DEWIANCKIE TAŃCE NA ULICACH I ARESZTOWANI KSIĘŻA NA KOLANACH. DOKĄD ZMIERZA ŚWIAT?

Obrazek użytkownika BR
Idee

Grzebiąc w brudach we własnym ogródku nie zauważamy w jakim kierunku idzie świat i co tylnymi drzwiami wprowadza do naszej ojczyzny. Powielając wzorce naszych bliższych i dalszych sąsiadów, zaczynając już od najmłodszych dzieci brutalnie choć często podświadomie, określone środowiska zmieniają światopogląd Polaków.

Nie tak dawno na ursynowskim ratuszu zawisła tęczowa flaga, która zapoczątkowała tzw. ‘tydzień równości’ w tej dzielnicy. Burmistrz Ursynowa, Piotr Guział, wieloletni działacz lewicy i środowisk pro-gejowskich, członek honorowy Parady Równości zlecił Fundacji ‘Wolontariat Równości’, założonej i prowadzonej przez ruch LGBT zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów w publicznych szkołach średnich. Co ciekawe, większość warszawiaków nie jest świadoma, że nasze dzieci uczestniczyły w obowiązkowych zajęciach prowadzonych przez środowiska pro-gejowskie. Tygodniowa propaganda, podczas której do umysłów Ursynowian wtłaczane były treści zgodne z ruchem poparcia dla homoseksualistów poprzez zorganizowanie darmowych projekcji kontrowersyjnych filmów, dyskusji z udziałem przedstawicieli Ruchu Palikota czy konkursów plastycznych promujących tolerancję dla osób LGBT zakończyła się Paradą Równości w stolicy. Ulicami miasta przejechały platformy z poprzebieranymi mężczyznami za kobiety, całującymi się lesbijkami czy kręcocymi tylną częścią ciała, skąpo ubranymi gejami.

Działania w Polsce środowisk pro-gejowskich są obecnie bardzo nasilone i ich częstotliwość i obszerność znacznie zwiększone. Nic dziwnego, skoro Polska w krótkim czasie musi dogonić w tej dziedzinie kraje już bardziej cywilizacyjnie upadłe, zarówno te w Europie jak i na kontynencie amerykańskim.

W największym mieście Kanady, Toronto, 1 lipca, Święto Kanady to doroczne święto homoseksualistów. Dzień ten kończy tygodniowy festyn środowisk LGBT. Toronto, zamknięte dla zwykłych obywateli, celebruje osiąganie coraz to większych przywilejów w tym kraju. W tym roku, największym osiągnięciem jest jawne i oficjalne uczestnictwo w gejowskim festynie premier Ontario, zadeklarowanej lesbijki, Kathleen Wynne, która w tym roku pójdzie na czele pochodu ze swoją ‘żoną’.

Ontario, znane w kraju i na świecie, ze swojej promocji homoseksualizmu, szczyczące się największymi paradami gejów na naszym globie, właśnie zrównało małżeństwa homo z heteroseksualnymi. Mimo, iż już 10 lat temu ‘małżeństwa’ homoseksualistów były legalne, jednak obecnie obalenie przez ontaryjski Sąd uchwały o ochronie małżeństw zawartych pomiędzy kobietą i mężczyzną sprawia, iż ruchy mniejszościowe w Kanadzie zaczynają posiadać więcej przywilejów niż normalna większość.

Jednocześnie grupy osób wyznających inne poglądy i szanujących wartości ochrony życia, wiary i rodziny są systematycznie dyskryminowane i coraz częściej wręcz prześladowane. Cały świat dowiedział się nie dawno o zwolnieniu z pracy polskiego pochodzenia, agenta nieruchomości, żyjącego w Kanadzie od 20 lat, Andrzeja Ciastka za umieszczenie w swoim biuletynie informacyjnym danych naukowych dotyczących wychowania dzieci przez pary gejowskie. Podkreślić należy, że Andrzej Ciastek wydawał swój biuletyn z rubryką o ciekawostkach psychologicznych od wielu lat, jako formę marektingu i kontaktu z lokalnymi klientami i nikt nigdy wcześniej zastrzeżeń co do tej formy reklamy nie miał. To właśnie umieszczenie tych treści, które nie zawierały prywatnych opinii agenta, a jedynie cytowały wyniki określonych badań spowodowały, że obywatel Kanady został przesłuchany przez policję, otrzymał dziesiątki gróźb telefonicznych, zmuszony został do publicznych przeprosin, a na końcu spektakularnie wyrzucony z pracy.

W ‘demokratycznym’ kraju Stanów Zjednoczonych Ameryki, wolność słowa, przekonań i wolność do zgromadzeń wydaje się być dana wyłącznie grupom o określonym światopoglądzie. Śp. Ksiądz Norman Weslin, który odszedł rok temu, w wieku 81 lat znany był w Ameryce ze swojej walki o prawa do życia dla nienarodzonych dzieci. Po wielu latach służby w amerykańskiej armii, kiedy śmierć poniosła jego żona w wypadku samochodowym, został księdzem i całkowicie poświecił się pomaganiu innym i chronieniu życia. Założył i prowadził dom pomocy dla niezamężnych matek, w stanie błogosławionym. Był fundatorem organizacji ‘Owieczki Chrystusa’, której członkowie wraz z ks. Weslinem na czele, organizowali pokojowe manifestacje przeciw aborcji za co został przeszło osiemdziesiąt razy aresztowany.

Spektakularne zatrzymanie Księdza miało miejsce w 2009 roku na terenie katolickiej uczelni w Notre Dame gdzie grupa obrońców życia pokojowo demonstrowała swój sprzeciw dla uhonorowania i wygłoszenia przemowy Baracka Obamy, który jawnie popiera aborcję. Ksiądz Weslin został skuty kajdankami i wyprowadzony siłą na komisatriat przy akompaniującym mu śpiewie zgromadzonych pieśni ‘Ave Maryja’. W trakcie kiedy był wyprowadzany, a później niosony przez policję pytał: “Czemu aresztujecie katolickiego księdza, na terenie uniwersytetu katolickiego, za to, że próbuje powstrzymać zabójstwo dziecka?” Miał wówczas prawie 78 lat. Wcześniej skazywany był wielokrotnie, między innymi w 2001 roku na pięć miesięcy aresztu za modlitwę na kolanach przed kliniką aborcyjną w Buffalo.

Przypadków inwigilowania i prześladowania osób głośno wyrażających swoje opinie na tematy związane z ruchami gejowskimi lub w obronie życia poczętego są setki. Jednocześnie wielkrotnie zauważane są coraz dalej idące, forsowane zmiany w świadomości społeczeństw. Niestety głośno nie mówi się o skali tego zjawiska i faktyczny stan ‘wolności i demokracji’ w krajach zachodnich nie jest powszechnie znany. Polacy nie mają również świadomości do czego zmierza systematyczna propaganda ‘tolerancji’ dla dewiacji i akceptacji cywilizacji śmierci.

Świat zmienia kierunek. Zamiast wartości, ochrony życia i rodziny, wiary i patriotyzmu promuje się dewiacje, zabijanie, rozpustę i chaos. W efekcie końcowym ludzkość sama się wykończy i stanie przed Sądem Ostatecznym na Końcu Świata. Wszystkiego zmienić się nie da, ale każdy może i ma obowiązek chronić świat wokół siebie, zaczynając od własnej rodziny i własnej ojczyzny biorąc przykład z tych, którzy w imię sprawiedliwości i miłości do Boga i drugiego człowieka gotowi są poświęcić wszystko.

http://ca.news.yahoo.com/blogs/dailybrew/toronto-pride-festival-heart-canada-gay-rights-movement-184423222.html

http://www.ncregister.com/daily-news/remembering-father-norman-weslin-pro-life-activist/

http://www.gloria.tv/?media=450048

http://www.usanewsfirst.com/2012/05/18/priest-arrested-by-obamanotre-dame-dies/

Brak głosów

Komentarze

http://naszdziennik.pl/swiat/36798,ostra-krytyka-putina.html

 

Zło zmieniło ryt ze wschodniego na zachodni już 30 lat temu.

Kazek

Vote up!
0
Vote down!
0

Kazek

#367232

 

 "pederasta" , "ruchy gejackie" , "gejowszyzna",  "gejactwo" a nie do stu tysięcy ton superfosatu  "g e j"  " gejowskie" itp.

Jedyny dopuszczalny gej , to Siergiej !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaraz wracam.Bumerang

Vote up!
0
Vote down!
0

Zaraz wracam.Bumerang

#367259

Sam temat wydaje się nad zbyt "skomplikowany" i niezwykle kłopotliwy do przetrawienia dla przeciętnego Kowalskiego - nasto/dziesto-letniego .

Dlaczego niewygodny , bo wymagający jednoznacznego opowiedzenia się po którejś ze stron ,,,

Przy niezwykle wzmożonej presji środowisk "postępowych" , jak łatwo się zorientować , szczególną zaś "troską" objęto szeroko pojęte środowiska "braci studenckiej". Zwłaszcza zaś "wspiera " się te , przejawiające na co dzień wzmożone zainteresowanie wszelkimi ruchami "religijno-rewolucyjnymi" z wykluczeniem oczywiście katolicyzmu jako tej szczególnie uwsteczniającej doktryny , ograniczającej z samej swej zasady , wszelki "postęp" w dziedzinie szerzenia wolnej i nieskrępowanej myśli przy tworzeniu wizji "nowego rodzaju człowieka wyzwolonego". Czy są jeszcze jakieś polskie wyższe uczelnie wolne od tego typu indoktrynacji? Może tylko kompleks uczelni pod patronatem o.T.Rydzyka ...
Co więcej tzw. "wstępną obróbką" obejmuje się młodzież już w Gimnazjach poprzez Licea , Technika po jak już wspomniałem młodzież "akademicką" - włącznie.

Spójrzmy na samą aktywność pod tym wpisem . Czy to co napisał autor , poza może dwoma czy trzema ( w porywach) blogerami , kogoś więcej zainteresuje ? Śmiem wątpić . Nie dlatego , że temat sam w sobie nie jest ciekawym , wręcz przeciwnie, jest na tyle niebezpieczny , że świadomie , jak widać to na tym przykładzie , brać blogerska omija Go szerokim łukiem ...

Wygodniej w takich przypadkach milczeć , inaczej , przejść na "odbiór" ...

A może wszystko to o czym pozwoliłem sobie tu napisać (w tonie krytycznym ) , jest tylko moją chorą fantazją i nie ma pokrycia w rzeczywistości. Zaś moja zdecydowana krytyka pod adresem wspomnianych środowisk to zwykłe krytykanctwo i czepianie się Bogu ducha winnej , owej nacji , znanej raczej z wielkiej skromności i skłonności do ascezy w tym i duchowej kontemplacji nad rolą samego Stwórcy świata , który nas zewsząd otacza.

Tak naprawdę to chciałbym się mylić ..

pozdrawiam

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#367262

Na moje wpisy przeciętnie wchodzi ok. 1000 - 1200 osób :) Publikuję w kilku miejscach, na bardzo znanych portalach o kilkudziesięciu tysiącach wejść dziennie. Mam więc nadzieję, że moje informacje i przesłania docierają do znacznie większej liczby ludzi niż jak Pan to określił do kilku. To skolei, mam nadzieję, zmieni kilka osób, które później zmienią kilka innych i tak zmieniamy razem świat i chronimy naszą ukochaną Polskę. pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#367263

Napisałeś, ze mało kto wchodzi. Może nie jest tak źle. Ja weszłam co najmniej godzinę temu, a teraz drugi raz, kiedy zobaczyłam, że są nowe komentarze. Swojego nie dodałam, bo nie miałam akurat niczego istotnego do dodania.

Poruszony temat jest bardzo ważny. To rozpoczynające się przekształcenie świata może się okazać bardziej zamordystyczne i niszczące społeczeństwo od komunizmu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#367276

[quote=proxenia]... To rozpoczynające się przekształcenie świata może się okazać bardziej zamordystyczne i niszczące społeczeństwo od komunizmu. [/quote]

Moim zdaniem to czym dziś nas "traktują" to nic innego jak emanacja nurtu filozoficznego , zwanego potocznie "darwinizmem społecznym". Z niego to wywodzi się jak wiemy kolejna pseudo nauka dawniej zwana "Eugeniką" ..

Aby dowiedzieć się jakich okropności dopuszczali się owi "naukowcy" pod płaszczykiem tej pseudo nauki wystarczy nieco "poguglować" w sieci , choć jak wiem "ktoś" dba by te bardziej "konkretne" a poprzez to bardziej obciążające materiały znikały z sieci.

Tak ja to odczytuję , choć mogę się oczywiście mylić .

To tak pokrótce ..

pozdrawiam

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#367286