TO NIE KOŚCIÓŁ KATOLICKI MA PROBLEM Z PEDOFILIĄ. Syjonistyczne media blokują informacje na temat pedofilii wśród ortodoksyjnych

Obrazek użytkownika BR
Świat

Syjonistyczne media blokują informacje na temat pedofilii wśród ortodoksyjnych Żydów.

Syjonistyczne media, całkowicie pod kontrolą oligarchów ‘Żydowskiej Supremacji’, niemalże w całości, pominęły rosnącą liczbę niepodważalnych dowodów na istniejące na dużą skalę zjawisko pedofilii w społeczności ortodoksyjnych Żydów. Działanie mediów w tym zakresie mocno kontrastuje ze wzmożoną aktywnością środków przekazu w sprawie przypadków molestowania seksualnego w kościołach chrześcijańskich.

Jeżeli chodzi o nieustannie opisywane sprawy molestowania w kościele katolickim, syjonistyczne media dopilnowały, aby cały świat wiedział o tym skandalu, pomimo, iż Kościół zapewniał, iż zaledwie 1.5% kleryków dopuściło się tego przestępstwa.

Choć syjonistyczne media okazjonalnie wspominały o seksualnym znęcaniu się nad dziećmi w społeczności żydowskiej, nigdy sprawa ta nie otrzymała takiej ilości uwagi i nie uzyskała takiego rozgłosu, co sprawa Kościoła Katolickiego, pomimo, iż ostatnie badania wykazały, że skala tego zjawiska w środowisku ortodoksyjnie żydowskim może sięgać nawet 50%.

Zgodnie z najnowszym filmem dokumentalnym produkcji niezależnej firmy ‘Vice’ pt. “The Child – Rape Assembly Line” (“Linia produkcji gwałtów na dzieciach”, tł: BR) dzieci są systematycznie molestowane w rytualnych saunach/ pokojach kąpielowych, a jeden rabin, który odważył się sprzeciwić tym praktykom był prześladowany, a nawet grożono mu śmiercią.

Rabin Nuchem Resenberg, tłumaczył w filmie zjawisko, które określił jako ‘linia produkcji gwałtów na dzieciach’ wśród sekt fundamentalistów żydowskich.

Członek odłamu brooklińskiego ‘Brooklyn’s Satmar Hasidim’ ortodoksyjnych Żydów, Nuchem projektuje i naprawia tzw. ‘mikvahs’ czyli pokoje kąpielowe służące do obmywania się np. kobiety po miesiączce, a mężczyźni przed celebracją ważnych żydowskich świąt takich jak Rosh Hashanah czy Yom Kippur, a także przed i po akcie seksualnym czy przed Sabatem, zgodnie z nakazem Tory.

Podczas wizyty do Jeruzalem, w 2005 roku, rabin Rosenberg poszedł do ‘mikvah’ w jednej z najświętszych dzielnic miasta, Mea She’arim.

“Otworzyłem drzwi”, mówił rabin “opary wszędzie, ledwo mogę coś zobaczyć. Kiedy moje oczy już się przystosowały, widzę, starszego mężczyznę, w moim wieku, z długą białą brodą, wygladającego na świątobliwego, siedzącego w tych oparach. Na jego kolanach, siedząc w przeciwnym do niego kierunku jest chłopiec, może siedmiolatek, a ten starszy mężczyzna uprawia stosunek analny z tym chłopcem.”

Rabin Rosenberg uważa, że około połowa chłopców w hasydzkim środowisku na Brooklynie, największym w USA i jednym z największych w Stanach Zjednoczonych była ofiarami molestowania seksualnego dokonanego przez starszyznę. Ben Hirsch, dyrektor organizacji na rzecz ofiar znęcania się seksualnego wśród ortodoksyjnych Żydów ‘Survivors for Justice’ wierzy, że ta liczba jest większa. “Z nieofcjalnych danych wiemy, że jest to ponad połowa. To stało się prawie rytuałem.”

Kilka tygodni po tym wyznaniu, rabin Rosengerb został zaatakowany kiedy spacerował w dzielnicy Brooklynu Wiliamsburg. Nieznany mężczyzna podbiegł do niego od tyłu, położył mu rękę na ramieniu, a kiedy ten się odwrócił, wylał mu na twarz żrący wybielacz. Rabin trafił do szpitala z poparzeniami twarzy oraz tymczasową ślepotą.

Później, pewnego dnia został okrążony przez młodych chłopców, którzy ubliżali i grozili mu, śmiali się z niego i pluli na niego, a on zastanawiał się wówczas ilu z nich będzie jeszcze molestowana.

Takie konsekwencje poniósł kiedyś szanowany rabin, obecnie nie tylko z poparzoną twarzą na ulicach ‘świętej dzielnicy’ miasta, ale też wykluczony ze własnej społeczności.

W rzeczywistości, pedofilia w Talmudzie (księdze prawa żydowskiego) jest dozwolona, a czasem wręcz rekomendowana.

W drugim wieku, rabin Simeon ben Yohai, jeden z popularniejszych, zasłużonych rabinów w historii judaizmu, kreator Kabbalah, zezwolił na molestowanie małych dziewczynek, jeszcze przed ich ukończeniem trzeciego roku życia. Twierdził “Nawrócona, która ma poniżej 3 lat ma prawo poślubić księdza.” (Yebomoth 60b, str. 402)

Kolejni rabini, uważali, że prawo to jest wiążącym prawem żydowskim. Faryzeusze usprawiedliwiali gwałt na dzieciach tłumacząc, iż dziewięcioletni chłopiec nie jest jeszcze mężczyzną, a więc nie może podejmować decyzji, winić swojego oprawcy, a stosunek z takim chłopcem nie jest aktem seksualnym. W Talmudzie znajdziemy również stwierdzenie, iż dziewięcioletni chłopiec lub starszy, musi poślubić żonę swojego zmarłego brata jeżeli miał z nią stosunki płciowe.

W przeciwieństwie do prawa rabina Simeona ben Yohai, Talmud stanowi, iż rabin musi poczekać, aż dziewczynka ukończy trzeci rok życia, aby móc ją zgwałcić, a nastepnie poślubić.

R. Joseph powiedział: “Dziewczynka w wieku 3 lata i jeden dzień może być poślubiona poprzez stosunek płciowy, a jeżeli jej zmarłego męża brat współżyje z nią, ona staje się jego. (czyt. żoną). (Sanh. 55b; 69a, 69b, Yeb 57b, 60b)

Przy tak ustanowionym i niepodlegającym zmianom czy korektom prawie religijnym można spodziewać się, iż pedofilia przestanie być praktykowana w środowiskach żydowskich?
Dlaczego problem o tak wielkich rozmiarach nie jest nagłośniony, a 1.5% przypadków molestowania wśród kleryków kościoła katolickiego to od lat niekończąca się, dobrze zabarwiona i wciąż odgrzewana historia? Dlaczego Kościół Katolicki musi nieustannie publicznie przepraszać za chore jednostki w swojej wspólnocie, a inne środowiska, które mają o wiele większy problem nie tylko nie przepraszają, ale wogóle się o nich nie mówi, a preceder jest kontynuowany? Kto rządzi nie tylko amerykańskimi, ale również europejskimi i polskimi mediami?

BARBARA RODE
(za: http://davidduke.com/zio-media-suppress-news-rampant-pedophilia-orthodox-jewish-community-contrasted-treatment-catholic-church/)

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Izrael: Aresztowanie rabina nawołującego do zabijania gojów
Rabin, który napisał książkę „Królewska Tora” usprawiedliwiającą w niektórych okolicznościach śmierć gojów, w tym dzieci, został zatrzymany przez policję izraelską.

Rabin Josef Elicur (Yosef Elitzur), mieszkający w żydowskim osiedlu na Zachodnim Brzegu Jordanu, jest podejrzany o podżeganie do nienawiści na tle rasowym i do przemocy.
http://www.bibula.com/?p=25994

Rabin Dov Lior, jeden z największych autorytetów judaizmu: “Wolno zabić goja, który stwarza zagrożenie dla Izraela

Jeden z najważniejszych żydowskich duchownych, rabin Dov Lior, został aresztowany za rasistowskie poglądy.
Rabin Dov Lior to jeden z największych autorytetów judaizmu w Izraelu, naczelny duchowny Judei i Samarii. Jego zatrzymanie jest związane z rabiniczną akceptacją (haskamą), jakiej udzielił religijnej książce „Królewska Tora” (Torat Hamelekh).

http://www.bibula.com/?p=39950

Rabin Elijahu: Życie jednego chłopca z jesziwy jest warte więcej niż 1,000 Arabów

Specjalne nabożeństwo w Jerozolimie w miesiąc po zamachu na jesziwę Merkaz HaRaw upamiętniło śmierć ośmiu studentów.

Na nabożeństwie zebrało się ok 1000 osób. Wśród zgromadzonych znaleźli się ważni rabini związani z religijnym syjonizmem. W jednoznacznych słowach wyrażali oni swoje potępienie dla rządowej polityki.

Były główny sefardyjski rabin Izraela, Mordechaj Elijahu, wezwał rząd izraelski do zadeklarowania, iż za każde życie odebrane w zamachu, zbudowana zostanie nowa jesziwa i nowe osiedle. "Nawet jeśli szukamy zemsty, trzeba jasno powiedzieć jedno – życie jednego chłopca z jesziwy jest warte więcej niż życie 1000 Arabów", powiedział Elijahu.

Słowa głównego rabina Ramat Gan, Jaakowa Ariela, były nieco bardziej wyważone: "Nie szukamy zemsty, szukamy odpłaty. Dom terrorysty powinien był zostać natychmiast zniszczony, niezależnie od prawa. To powinno było się stać, bo to sprawa życia i śmierci – odstraszanie może pomóc ocalić innych w przyszłości".
http://www.bibula.com/?p=1911

Mossad powinien zabić Obamę – sugeruje żydowski tygodnik

Aktualizacja: 2012-01-23 10:48 am
Wydawany w Ameryce żydowski tygodnik „The Atlanta Jewish Times” zasugerował bez ogródek, że agenci Mossadu powinni zamordować prezydenta Obamę, ponieważ jest „nieprzyjaźnie nastawiony do Izraela”.

W artykule opublikowanym 13 stycznia br. właściciel gazety, Andrew Adler, kazał swym czytelnikom postawić się w sytuacji premiera Izraela.
http://www.bibula.com/?p=50546

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#391986