Ty co skrzywdziłeś sędziego prostego...

Obrazek użytkownika Bajbars
Kraj

Pan premier znany jest z wykańczania zagrażających mu faktycznie czy potencjalnie konkurentów. Jest to zrozumiałe i usprawiedliwione, wobec osób wspinających się ku szczytom władzy. Nikogo specjalnie nie oburzyła rozprawa z pozostałymi „tenorami”, Zytą Gilowską, Grzegorzem Schetyną i ich ludźmi. Chcieli bawić się w politykę – ich wybór i ryzyko. Dziś jednak zdarzyło się coś niewyobrażalnego.

Pan premier, zgadzając się bez zastrzeżeń z opinią ministra Gowina, z wyrachowania , na zimno, rozdeptał uniżonego sługę, szarego szefa sądu okręgowego, który mu w niczym nie wadził, ani nie zagrażał. Sprawdzonego w działaniu, pełnego chęci przysłużenia się premierowi człowieka. Człowieka, którego jedyną winą było zawierzenie swojemu życiowemu doświadczeniu i gromadzonej latami na Wybrzeżu wiedzy. Człowieka który, dla dobra środowiska również pana premiera, chciał zrobić nawet więcej, niż od niego oczekiwano. Zamiast wesprzeć oddanego poczciwca, w nierównej walce z atakującą sforą, pan premier bezlitośnie rzucił go na żer drapieżnikom.

Pan premier zachował się jak zdrajca. wobec tych setek tysięcy popierających go urzędników, sędziów, prokuratorów, bezpieczniaków. Czy znajdzie się jeszcze ktoś, chętny zaryzykować w obronie takiego chwieja?.

W czym mają znaleźć oparcie szeregowi członkowie PO? Jak żyć?

Brak głosów

Komentarze

... nie bądź bezpieczny / korporacja (sędziowska) pamięta... :-))

Oby pamiętała ;-)

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#290408

I jak widać nic nie wyciągają wniosków głupawe Trolle czy Lemingi,dalej patrzą w Donaldzia jak w obraz,nawet gdy kat będzie ich ścinał,to będą darli ryje,niech żyje Donaldzio

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#290421

No chyba, że tym katem będzie sam Tusk. A tak zaczyna się zachowywać
ukłony

Vote up!
0
Vote down!
0
#290428

To zaczyna być kwestia instynktu samozachowawczego. Myślę, że cena "niezawisłości" poszła dziś nieźle w górę, jak zwykle przy zmniejszeniu podaży
ukłony

Vote up!
0
Vote down!
0
#290427

przypadków.

Jak mnie to bardzo cieszy! Nie, nie to że człowiek został zdeptany.

Cieszy mnie że pajac zaczął się tak bardzo bać że robi coraz więcej głupstw. Już w tej sprawie jest tak że jakby nie postąpił zawsze wychodzi że źle robi. I bardzo dobrze! Niech w końcu zacznie tracić głowę, może mu spadnie?

Vote up!
0
Vote down!
0
#290419

Sama ? Chyba nie da rady, ale tym razem pomagać będą, mam nadzieję, jego właśni ekspretorianie. Np. samobójczy pomysł z TS, wygląda mi na szpilę od Schetyny. Nie bez powodu też te wieści o odwołaniu Bondaryka i korzystaniu z nie swojego telefonu. Facet popada w paranoję. Jak tak dalej pójdzie, to i na stołek w UE, może się nie załapać

Vote up!
0
Vote down!
0
#290429

... na dobre zajrzy im w oczy. Wówczas będą wzajemnie kopać pod sobą dołki i się obwiniać. Każdy będzie chciał chronić swoją d... .

Jak mi podpowiada intuicja, wkrótce usłyszymy o kolejnej aferze. Będzie to afera... alkoholowa. Jej mechanizm nie będzie taki, jak w aferze alkoholowej z czasów premiera "Żółwia" (T. Mazowieckiego). Wówczas udokumentowano "przekręty" na sumę około 1 biliona starych złotych = 100 mln PLN-ów, a winni nie ponieśli żadnych konsekwencji karnych. Ta, która wkrótce ujrzy światło dzienne, będzie na wiele większą skalę od poprzedniej. Ciekawi mnie, czy Donaldinio znowu będzie obwiniał J. Kaczyńskiego i PiS?

Pozdrawiam, Satyr
___________________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta"
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
0
Vote down!
0
#290430

Tak mi przyszło do głowy, czy koniec Tuska, nie będzie końcem drobnych , partyjnych przekrętasów-detalistów. Łupki, kataster, nowy ustrój rolny - to tematy dla wielkich międzynarodowych złodziei a nie tubylczego planktonu. Po cholerę im łupienie niewolników, którzy i tak z całym majątkiem i tym co wytworzą, do nich należą.
ukłony

Vote up!
0
Vote down!
0
#290441

Czarna niewdzięczność!
D. Tusk musi nie lubić prezydenta Sopotu oraz beneficjentów
nie tylko centrum Haefnera!
A może prezes Milewski to leniuszek, co to nie ciągnął wespół-zespół tej liny na TW Bolkowym airdromie!?
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#290431

Chyba jednak strach o własna skórę i brak czasu na sklecenie rozsądnej reakcji. Palnął co palnął i teraz sprawa ma już własną, niezależną od Tuska dynamikę, zakiwał się
ukłony

Vote up!
0
Vote down!
0
#290447