Agent Mossadu Putin, da Polsce gaz za darmo - czyli gady Polacy

Obrazek użytkownika Bajbars
Kraj

O tym, że Putin jest agentem Mossadu, sprzedającym za nic Rosję światowemu żydostwu, dowiedziałem się, przed ostatnimi wyborami prezydenckimi w Rosji ( z rosyjskich filmików na YT i komentarzy na rosyjskich blogach)
Najsmaczniejszy ruski komentarz po meczu przepuściłem , ale na szczęście znalazł się na blogu RCL na s24. Pozwalam go sobie w całości przytoczyć, bo pokazuje zupełnie u nas pomijany sposób widzenia stosunków polsko-rosyjskich dużej grupy Rosjan, przekonanych do dziś, ze ich nieprzerwanie od 45 doimy i wyzyskujemy :
Ale gady są ci Polacy. Rosjanie, trzymajcie się tam, chodźcie grupami, bierzcie pręty... Nie liczcie na naszych - piłkarze olali mecz w Dniu Rosji a politycy (Putin) jak zwykle pojadą współczuć i przepraszać Polaków, i jeszcze gazu za darmo odwalą.
(http://russian.salon24.pl/426085,rosyjskie-komentarze)
Pamiętam pierwsze dni po Smoleńsku w średniej wielkości rosyjskim mieście, jakich setki - Czelabińsku. Ludzie wykupywali wszystko w panice, że za chwilę wojna z Polską wybuchnie. To taka uwaga do pajaców, którzy dziś wypisują jakieś służalcze przeprosiny do Rosjan. Tracicie czas. Na nasze szczęście w Rosji jest procentowo, tyle samo tchórzy i lemingów co u nas, a i tak jedyne głosy jakie robią wrażenie na zewnątrz, to głosy ludzi wyrazistych i w granicach rozsądku. Opinie mierzwy i lokai nie robią na nikim wrażenia. Mierzwa jest w każdym kraju

Brak głosów

Komentarze

dzieki za tę notkę. bardzo interesujące spojrzenie na relacje polsko-rosyjskie. dlugo i czesto musimy sobie powtarzac: komo-tuski to nie wszyscy Polacy, a Putin to nie cala Rosja.

pozdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#265216

Łoj!Przypomniałaś mi o ilustracji muzycznej. Dzięki.

ukłony

Vote up!
0
Vote down!
0
#265224

ZŁOTE SŁOWA! :)

Jakub Wołyński

Vote up!
0
Vote down!
0

Jakub Wołyński

#288632