Ważna i Pilna Sprawa

Obrazek użytkownika triarius
Blog

Bardzo aktualna i ważna sprawa:

http://nicek.wordpress.com/2010/08/04/godzina-w/

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

Co się dzieje z R.Gawrońskim ? 

(nawiasem - może to nie jest czas ani miejsce, ale polecam całe TVG-9 obejrzeć od dechy do dechy)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#77308

Otóż to.Wszyscy tu sobie siedzimy (ja również) i pitu-pitu,a tam się dzieją dantejskie sceny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#77306

Witam
Szkoda, że nie mieszkam w Warszawie. Byłbym na pewno...
Faktycznie - funkcje w telefonach komórkowych: można filmować, robić zdjęcia, nagrywać i przede wszystkim dzwonić!
Pozdrawiam

P.S.

Kurwa mać... pametam jak uciekałem jako szczeniak przed "pałakrzami" po demonstracjach kazdego 13-tego w stanie wojennym i później też.. dejavu?

krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#77307

wreszcie mogą odreagować na tej garstce bezbronnych pod krzyżem.
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#77309

PO posługuje się prowokacjami na taką skalę jak nikt od czasów PRL.

Przez całą kampanię wyborcza wozili na różne wiece PiS Palikota i takie właśnie grupki zadymiarzy, żeby wywołać awanturę a potem razem z TVN przedstawiać zwolenników PiS jako agresywny motłoch.

To samo było w kwietniu pod Wawelem.

Teraz odnieśli lepsze efekty.

Z pewnością jednak na tym nie skończą.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#77312

Witam

Typowo bolszewicko-faszystowsko (przed wojną) - stalinowsko-ubeckie metody.

W sumie nie wiem jaki jest tego cel? (przeciez nieprzypadkowo B.k... zaczął od prowokacji Krzyżem). Chcą zamieszek? Stan wyjątkowy? Pacyfikować ludzi? Odłozyć czy przyspieszyć wybory. Zrobić wybory razem tzn. i parlamentarne i samorządowe? Kurwa? Myśli sie kłebią a przekleństwa same się cisną (co u mnie niezwykle rzadkie)... Tam w Warszawie emocje mogą jednak wybuchnąć....

Pozdrawiam
krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#77316

Cel tych prowokacji jest oczywisty.

Wszystkie polityczne awantury służą PO, bo ubeckie medialne prostytutki, które kontrolują 90 % mediów w Polsce za każdą awanturę obwiniają PiS.

A przedstawianie widma straszliwego PiS jest jedynym powodem głosowania na PO przez jej lemingowych wyborców.

A awantura teraz PO jest potrzebna szczególnie.

Propaganda że wstrętny Kaczor wetuje reformy którą uprawiali przez 3 lata już nie może obowiązywać, a gigantyczna dziura w budżecie oznacza wzrosty podatków.

I czymś to trzeba zrównoważyć, żeby znaleźć sobie alibi dla fatalnych rządów.

Alibi to oczywiście nowa wielka awantura i nowy straszak "ciemnego" Kaczora.

Dlatego od początku dążyli do wywołania konfliktu o krzyż.Co bardzo sprawnie im się udało.

No bo jak miało się nie udać, kiedy ma się za sobą propagandę walterowców, zeg-satu, michnikoidów, funkcjonariuszy "Polityki" a od miesiąca także "Rzeczpospolita" i "Wprost".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#77321

Pod warunkiem, że nie będą odpowiadać na prowokacje. O to im tylko chodzi. Stoją tam z kamerami i filmują, kiedy ktoś się zdenerwuje. Wczoraj facet nie wytrzymał i nawiązała się ordynarna bójka. O mało mnie się nie dostało... Choć stałam tam i nawet się nie odwracałam (modliliśmy się pod krzyżem).
A co robili w tym czasie BOR-owcy? Uśmiechali się pod nosem... Przynajmniej jeden z nich.

Słyszałam, że Palikot upija swoich ludzi (o ile tak ich można jeszcze nazwać, bo zachowanie na to nie wskazuje) - stawiając alkohol w knajpie naprzeciwko pałacu, a potem wysyła pod pałac, żeby prowokowali obrońców krzyża.

Wracam stamtąd. Zajrzałam na pół godziny, na Apel Jasnogórski. Nie da się opowiedzieć, co tam się dzieje. Mają transparenty w stylu "Precz z Krzyżakami" - wrzeszczą i szatańsko rżą. Robili to nawet podczas odprawiania Drogi Krzyżowej. O tempora, o mores!

444Polska.bloog.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

#77333

Osobiście myślę, że zanosi się na generalną rozprawę z Kościołem katolickim w Polsce.

Zupełnie bez echa przeszły wyjątkowo agresywne wypowiedzi Palikota już dzień po wyborach o tym że Kościół rzekomo popierał PiS i poniósł wyborczą klęskę.

Słowa te może nie byłyby dziwne (w końcu wypowiedziane przez człowieka ze świńskim ryjem), ale były wypowiedziane zupełnie bez politycznej przyczyny.

A przede wszystkim już następnego dnia powtórzył je w równie agresywny sposób główny propagandysta PO Sławomir Nowak.

Nie ma więc mowy o przypadku.

A przecież w rzeczywistości większość kościelnej hierarchii i najbardziej znani biskupi w sposób wręcz ostentacyjny i z pewnością rażący wielu katolików popierała w wyborach PO i Komorowskiego (by wymienić najbardziej wstydliwe przykłady kard. Dziwisza i TW "Cappino", abp. Gocłowskiego, TW "Filozofa" (nie wspominając już o rzeszach księży z reaktywowanej przez Waltera organizacji księży patriotów pracujących w "TWN Religia" i "TP")

Atak na Kościół ze strony PO mógłby się więc wydawać zupełnie irracjonalny w sytuacji faktycznego popierania platformy przez Kościół.

A jednak uważam, że jest to celowe i zaplanowane działanie.
I wywołanie awantury o krzyż i wikłanie w nią Kościoła (co uderza w jego autorytet) również jest częścią tej gry zaczętej już następnego dnia po wyborach.
Zresztą proszę zwrócić uwagę z jaką ostentacją funkcjonariusze PO podkreślają jak Kościół na tym stracił.

Moim zdaniem stojący za PO postkomunistyczny establishment III RP spod znaku unii Michnika z Urbanem uznał, że zwycięstwo wyborcze Komorowskiego i całkowite przejęcie sceny politycznej przez PO, oznacza że można przejść do "następnego etapu".

Tym etapem będzie zniszczenie u samych źródeł zdolności oporu Polaków przeciw planowanej przez michnikowy salon inżynierii społecznej i hodowaniu "nowych polaków".

Źródłem siły patriotycznej jest zaś Wiara katolicka i Kościół który odegrał centralną rolę w obronie narodowej duszy przed komunizmem.

Establishment uznał, że Polacy po 20 latach pałowania świadomości a szczególnie po tym co dzieje się od 2005 r. są już moralnie wystarczająco zgnojeni, stłamszeni i niezdolni do żadnego zorganizowanego oporu.

W tym przekonaniu utwierdziły ich z pewnością wyniki wyborów.

Skoro nawet śmierć elity w niewyjaśnionej katastrofie i śmianie się nam w twarz przez Putina nie doprowadziły do buntu Polaków ani nawet przebudzenia, to nic już ich nie zbudzi.

Wszystko to dało podstawy do rozpoczęcia znacznie ambitniejszego przedsięwzięcia.

PO mianowaniu tuż przed wyborami prymasem Polski "Cappino" Kościół stał się zinfiltrowany przez agentów w stopniu o wiele większym niż w najgorszych czasach komuny.

Świadomość, że Kościołem kierują ludzie pokroju kard. Dziwisza, "Cappino", "Filozofa" upewnia salon III RP, że Kościół nie tylko będzie niezdolny do stanowczej obrony ale i jakiegokolwiek oczyszczenia się a jego moralny i duchowy autorytet będzie szybko słabł (tym bardziej że społeczeństwo coraz silniej się ateizuje).
Autorytet będzie tym bardziej nikł że wielu biskupów stoi w opozycji do swoich wiernych bratając się z nienawidzącym kościoła establishmentem a wstydząc się "ciemnego ludu", czyli własnie katolików, których mają prowadzić (zresztą w mediach aż bębni od żenujących wypowiedzi np. bp. Pieronka czy ks. Bonieckiego o "fanatykach krzyża" i "sekcie").

Przyszłość Kościoła - dotąd jednej z nielicznych ostoi polskości, widzę raczej w czarnych barwach.

A media już robią przygotowanie ogniowe pod generalny szturm, który pewnie zacznie się niebawem (czy ktoś zwrócił uwagę jak w ostatnich numerach wszystkie główne tygodniki zgodnie opublikowały teksty o zepsuciu w Kościele np. "zwierzenia" ateistycznej fanatyczki Kory w zlisionym "Wprost").

Kiepsko będzie, oj kiepsko.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#77338

Wyraźnie, słoneczkoświatli wyczuli,że wisi nad nimi trybunał stanu.I idą na konfrontację.Stąd ta przeciwpolska agitka była i rozpalanie lemingów.
To jest ich rzut na taśmę.Być albo nie być.
Muszą bardzo się bać, bo bardzo się śpieszą.
Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#77345

Rzeczywiście muszą być bardzo zdesperowani i robia głupstwa. Strategia konfrontacji na dłuzszą mete nic dobrego nie wrózy- raz ze biznes lubi spokoj , dwa , że w przypadku jakiś wiekszych zamieszek kleska jest nieunikniona z braku efektywnych narzędzi przymusu . Środowiska antyklerykalne sa nieliczne choc krzykliwe i tradycyjnie lewicowe . Wierny elektorat SLD , tradycyjnie jednak  wyciszany , zreszta za cichą zgodą samych zainteresowanych. Bo  w walce z Kościołem ludziom którzy tym kieruja nie chodzi o rzeczywiste cele ale o rodzaj interesu, sposobu na zaistnienie . Zmonopolizowany i uporządkowany sektor . Platfusy nic z tego dla siebie nie wykroją. 

 Platforma zyskuje zwolenników rozgrywając propagandowo fobie , niechęci antypatie. Ale nie każdy temat sie nadaje. Bo jeśli przekroczy się granice to pojawi się rzeczywisty konflikt interesów i kto nie ma żadnych konkretów do załatwienia wypada z gry. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#77350

dziś sprawa wyglądała fatalnie nawet w dzień, byłem na miejscu między 18 a 21, przeciwników więcej, niż nas, spora część agresywna. Dwa transparenty, z czego jeden wykonany bardzo profesjonalnie - widać, że nie jest to działanie spontaniczne. Ochraniany przez kilku osiłków. Napis: "Wykorzystywanie krzyża do walki politycznej to dzieło szatana! Jarosławie Kaczyński, opamiętaj się". Drugi transparent skromny, chałupniczy, "Precz Krzyżacy". Ludzie od tego transparentu starali się za wszelką cenę zasłonić nim transparent obrońców krzyża. Bardzo dużo młodzieży atakującej werbalnie, wyśmiewającej modlitwy itd. Ogólnie - bardzo nieprzyjemne wrażenie. Wyobrażam sobie, co musi dziać się teraz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#77351

Budyniu, ale tego "nie widać", wrzucajcie zdjęcia - szczególnie przeciwników, ich "zagrywek", jakieś video, choćby z komórki, na youtuba... kto będzie mógł - będzie nagłaśniał, alarmował... A tak widać tylko to, co w zakłamanych tv.

Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#77413

Moze wlasnie taka galeria zdjec prowokatorow w youtube pokaze ich otoczeniu ich prawdziwe twarze, bo to najczesciej niewidoczni dla otoczenia ludzie! Moze mozna by w ten sposob tym twarzom dodac ich nazwiska i profesje!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#77428

Byłem tam dziś,rozmawiałem z Aśką.Naprawde wygląda to nieciekawie.Będę tam od 22.Kto może przyjść,niech przyjdzie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#77442