Prokurator Generalny skierował sprawę Wandy Nowickiej do Prokuratury Rejonowej w Warszawie

Obrazek użytkownika Tomasz A.S.
Kraj

na zdjęciu: Wanda Nowicka. fot.Michał Dyjak/REPORTER

Otrzymałem dziś wiadomość w mailu od Pani Joanny Najfeld:

Prokurator Generalny nadał bieg sprawie Wandy Nowickiej, przekazując zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przez Nowicką przestępstwa “płatnej protekcji, nielegalnego lobbingu oraz złamania prawa farmaceutycznego, polegającego na nielegalnej reklamie środków farmakologicznych, w tym wczesnoporonnych” do rozpatrzenia Prokuratorowi Rejonowemu dla Warszawy Śródmieście Północ. Zawiadomienie złożyła 15.11.2011 Fundacja Pro – Prawo do Życia.

Jednocześnie 23.11 na konferencji prasowej Wanda Nowicka zadeklarowała, że złożyła apelację od wyroku w sprawie karnej, która wytoczyła przeciwko mnie i którą przegrała 12.09.2011. W związku z tym, że Wanda Nowicka niejednokrotnie “mijała się z prawdą” w swoich ostatnich wystąpieniach, poczekam z potwierdzeniem dla Państwa tego faktu, aż wniosek apelacyjny zostanie doręczony.

Jeśli faktycznie przed nami apelacja, to proszę Państwa ponownie o wsparcie modlitwą o jak najlepsze owoce tej sprawy - aby wyszła na jaw cała prawda. Przy okazji, zwracam uwagę na czytanie z Ewangelii św. Łukasza, jakie na dzisiaj przewidział Kościół Katolicki:

“Jezus powiedział do swoich uczniów: Podniosą na was ręce i będą was prześladować. Wydadzą was do synagog i do więzień oraz z powodu mojego imienia wlec was będą do królów i namiestników. Będzie to dla was sposobność do składania świadectwa. Postanówcie sobie w sercu nie obmyślać naprzód swej obrony. Ja bowiem dam wam wymowę i mądrość, której żaden z waszych prześladowców nie będzie się mógł oprzeć ani się sprzeciwić. A wydawać was będą nawet rodzice i bracia, krewni i przyjaciele i niektórych z was o śmierć przyprawią. I z powodu mojego imienia będziecie w nienawiści u wszystkich. Ale włos z głowy wam nie zginie. Przez swoją wytrwałość ocalicie wasze życie.” [Łk 21,12-19]

Zob. również relacje medialne:

WP.PL za PAP: Złożyli donos na Nowicką – sprawę zbada prokuratura

Deon.pl za KAI: Prokurator nadał bieg sprawie Nowickiej

ONET.PL: Nowicka odwołała się od wyroku w procesie z Najfeld

LINKI DO ŹRÓDEŁ ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE
http://mamproces.pl/?p=750
Joanna Najfeld

Brak głosów

Komentarze

To dobra wiadomość Panie Tomaszu !
Ciekawe tylko jak zakończy się postępowanie prokuratorskie - umorzeniem? No i jeszcze kwestia immunitetu poselskiego?

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

#203035

Czarno to widzę, gdy trzecia władza jest w rękach tych ludzi, w jakich jest. A minister resortu, i tak nie ma przecież nic do niezawisłych sędziów, nawet gdyby był "funkcjonariuszem KK" :)))

Vote up!
0
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#203041

Przyjdzie czekać aż Naród ich zmiecie jak lawa...

PS. To dzisiejsze czytanie...
I informacja o rozpoczęciu procesu mordercy Śp. Marka Rosiaka i to zdarzenie w Muzeum Powstania Warszawskiego.
Nienawiść, do czego doprowadzają tych ludzi.
Znać rękę szatana.

Przepraszam, że tak rzadko do Pana zaglądam, "tam" było mi łatwiej.

Vote up!
0
Vote down!
0

Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

#203052

Bardzo mądre i prawdziwe te słowa Pana Jezusa i dlatego będę ja i zachęcem innych do modlitwy właśnie w tej sprawie,gdzie szatan przez nowicką chce rozsiewać zło i przestępstwa,szatana trzeba pokonać tylko modlitwą. Kiedyś nowicka będzie wyć z bólu,tzn po śmierci,jeśli się nie nawróci tu na tym świecie. Może by nowicka teraz włożyła palec do ognia na 15 minut i zobaczyła czy wytrzyma ten ból,ale po śmierci to będzie taki ból nie na 15 minut,ale wieczny nigdy się nie skończy. To nie bajki to Prawda objawiona nam przez samego Jezusa Chrystusa,który z miłości nas odkupił wielkim cierpieniem,Jego ukrzyżowaniem i daje człowiekowi wolność aby wybierał:: Niebo lub piekło. Pan Bóg jest samą miłośćią i dlatego prawdziwa miłość daje człowiekowi wolność i do niczego nie zmusza. szatan daje nienawiść i zmusza człowieka do złego i do najgorszych morderstw i przestępstw.Biedna dusza nowickiej po śmierci!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#203076