próba rozbicia przez Macierewicza i PiS WSI w jakiejś mierze się powiodła. I oni się poczuli przerażeni, ta masoneria rytu francuskiego, GRU, poczuli się przerażeni i stwierdzili, że należy przyspieszyć proces przejmowania, zawłaszczania państwa polskiego i demontażu państwa polskiego jednocześnie. Żeby to później służyło jako fragment tej Euroazji. I że jednym, tak mi wychodzi i staram się to ukazać, że jednym z aktów tej loży P3 był zamach na samolot prezydencki w Smoleńsku i wiele innych aktów" – dowodził dr Krajski.

http://www.fakt.pl/Ekspert-Radia-Maryja-o-masonach-w-Smolensku,artykuly,174820,1.html

...Zostawimy bełkot o "bogatą wyobrażnię" i "rydzykowskim oszołomstwie" dla nieprzytomnych czytaczów gówna prawdy oraz bezmyślnym małpom z grona tewuenu i onetu. I się zastanowimy nad opinią znanego specjalisty.
Naprawdę, wydarzenia w naszym kraju, zwłaszcza po Smoleńsku, dokładnie powtarzają to co się odbywało we Włoszech w latach 70-80ch.
A właśnie:
1. Epidemia mordów politycznych, ze których najzuchwałym mord na Aldo Moro.
2. Otwarto mafijny i kryminalny charakter władzy.
3. Aktywizacja lewackich ugrupowań, w tym terrorystycznych ("Czerwone brygady").
4. Mnóstwo moskiewskich agentów wpływu na wszystkich poziomach władzy.
5. Tłumienie wolności słowa i niezależnych mediów.
6. Zjednoczenie agentów wpływu w rządzie, mafijnych "rodzinach" i owych w tzw. "intelektualnych środowiskach" - w kraju to się nazywa "salon".
7. Zwalczanie katolików i KK, ogromny procent kleru, związanego z kryminałem i służbami specjalnymi obcych państw (z pierwszej koleji KGB).
8. Obniżenie poziomu życia przeciętnego Włocha, wzrost drożyzny, bezrobocia, socjalna niestabilność i napięcie na tym tle.
9. I nareszcie, próba czerwonego zamachu stanu. U nas to niestety się udało.

Przeliczyłem tylko podstawowe cechy smutnego i niepokojącego podobieństwa sytuacji.
A ZARAZ UWAGA: na dzisiaj faktycznie jednym głosem prowadzące analitycy przypisują to co było wówczas we Włoszech działalności masońskiej łoży P2. A skrót ten znaczy: PROPAGANDA 2.
Z propagandą na zasadach dzikich manipulacji mamy do czynienia co dzień.
Bardzo możliwym jest i to że w taki sposób mamy do czynienia już z następniczką Propagandy 2 - Propagandą 3.
Czy nie za dużo propagandy i Propagand?
Kto jest tym polskim czy euroazjackim Liccio Gelli`m?
Trzeba mieć odpowiedzi na te najpoważne zapytania.
I szczerze podziękować temu, kto ma odwagę ich podjąć, czyli Panu doktorowi Stanisławowi Krajskiemu.
I ostatnie: mam wielkich obaw popełnienia przez dr. Krajskiego seryjnego samobója - broń Boże!!
Panie doktorze, niech Pan uważa na swe bezpieczeństwo.
I my będziemy uważać na Pana bezpieczeństwo.
Panowie Kaczyński i Macierewicz! Co Wy na to?..

Brak głosów

Komentarze

Analizując historię oraz geopolityczne wydarzenia ją kształtujące... jestem coraz bliższy konstatacjom Pana dr. S. Krajskiego. Tym bardziej, że z Polski buduje się chyba europejską alternatywę dla Izraela - Judeopolonię. Temat wielce złozony, ale tym bardziej chwała dla pana Krjaskiego.

Pozdrawiam

krzysztofjaw

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#287729

Do wersji dr. Krajskiego pisze się również francuski ślad, czyli to że wszystkie loży na P należą jednak do frankmasonów, francuskiego rytu. Wspomnijmy sobie sprzedaż kacapom najnowszych okrętów desantowych Mistral przez paryskich łaskawców. Cały świat łamał sobie głowę: z jakich to przyczyn trzeba sprzedawać takiego najmodernowego wojennego sprzętu agresywnemu neoimperialnemu reżymowi? Lecz w świetle tego co sugieruje dr. Krajski, jasne z jakich. Czyli mamy do czynienia ze wspólnymi euroazjackimi marzeniami Paryzu, Berlina i Moskwy. Zniszczyć narodowe Państwo Polskie za cenę mordu ludobójstwa, Drugiego Katynia, - dobrzy sojusznicy w NATO i UE, prawda?
O, za dużo tajemnego ma wypłynąć na jaw z tego punktu widzenia! Dlatego i mam obaw co do bezpieczeństwa dr. Krajskiego. Poprzedniczek loży P3, czyli P1 i P2, sentymenty nie cechowali, nawet wręcz na odwrót. Tak, oto z takimi gościami spotkaliśmy po stalinowskiej i hitlerowskiej rzeszach. Czyli z nowymi fuhrerami i nowymi rzeszami.
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jakub Wołyński

#287753

doprowadzi do tego, że może zniknąć nie tylko Państwo Polskie. Zniknie większość małych państw jak Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa itd. Bałkany opanuje islam pełznący cichaczem, obecnie głównie w krajach, które kiedyś stanowiły część imperium osmańskiego.
Tylko kto dziś myśli tyle czasu w przód...
Pozdrawiam.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#287757

Ostateczne zniszczenie państw narodowych. Oby już nareszcie zostać rządem światowym "de jure". Różnica tylko w rytach - szkocki, francuski czy "rodzimy" bnei-britowski. A istota sprawy jedna jedyna: światowe panowanie. Za wszelką cenę. I masz rację: ta technika dalekosiężną, i w czasie, i w przestrzeni. A ma tyle lat, ile założyciele, wybrane kiedyś... A obecnie dopiero udające wybranych.
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jakub Wołyński

#287767

Temat dobry ale kiepsko się czyta przez niechlujstwo językowe.

Vote up!
0
Vote down!
0
#287761

Natomiast ciesz się że dobry :)

Vote up!
0
Vote down!
0

Jakub Wołyński

#287768

Błędy logiczne, a raczej założenia:

Putin jest zbyt dobrym graczem, by "dał się podprowadzić", raczej sam jest mistrzem w loży.

Spsób prowadzenia "śledztwa smoleńskiego" raczej wyklucza brak współudziału władz Rosji, a wyjaśnia buta i pycha rządzących; jak dotąd zawsze prowadziło to do upadku dyktatur, mam nadzieję, że i teraz tak będzie.

Vote up!
0
Vote down!
0

Stasiek

#287857

Właśnie o to mi i chodzi: jako Rosja jest odwiecznym karmowym żłobkiem masonerii, w ten sam sposób i putinek jest szczelnie powiązany z fartuchowymi oraz pejsatymi. I na pewno bez poparcia, a raczej zamówienia tych mord Smoleński byłby wcałe niemożliwym. Karmowy żłobek bowiem wcałe zależnym od świni. Dyktatura ta ma upaść, jako i wszystkie poprzednie, masz rację.
Pozdrawiam.

Jakub Wołyński

Vote up!
0
Vote down!
0

Jakub Wołyński

#288034