parada gejów

Obrazek użytkownika BR
Idee

Grzebiąc w brudach we własnym ogródku nie zauważamy w jakim kierunku idzie świat i co tylnymi drzwiami wprowadza do naszej ojczyzny. Powielając wzorce naszych bliższych i dalszych sąsiadów, zaczynając już od najmłodszych dzieci brutalnie choć często podświadomie, określone środowiska zmieniają światopogląd Polaków.

Nie tak dawno na ursynowskim ratuszu zawisła tęczowa flaga, która zapoczątkowała...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika BR
Kraj

'Obrońca Krzyża' z Krakowskiego Przedmieścia, Andrzej Hadacz, uczestnik Miesięcznic Smoleńskich, wielokrotnie pełniący rolę 'służby porządkowej' PiS, obecny na wielu patriotycznych wydarzeniach, 15 czerwca, podczas parady gejów w Warszawie wszedł na platformę razem z Ryszardem Kaliszem i wygłosił swoją mowę. Między innymi twierdził, że reprezentuje polski Kościół i polskich biskupów i księży, że...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika BR
Kraj

GDZIE BYLIŚCIE DZIŚ POLACY KIEDY ULICAMI SZLI DEWIANCI?

Dziś po raz pierwszy w Polsce poczułam się jakbym była w obcym miejscu, jak w Kanadzie albo jakimś innym znajomym aczkolwiek nie moim kraju. Dziś było mi bardzo przykro. Zdałam sobie sprawę, że oddaliśmy Polskę. Nie pamiętamy już Polskich bohaterów, którzy w imię Chrystusa walczyli o normalną ojczyznę.

Ulicami stolicy, mojej ukochanej...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika BR
Świat

Niedziela, 1 lipca, piękne, słoneczne, upalne popołudnie. W jednym z największych miast Kanady, Toronto, na ulicę wychodzą homoseksualiści. Właściwie to chyba nie jest już uznane za prawidłowe i politycznie poprawne określenie. Teraz jest bowiem sześć rodzajów płci. A jednak przez wieki całe, od początku istnienia tego świata istniały tylko dwa: żeński i męski. Wiadomo było kim jest mężczyzna,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Błąd w systemie
Idee

Jutro ulicami Warszawy przejdzie demonstracja czerwonych. Na przeciw nich staną narodowcy i kibice Legii Warszawa. W organizację kontrmanifestacji zaangażowane jest Stowarzyszenie Zjednoczony Ursynów. To właśnie na Ursynowie powiewa od soboty tęczowa flaga, zgodnie z decyzją tamtejszego burmistrza Piotra Guziała.

Na youtube ocenzurowano film na ten temat. Można go znaleźć tutaj:
http://www....

0
Brak głosów