LEWICA - nowy totalitaryzm, nowe zagrożenia

Obrazek użytkownika cosmosis
Blog

Nadchodzi nowy totalitaryzm, proszę państwa. Piszę o tym już kolejny raz, ale o tym można i trzeba pisać. Polska lewica sięga coraz śmielej do terroru, przemocy sądowej, aby móc kneblować usta niepokornym i niepoprawnym.Czy dożyjemy czasów neo bolszewizmu, gdzie będzie można mówić wszystko, pod warunkiem, że nie godzi to w polityczną poprawność, czyli rodzaj marksizmu kulturowego?

Wyliczę tylko niektóre procesy sądowe, jakie wytoczyła lewica niepoprawnym dziennikarzom,działaczom. Oto one:

1. proces 'Gościa Niedzielnego', który powiedział prawdę o aborcji, czyli to, że jest to zabójstwo równie straszne, jak zabójstwa dokonywane przez nazistów

2. proces Joanny Najfeld, która powiedziała, że środowiska pro aborcyjne, feministyczne są sponsorowane przez gigantów z branży przemysłu aborcyjnego (np. przez globalny koncern 'Planned Parenthood', który sponsoruje feministki na świecie)

3. proces Tomasza Terlikowskiego

4. najnowszy proces to proces mający dopiero być wytoczony, czyli proces Tomasza Terlikowskiego w kontekście krytyki zboczenia homoseksualnego

jak widać, machina tolerancjonistów idzie pełną parą, wzięli sobie za cel konserwatystów,Katolików, prawicowców, i każdego zamierzają odstrzelić procesem sądowym. Lewica chce wykreować kolejny totalitaryzm, gdzie wygłaszać można poglądy jedynie słuszne,czyli promujące zboczenia, wynaturzenia (pedofilia, homoseksualizm),promujące ludobójstwo (aborcja) czy w końcu ataki na Kościół inspirowane przez ateistów. Czym to się może skończyć? Jana serio zaczynam obawiać się, że już wkrótce w autobusach, pociągach, w metrze zaczną wybuchać bomby. Obawiam się nastania neo barbarzyństwa i tego, że znów w Europie zapłoną stosy.

Dziś doszło do odwrócenia pojęć. Wcześniej to większość w imię prawa prześladowała mniejszości. Dziś wielkim sukcesem lewicy jest wyodrębnienie ze społeczeństwa radykalnych mniejszości i nadanie im praw. Dziś to mniejszości są nośnikiem nowego totalitaryzmu, dziś zagrożenie płynie właśnie ze strony mniejszości. Ponownie zwracam uwagę, że wszech władza mniejszości, ich buńczuczność i pycha, z totalitarnymi tendencjami, muszą zostać ograniczone prawnie, zanim dojdzie do niewyobrażalnej tragedii.

Dziś różne mniejszości urabiają i prześladują pozostałą część społeczeństwa. Takie możliwości daje im prawo promujące niegodziwości, jak i to, że dziś ogromne rzesze ludzi pozostają nieaktywne. Mniejszości postanowiły więc wziąć sprawy w swoje ręce i siłą narzucić pozostałej części społeczeństwa swoje widzimisię.

Musimy się obudzić, inaczej kolejny już raz będą miały miejsca prześladowania. De facto prześladowania zaczęły się jakiś czas temu i powoli terror ten zaczyna mieć charakter prawny. Oto w Szczecinie, w tym roku sąd podczas orzekania wyroku przytoczył poprawną politycznie definicję tolerancji, która zapisana jest w prawie europejskim. Kłopot tylko w tym, że to prawo nie było i dalej nie jest częścią prawa polskiego. Tym samym sąd, skazując niewinnego człowieka wydał przytoczył definicję występującą gdzieś na zachodzie. Był to precedens w skali kraju, i niestety, przeszedł praktycznie bez echa.Oto bowiem zamiast obowiązującego prawa sąd stosuje jakąś definicję, wymyśloną przez neo bolszewickich ideologów, z księżyca wziętą. Czy niedługo kolejny sąd przekroczy kolejną barierę, i zacznie podczas ogłaszania wyroków cytować dzieła Marksa, czy narodowo socjalistycznych pisarzy?

To, co jest sprawdzone, wkrótce powróci. Feudalizm, totalitaryzm, ograniczanie wolności słowa to wzorce znane i lubiane w kręgach władzy, i wszystko wskazuje na to, że właśnie ku temu zmierzamy.

Ale jaka będzie nasza przyszłość?Czy wkrótce żaden niemoralny czyn nie będzie mógł być napiętnowany, zaś jedynym grzechem będzie Orwell' owska myślozbrodnia? Czy czeka nas świat pełen masakr, pokazowych procesów politycznych, samosądów, zamachów terrorystycznych? Czy lewica zbuduję rękoma biernych społeczeństw nowy faszyzm, czyli technologiczne neo barbarzyństwo? Choć wszystko wskazuje na to, że tak właśnie się stanie, to rzeczywistość może być zupełnie inna. Zauważyłem, że wśród wielu ludzi budzi się powoli świadomość całe masy, rzesze ludzi wychodzą z letargu I zaczynają interesować się np tematyką szkodliwości szczepień, czy ograniczaniem praw obywatelskich, czy praw człowieka przez lewicowe rządy. Elity, politycy, lewicowi działacze zauważyli ten trend, I dlatego mnożą się liczne akcje dywersyjne, sabotażowe, wymierzone w środowiska prawicowe. Ludzkość powoli zaczyna dostrzegać prawdziwe oblicze lewicy I oni to wiedzą. Jest to oblicze wilka w owczej skórze. Działam politycznie w obszarze polskiego internetu, I muszę wam powiedzieć, że ten mijający, 2009 rok był rekordowy, jeśli chodzi o akcje sabotażowe,prowokacje, szyderstwa, naloty, organizowane przeciwko nam,środowiskom prawicowym. Nigdy w historii ilość tych para kryminalnych aktów nie była tak duża. Internet to chyba najbardziej kontrolowane przez lewicę medium. Nigdzie indziej ich zorganizowane siatki nie są tak potężne. Na parady równości przychodzi góra kilkadziesiąt osób, zaś w internecie mnożą się wspomniane wyżej czyny / prowokacje organizowane a to przez bojówki PO, a to przez lewicę I inne skrzydła tej samej hydry.

Dobrym przykładem budzącej się powoli świadomości społecznej, wbrew woli totalitarystów,jest ruch antyszczepionkowy. Elity UE, rządy Francji, Niemiec,Wielkiej Brytanii I innych krajów planowały zakrojone na szeroką skalę kampanie szczepień swoich obywateli. We Francji powstało tysiące centrów szczepień, a twory przypominające obozy koncentracyjne powstawały w wielu krajach. We Francji rząd zakładał, że szczepiony będzie każdy obywatel, bez wyjątku.Tymczasem dzięki szeroko zakrojonej akcji nieposłuszeństwa obywatelskiego akcja masowych szczepień spaliła na panewce.Reżimowi dziennikarze także dostrzegli potęgę naszego ruchu,mówiąc o tym w oficjalnych programach, tłumacząc fiasko niskiego współczynnika szczepień wśród obywateli.Dziś likwiduje się centra szczepień, np w Szwajcarii, a Niemcy chcą sprzedać swoje zapasy szczepionek. Każdy kto ma trochę rozumu śmieje się ze świńskiej grypy, bo wie, że to kolejny globalny przekręt sitwy z ONZ i WHO.

Podobnie może być z szeroko zakrojoną maszynerią propagandową światowych lewicowych elit. Dzięki nieposłuszeństwu obywatelskiemu wprowadzenie nowego reżimu także może spalić na panewce.

więcej moich tekstów na:

http://astral-projection.blog.onet.pl/ - zapraszam!

Brak głosów