Smoleńsk - inne spojrzenie. Koszerność wikileaks

Obrazek użytkownika cosmosis
Blog

Dziś inne spojrzenie na 'katastrofę' smoleńską. Tych hipotez nie biorą pod uwagę nawet te media, które uważacie za 'niezależne'. Pisałem w poprzednich tekstach o tzw 'kontrolowanej opozycji' która kanalizuje tzw gniew ludu i puszcza go na właściwe dla rządzącej w danym państwie bolszewii tory. Wtedy ekipa rządząca może spać spokojnie, bo ludzie będący w opozycji do władzy mają iluzję tego, iż jest ktoś, kto naprawdę ich reprezentuje. Niezalezna.pl, Rzeczpospolita, Gazeta Polska, pełnią rolę takich mediów, takiej kontrolowanej opozycji. Ten wybieg stosowany jest praktycznie w każdej demokracji, w USA ma tradycję rzędu dwóch stuleci. Czy wy naprawdę myślicie, że elity mogłyby dopuścić do istnienia zagrażającej im opozycji, i to takiej opozycji, którą całą dobę pokazuje się w mediach na równi z rządzącymi? Ja mam ten etap naiwności za sobą, choć ma to także drugą stronę. Gdy wspierałem PiS, czułem się po prostu bezpieczniej. Świat wydawał mi się bardziej prosty i przejrzysty, bo przecież wystarczyło tylko popierać PiS, który poprowadzi nasz naród ku pomyślności. Jednak wiedza daje człowiekowi wolność, ale unieszczęśliwia. Zauważyliście na pewno pewien trend w moich tekstach dotyczących zbrodni kartelu farmaceutycznego dokonywanych po dziś dzień. Przedstawiam tam fakty, wyniki badań, ale niekoniecznie mam ochotę odpowiadać na logiczne pytanie: 'dlaczego tak się dzieje?'. Dla przykładu: niech przyszli rodzice wiedzą, że szczepionki mogą spowodować śmierć ich dziecka lub zrobić z niego kalekę. Ale niekoniecznie muszą wiedzieć, dlaczego tak się dzieje. Czyli dlaczego koncerny farmaceutyczne dodają masę chemicznych i biologicznych świństw do szczepionek, a rządy na to zezwalają. Będą spać spokojniej, nie zburzy to ich 'matrixu', który media i rząd wmawiają ludziom przez dekady ich życia. Choć, przyznam, że pisanie różnych alternatywnych blogerów to powolne kruszenie tego 'matrixu'.

-------------------------------------------------------------------------

Spis treści tego tekstu:
1. alternatywna wizja 'katastrofy' smoleńskiej; bezczelne ataki mediów i służb.
2. przecieki z wikileaks, czyli syjonistyczne pranie naszych mózgów. Sprawa smoleńska raz jeszcze.
3. opracowanie Józefa Bizonia. Nowe spojrzenie na system niszczący Polskę – każdy powinien to znać.
4. przewały i przekręty w Polsce za obecnych rządów (proamerykańska i proizraelska koalicja PO + PiS + SLD + PSL).

-------------------------------------------------------------------------

1. w podpunkcie pierwszym wrócimy do sprawy Smoleńska.
Otóż autorzy witryny zamach.eu http://zamach.eu/ stworzyli własną, alternatywną koncepcję wydarzeń z 10 kwietnia 2010 roku. Koncepcja ta jest mocno udokumentowana technicznie i ewoluowała, co jest naturalne, wraz z kolejnymi informacjami wychodzącymi na światło dzienne. Oto cztery odcinki ich autorskiej hipotezy:

19.04.2010 – 'Samolot bliźniak' http://zamach.eu/100419%20Samolot%20blizniak/Samolot.htm

11.05.2010 – 'Kłamstwo wiarygodniejsze niż prawda' http://zamach.eu/100511%20Klamstwo%20wiarodniejsze%20niz%20prawda/Klamstwo.htm

28.07.2010 – 'Katastrofa, której nie było' http://zamach.eu/100728%20Katastrofa,%20ktorej%20nie%20bylo/Katastrofa.htm

21.08.2010 – 'Oszustwo katastrofy smoleńskiej' http://zamach.eu/100821%20Oszustwo%20katastrofy%20smolenskiej/Oszustwo.htm

koncepcja ta zakłada, iż w lesie pod Smoleńskiem nie było rządowego TU 154 z Prezydentem na pokładzie. Rozbić miał się tam samolot bliźniak, bez pasażerów i bez załogi. Oni sami mieli zginąć w innym miejscu. Hipoteza jak hipoteza, dlaczego jednak o tym piszę? Ponieważ witryna zamach.eu padła ofiarą sabotażu, i to nie byle jakiego.
Niedawno gazeta Newsweek opublikowała według opinii Piotra Beina częściowo kłamliwy i histeryczny / napastliwy artykuł o twórcach strony zamach.eu i ich koncepcji. Redaktorzy z medialnej rozwiedki przyrównali tę hipotezę do negowania istnienia wirusa HIV. Zabawne? No właśnie.. to każe nam się zastanowić, gdyż podobne ataki na rzekomo 'spiskowe' hipotezy przeprowadzano wiele razy w polskojęzycznych mediach. Media atakowały zwłaszcza nakręcony telefonem komórkowym film, gdzie słychać strzały z broni palnej. Dopuszczano się także do zamieszczania uspokajających opinii psychologów i innej maści szarlatanów, przekonywujących że szukanie różnych teorii to naturalna reakcja podświadomości, i że naturalnie są to tylko teorie spiskowe.
Link do artykułu w Newsweeku tutaj http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/spoleczenstwo/smolensk-i-aids--czyli-dobre-i-zle-teorie-spiskowe,68635,1
p.s. Zauważcie, że po lewej stronie w tym internetowym wydaniu newsweeka widnieje odnośnik do innego artykułu o tytule 'Elvis żyje, Jackson też'. Po prostu brak słów.. Co robi link do tego obrzydliwego paszkwilu centymetr poniżej zdjęcia rozbitego samolotu? To jest właśnie poziom naszej medialnej rozwiedki. Poza tym logicznym jest, iż Newsweek to jeden z elementów wprowadzania światowego nowego ładu. Poszczególne kartele: medialny, farmaceutyczny, mafijny, zbrojeniowy, finansowy i polityczny to naczynie ściśle połączone.

Atak drugi na witrynę zamach.eu miał polegać na masowym usuwaniu odnośników (linków) do tej witryny z najróżniejszych miejsc w sieci. Jakaś osoba bądź organizacja / instytucja usunęła aż 3000 linków z różnych stron w ciągu 12 godzin. Nie jest fizycznie możliwe, aby zrobił to jakiś hacker amator. To musiała być prowokacja służb specjalnych, nie wiadomo tylko jakich. 3 grudnia rano w wyszukiwarkach istniało 3980 haseł dla witryny zamach.eu. 12 godzin później już tylko 600. obecnie jest ich około 972. komuś musiało bardzo zależeć na tym, aby ta witryna np straciła dobre pozycjonowanie bądź page rank. Lub, zwyczajnie, by zniknęła z sieci.
Wydaje wam się, że to, co piszę, jest głupie? Przypomnę to, co pisałem w poprzednim tekście. Otóż amerykańska agenda zajmująca się przydzielaniem adresów dla witryn internetowych zablokowała około 70 stron, bez decyzji sądu i bez procesu. Zgroza, cenzura internetu staje się powoli codziennością. Myslę, że władze różnych krajów starają się coraz bardziej przygotowywać obywateli do cenzurowania treści w sieci. Przykłady takich incydentów czy tworzenie orwellowskiego prawa można mnożyć, jednak ten ostatni incydent był realnym krokiem naprzód. Krokiem w othłań cenzury, gdzie władza nie będzie ponosić żadnych konsekwencji za swoje cenzorskie poczynania.

Warto tutaj dodać spojrzenie na 'katastrofę' smoleńską p. Andrzeja redagującego blog 'Krasnoludki z pejsami'.
Cyt: Przypomnę – tuż po katastrofie pożegnalny list do Kaczyńskiego / Kalksteina pod tytułem 'Straciliśmy przyjaciela' opublikował na łamach The Jewish Week naczelny rabin polski Michael Schudrich.
http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2548
W komentarzu pod listem pożegnalnym naczelnego rabina redakcja The Jewish Week napisała:
“Na pokładzie pechowego samolotu miał być również Naczelny Rabin Polski Michael Schudrich oraz wielu działaczy żydowskiej społeczności. Jedynie z powodu Sabbath’u nie wsiedli do tego samolotu. Rabin Schudrich był od wielu lat zaprzyjaźniony z Lechem Kaczyńskim, jeszcze w czasie kiedy był on Prezydentem Warszawy. Prezydent Kaczyński systematycznie brał udział w uroczystościach z okazji świąt w głównej synagodze stolicy, kilkanaście razy odwiedzał Izrael…”
Wszystko wskazuje na to, że na datę lotu nieprzypadkowo wybrano właśnie sobotę. Dzięki temu w katastrofie / zamachu nie zginęli ważni Żydzi.
Katastrofa w Smoleńsku nosi wszelkie znamiona operacji pod obcą flagą.
Zamachowcom przyświecały dwa główne cele:
-Dać syjonistycznej propagandzie pretekst do nieustannego szczucia na Rosję, do obciążania jej winą za katastrofę, czy wręcz rzucania podejrzeń o przeprowadzenie przez nią celowego zamachu.
-Nagłaśnianiem sprawy Smoleńska notorycznie i namolnie odwraca się uwagę Polaków od szabrowania kraju(...).' koniec cytatu, źródło http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/2010/11/28/pielgrzymka-zyda-macierewiczasingera-i-fotygi-do-usa/

Warto na koniec tego podpunktu dodać, iż podobne medialne ataki przeprowadzono na Konrada prowadzącego blogi pod szyldem "NDB 2010". Konrad to były żołnierz, wysokiej klasy specjalista od radarów wojskowych. Zredagował on autorską hipotezę o sfałszowaniu sygnałów z radiolatarni NDB, czyli celowym błędnym naprowadzeniu samolotu. Link do hipotezy tutaj http://grypa666.wordpress.com/10-iv-hipoteza-radiolatarni/
Były realne szanse na przeprowadzenie niezależnego śledztwa na temat 'katastrofy' smoleńskiej podobnego do amerykańskiego niezależnego śledztwa ws. 11.09.2001. Jednak duża grupa inżynierów / niezależnych badaczy została zaczadzona przez kaczyzm i me(n)dialną wojnę polsko – polską. Powstały konflikty wewnątrz nas, katalizowane i podgrzewane pośrednio, bądź bezpośrednio przez PiS. Za to właśnie nienawidzę kaczyzmu, za zniszczenie nieformalnego, obywatelskiego ruchu jaki się narodził po 10 kwietnia. Kaczyści powinni zamknąć się i siedzieć cicho, zamiast poprzez zadymy z Krzyżem smoleńskim wprowadzać widzenie Smoleńska w kategoriach wojny dwóch syjonistycznych agentur "braci starszych" (PO – PiS).
Zauważcie jedno: teraz już nie ma nawet śladu po tym społecznym ruchu, który narodził się w pierwszych dniach po 10 kwietnia. Dziś dwa (umownie) wrogie obozy okopały się po swoich stronach. Mamy dziś wersję zamachu wyznawaną przez wyborców PiS i wersję oficjalną, wyznawaną przez większość.
Natomiast jak jest na Zachodzie? Tam nie ma, na szczęście, ani PiSu, ani PO, ani innych członków "bandy czworga" (+ PSL i SLD). Tam każdy w miarę logicznie rozumiejący obywatel jest zdania, iż wersja oficjalna jest kłamstwem.

-------------------------------------------------------------------------

2. przecieki z wikileaks. Napisano o nich wiele. Ja jednak powiem wam, iż jest to kolejna trucizna sączona przez globalistów wprost do naszych głów:

-przecieki z wikileaks chronią Izraelską (syjonistyczną) rację stanu. Nigdzie nie ma mowy o żydowskich zbrodniach czy prowokacjach, np prowokowania do ataku na Iran.

-zaniżone informacje o skali amerykańskiego ludobójstwa w Iraku. Wikileaks podaje zaledwie kilkadziesiąt tysięcy ofiar. Zaś niezależne szacunki mówią o milionie do trzech milionów zabitych i kilkaset tysięcy kalek, np w wyniku użycia broni uranowej czy innej zabronionej przez konwencje genewskie. Na marginesie: skażenie radiologiczne wywołane bronią uranową będzie dotyczyć także naszych żołnierzy.

-przecieki dotyczące Polski: nie ma ANI JEDNEJ wzmianki dotyczącej Smoleńska. Możnaby powiedzieć: okej, Jarek, myliłeś się w poprzednim tekście. Pisałem wtedy, iż możliwe są przecieki dotyczące 'katastrofy' smoleńskiej. Jednak brak jakichkolwiek wzmianek dotyczących Smoleńska budzi uzasadnione podejrzenia. Po prostu wszystko zostało starannie oczyszczone. Wikileaks podaje, iż w swoich zbiorach ma wszystkie notki dotyczące Polski od 2004 roku. Ambasady, służby specjalne musiały wysłać choć krótką, lakoniczną notkę na temat wydarzeń z 10 kwietnia 2010 roku. Dlaczego nie ma o tym choćby tej wzmianki? Poza tym logiczne jest iż w tak ważnym dniu jak 10 kwietnia wywiad i ambasady musiały aż huczeć od plotek, spekulacji, domysłów, teorii. Historia mówi, że po takich wydarzeniach wybuchały wojny, więc w tak napiętej sytuacji te instytucje musiały się na bieżąco komunikować. Czemu po tym nie ma śladu?

-nie zapominajmy o tym, kto tak naprawdę sponsoruje wikileaks. Przykład: Winifred Motzkus - przewodniczacy zarządu “Wau Holland” przyznał w wywiadzie dla dziennika „Neue Westfälische Zeitung“, że do tej pory fundacja przekazała na rzecz Wikoleaks ponad 750 tys. Euro. Z pieniędzy fundacji miano finansować m.in. koszty podróży założyciela portalu Juliana Assange (ok. 50 tys. Euro) oraz wynagrodzenia dla jego 10. współpracowników. Latem tego roku drugi przewodniczący zarządu “Wau Holland” Hendrik Fulda oszacował miesięczne potrzeby finansowe portalu na 10-15. tys. Euro.
Fulda zaznaczył, że środki finansowe były wypłacane na podstawie rachunków. Największa jednorazowa wpłata miała wynosić niewiele ponad 10 tys. Euro. Kilka tygodni temu w komentarzu dla “Welt Online” Fulda powiedział, że koszty prowadzenia portalu rosną wraz z momentem publikacji kolejnych kontrowersyjnych danych. I tak np. w związku z opublikowaniem na stronie Wikileaks protokołów dotyczących Afganistanu, portal wystawił rachunek na 15. tys euro. Fundacja “Wau-Holland” powstała na cześć zmarłego w 2001 roku załozyciela Stowarzyszenia Hakerskiego “Chaos Computer Club”– Herwarta “Wau” Holland-Mortitza. (Źródło: Welt online)

-kolejni sponsorzy wikileaks to klan Rotschildów, kontrolujący m.in. 70% zasobów wody pitnej na całej ziemi. Wikileaks jest związany z The Economist, zaś jest to organ należący właśnie do tego klanu. Więcej po angielsku tutaj http://birdflu666.wordpress.com/2010/12/01/wikileaks-founder-julian-assange-has-close-links-to-the-economist-controlled-by-the-rothschild-banking-family/

-w przeciekach z wiki mamy też do czynienia ze szczuciem na Rosję, co jest typowe dla lobby syjonistycznego. Rosja jako jedno z niewielu państw stawia opór przed ekspansją syjonizmu na cały glob ziemski, więc trzeba ją zniszczyć.

Na koniec tego podpunktu wkleję wam dwa odnośniki do zewnętrznych artykułów na temat wikileaks. Są to obszerne i udokumentowane opracowania, które po prostu nie pozostawiają żadnych złudzeń:
I. Opracowanie załogi bloga redagowanego przez Piotra Beina http://grypa666.wordpress.com/2010/11/29/na-co-komu-nato/ (jest to wielowątkowy artykuł, "saga wikileaks" znajduje się w środku tego artykułu, trzeba przewinąć).
II. Wikileaks – syjonistyczna trucizna http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/12/01/wikileaks-to-syjonistyczna-trucizna/

-------------------------------------------------------------------------

3. opracowanie Józefa Bizonia
Polski trójkąt bermudzki (PO + PiS + SLD), czyli lektura obowiązkowa dla tych, którzy uważają PiS za patriotów – link http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2899

-------------------------------------------------------------------------

4. przewały i przekręty w judeopolonii, o których nie mówią media lub informują lakonicznie:

Sprawa nazywana MEGA przekrętem, polska kupuje gaz od Rosji za 400 dolarów za 1000m3, Polska sprzedała prawa do gazu łupkowego za 1% wartości za 5,63 złotego za 1000m3. Szacuje sie że straciliśmy na tym 2 biliony złotych. Sprzedaliśmy bo nie mamy obecnie technologii wydobycia. Komorowski o wydobywaniu gazu mówił „Nie warto, bo mamy dobry kontrakt z Rosją”
- Polska umarza 1,2 miliarda złotych za transfer gazu w zamian Gazprom zmniejszy nam ceny o 1%. Ekonomiści juz wyliczyli, że ten 1 jest wart max 15 mln dolarów a my im umorzymy 1,2 miliarda zł. Winnych nie ma.
- PO zobowiązała nasz kraj do kupowania gazu od Rosji do 2037 roku w sytuacji gdy sami możemy być w niedługim czasie potęgą gazową. Nawet niemiecka prasa pisze o kontrowersjach. Transakcja ma wartość ok. 100 miliardów dolarów. Sprawe z gazu Tusk uzgodnił z Putinem w czasie spotkania w Smoleńsku, sami rosyjscy dziennikarzy byli zdziwieni.
- Państwo przeznaczyło 113 milionów złotych na reklamę matematyki ale tych reklam nie zobaczycie w TVP tylko TV4 która w 90% należy do Solorza i w 10% do ITI
- Prywatyzacja gdańskiej „Energii”. Firma przyniosła w 2009r 900mln zysku. Rząd PO chce ją sprzedać za 4,9mld. Czyli nabywcy wydatek zwróci się po 5 latach, spółkę chce kupić Kulczyk Investments.
- Pierwsza decyzja Tuska i NBP, 182 mln.euro w błoto
- PO zmniejsza składkę przekazywaną z OFE do ZUS, ekonomiści już twierdzą, ze w przyszłości może nam zabraknąć na emerytury! przeczytajcie art. „Rząd szykuje bombę emerytalną”
- Eureko zostało zwolnione z podatku od 4 miliardów złotych dywidendy.
- Upadek Stoczni. Rząd niezgodnie z prawem faworyzował w przetargu handlarza bronia z Kataru. Wynajął firmie PR do przygotowania upadku stoczni od strony medialnej w czasie gdy sam Tusk dawał jeszcze nadzieje stoczniowcom. UE odrzuciła rządowe plany naprawy stoczni bo rząd ich samodzielnie nie napisał a zlecił Ukraińcom. Polecam artykuł „Ustawa ułożona pod przekręt”
- Zlikwidowanie polskiej większości w spółce EuRoPol Gaz w porozumieniu z Gazpromem
- ITI dostaje 456 mln od miasta Warszawy. To najwyższa subwencja sportowa w historii stołecznego samorządu. Ekonomiści zgodnie podkreślają, że państwo na tym traci a drużyna piłkarska wchodzi niedługo na giełdę. Subwencja tylko podniosła jej wartość za która zostanie sprzedana. Wsześniej ITI była jednym ze sponsorów kampanii wyborczej HGW.
- Spółce J&S w której zarządzie zasiada Jacek Dubois, pełnomocnik prawny Platformy Obywatelskiej zmniejszono karę o pół miliarda złotych! Ale to nie wszystko, PO wynajmuje jego kancelarie do obrony swoich ludzi. Ostatio załyna obrona Beaty Sawickiej której bronił za darmo i nawet pożyczył jej 300tyś na kaucję. Dodatkowo kancelaria dostała bez przetargu kontrakt na 600tys zł za pomoc prawną przy budowie stadionu.
- MSWiA pozbyła się resortowego osiedla na warszawskich Kabatach za 10% wartości. To kupił? Swoi, mieszkania służbowe wykupili współpracownicy G.Schetyny z ministerstwa w tym. K.Bondyrak i W.Brochowicz
- Hanna Gronkiewicz-Waltz buduje oczyszczalnie ścieków za 564 mln euro, najdroższą na świecie. To o 265 mln euro drożej niż w najtańszej ofercie. Ta sama firma buduje identyczna oczyszczalnię w Turcji za 108 mln euro. Podobna oczyszczalnia została wybudowana w Budapeszcie za 250mln. euro.
Źródło http://miziaforum.wordpress.com/

Brak głosów

Komentarze

posiada konia trojańskiego.

Vote up!
0
Vote down!
0
#112966

ale jak się wchodzi przez linki inne niż główna strona jest OK

Vote up!
0
Vote down!
0
#112972

 Podejrzewam, ze to o to chodzilo, zeby nam konika zaszczepic. Sluzby dzialaja

Vote up!
0
Vote down!
0
#113157

uważasz za wiarygodne??

W mojej opinii każdy kto się posiłkuje WSIowym określeniem "kaczyzm" jest albo sługusem reżimu albo idiotą (jak wolisz to niech będzie że "pożytecznym"- to wcale nie komplement!)

jak Ci ten "kaczyzm" tak pasi jednak, to prosze zdefiniowac to zjawisko!!

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wild

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#113059

Bardzo dobry artykuł, dający nam dużo do myślenie.

Do autora tekstu, nie rozumiem pana irytacji, przecież wiadomo, że część niepoprawnych nie wierzy nawet w to, że na świecie żyją w ogóle Żydzi, a już w zorganizowany spisek masonerii i żydostwa, to w ogóle trudno im uwierzyć. Obudzą się dopiero jako "zachipowane" baterie, jednak wtedy będzie już za późno, być może rola szabes gojów im pasuje, któż to może wiedzieć? Podobno na każdym portalu jest kilku agentów żydowskich, którzy mają czuwać nad prawomyślnością dyskutantów i nad tym, aby w swoich rozmowach poruszali tylko TE ważne i bardzo ważne tematy, o Żydach, spiskach, masonerii lepiej nic nie pisać. Nikomu taka wiedza przecież nie jest potrzebna.

Niedawno uczczono w polskim sejmie po raz kolejny święto Chanuka, którą to dzisiaj świeczkę zapalamy na tradycyjnym świeczniku chanukija? Być może i ja to święto przegapiłem, a to właśnie dzisiaj zapalamy dziewiąta świeczkę Szamasz na tym świeczniku, to doprawdy wielkie niedopatrzenie z mojej strony i z pańskiej również.

Pozdrowienia.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#113203

jak "wiarygodne żródło informacji"!
Skazani jesteśmy na poszukiwanie prawdy ...
Ciekawe, kto od kogo zerżnąłbył myśl :
 "Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim,
  niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." Mark Twain

Vote up!
0
Vote down!
0
#113084

Przeczytałam i zadumałam się wielce.
Przy całej mojej nieufności do Żydów spowodowanej m.in. pogardą dla gojów i przyznanym sobie prawem do ich oszukiwania, nie jestem w stanie uznać wszystkiego co się dzieje na świecie na wynik podłego działania żydowskich macek.
Nie ma takiej ośmiornicy co by swoimi mackami ogarnęła cały ocean.
Darzący Polskę niezmierną miłością bracia Kaczyńscy mogli mieć nadzieję, że okazując Żydom sympatię zmniejsza ich agresję wobec Polski.
Nie sądzę, że okazywanie, czy nie okazywanie Żydom sympatii cokolwiek zmienia jeżeli stoisz im na drodze.
Na Bliskim Wschodzie robi się niebezpieczni.
U Nostradamusa jest taki wers ;"Biedna Jerozolima, połamią jej skrzydła"
Żydzi są mądrzy. Potrzebują w Polsce majątków by to się osiedlić. Tu im będzie bezpiecznej.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#138644

Nie masz brachu prawa, przyklejać Lechowi Kaczyńskiemu, łaty żyda Kalksteina. Ten pomysł który z aplauzem powielasz, wyszedł od największej kanalii z SB, pułkownika Lesiaka. To miało prostaczków, zniechęcić do Kaczyńskich i od nich oderwać. Kaczyńscy są z rodziny ziemiańskiej, pochodzącej z Kaczyna Starego. Kto szuka nie błądzi!. Pieczętowali się herbem i byli genetycznymi, choć w mikro skali antysemitami. Wszystkie działania zbliżające nas z wrogami, jakimi są semici, miały jasne przesłanie. Tylko dialog z cichymi władcami Polski i połowy świata, może powstrzymać wynarodowienie i skolonizowanie na judeopolonię!. To nie była pochwała żydostwa, to był krzyk rozpaczy, przeciwko chazarobolszewii. Temu najagresywniejszemu odłamowi żydostwa, który opanował media, sejm polski i senat. Który ma w rządzie dramatyczną przewagę, nad rdzennymi Polakami. Włącz myślenie, wyłącz nienawiść....

Vote up!
0
Vote down!
0
#179898