Nie wieszajcie Palikota

Obrazek użytkownika Bajbars
Blog

Obraza Prezydenta, zdziczenie obyczajów, kompromitacja ... zwykły repertuar ocen po kolejnym wygłupie Palikota. Nikt nie zauważył, że pan Palikot w sposób ewidentny złamał prawo, o którym tyle pieprzy.
Konkretnie ustawę o wychowaniu w trzeżwości, zakazującą spożywania alkoholu w miejscach publicznych. Palikot nie dość, że spożywał to jeszcze spożywał z premedytacją. Specjalnie zaprosił telewizje by dokumentowała jego pogardę dla przepisów. Gorzej, skutecznie skłaniał innych do jego łamania . To się nazywa podżeganie. Pan Poseł był też uprzejmy komenderować parą oberwańców- to się nazywa sprawstwo kierownicze. Sporo tego.
Nie domagam się powieszenia Palikota, tylko potraktowania go zgodnie z prawem.Gdyby coś podobnego zrobił byle menel, pewnie wzruszyłbym ramionami.Ale zrobiła to osoba publiczna, niejako z funkcji zobowiązana do przestrzegania prawa. Już widzę te stada lemingów chlejące pod chmurką, w centrach biznesowych miast, te pomacerowane garniturki i zażygane krawaty - idol dał przykład. Widać tak należy(a więc szkodliwość społeczna ogromna)
Nie wiem nawet czy to przestępstwo, czy wykroczenie. To nie ma znaczenia. Pan poseł powinien ponieść odpowiedzialność. No chyba, że przedstawi świadectwo lekarskie o swojej niepoczytalności.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Trzeba być naiwnym, aby nie widzieć, że to wszystko to gra polityczna. Palikot jest PO potrzebny, bo media tak czy siak mają odruch bierzączkowy i pamięć rybki, tj. dwusekundową.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#18110

Palikot sam w sobie jest jednym wielkim tematem zastępczym.

http://www.abcnet.com.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#18114

Sam apelowalem, aby się nim nie zajmowac.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#18121

Przyznam, ze g... mnie obchodzi w jakiej grze Palikot występuje i kto, do czego go wykorzystuje. Szkoda mi czasu na międlenie się w gierkach, o których nikt za tydzień nie będzie pamiętał. Chodzi mi wyłącznie o to, by za tą swoją rolę zapłacił. I w przeciwieństwie do Was wierzę że pan Palikot skończy bez grosza w rynsztoku. W najlepszym przypadku.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#18119

annaise~~ ten Pan to wydaje ostatnie jęki ,moim zdaniem chłopina się już wypalił,musi uważać,bo jak nie sprosta oczekiwaniom jaśnie pana może być sam odpalony ,ale w jedną stronę

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

annaise

#18133

Szkoda miejsca na serwerze dla takiego Paligłupa..

A mandacik powinien dostać - kto zgłasza popełnienie wykroczenia ;> Bądź co bądź odpowiednie służby powinny z urzędu się tym zając..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#18142

Głupów nie zapraszają na zebrania Bilderbergów.To też najmocniejszy immunitet.
ukłony

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#18149

Będzie kupe smiechu, jak się okaże, że to on jest szefem szefów.
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#18150