Blue City i Fantasy Park - istnieją mordownie też dla dzieci

Obrazek użytkownika Tomasz A.S.
Kraj

Przeczytałem felieton Igora Zalewskiego w Uważam Rze, „Kto rządzi kinder-biznesem?” cytuję:

„Mrozy i śnieżyce zapędziły do rozmaitych babylandów rodziców z ich pociechami. I ja w tym tłumie byłem. I zauważyłem, że spędzam czas w spelunie. Tak jest, istnieją mordownie też dla dzieci
Doszedłem do tego wniosku w warszawskim centrum handlowym Blue City, które ma jedno z najbardziej obskurnych miejsc rozrywki dziecięcej, jakie widziałem w życiu. Łomot tam panujący właściwie uniemożliwia dochodzenie do jakichkolwiek wniosków i ja też pogrążyłem się w tępym stuporze, z którego wyrwał mnie jednak obrazek z wiszącego nade mną telewizora, w który się bezwiednie wpatrywałem. Telewizorów wokół było mnóstwo, w jednych leciały krwawe kreskówki, w innych teledyski nieznanych mi gwiazdek. A w pudle nade mną akurat przeprowadzano sekcję zwłok anakondy. Nie kłamię. Jakiś człowiek rozcinał gigantycznego węża i zaczął przeglądać jego wnętrzności, coś przy tym tłumacząc, ale rzecz jasna nie sposób było usłyszeć jego wywodów.
Igor Zalewski, Uważam Rze, „Kto rządzi kinder-biznesem?”

A tu, jakby w odpowiedzi, nowa akcja Stowarzyszenia Twoja Sprawa:

Dzieci, obscena i Fantasy Park
Witaj!
Zachęcamy do udziału w nowej akcji Stowarzyszenia Twoja Sprawa!
Tym razem chcemy zająć się wyjątkowo wulgarnymi i obscenicznymi teledyskami emitowanymi także w ciągu dnia – bez żadnej kontroli – w kręgielniach międzynarodowej sieci Fantasy Park. Centra te, wyposażone w kręgielnie, place zabaw, stanowiska do gier wideo, organizują m.in. urodziny dla dzieci i zachęcają do odwiedzin rodziny oraz grupy przedszkolne i szkolne. Mieszczą się w 12 miastach w Polsce, m.in. w Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Lublinie, Suwałkach, Rybniku, Sosnowcu i Zgorzelcu.
Z naszego monitoringu, wykonanego przed i po południu w jednej z kręgielni wynika, iż video klipy tam emitowane naszpikowane są erotyzmem, przemocą czy symulacją zażywania narkotyków. Z kadrami z teledysków możesz zapoznać się w naszym klipie.

http://www.youtube.com/watch?v=2PxJz_REPE0

Jeśli nie zgadzasz się na narażanie najmłodszych na tego typu treści wyślij mail do spółki Fantasy Park Sp. z o.o. Przykładowy list oraz adresy znajdziesz tutaj. E-mail wyślij do wiadomości Stowarzyszenia Twoja Sprawa. Samodzielnie wybierz tytuł maila!
Pozdrawiamy,
Stowarzyszenie Twoja Sprawa"

Źródła:

http://www.rp.pl/artykul/814122.html
oraz
Mail od STS
Zobacz też „Nasze akcje”:
http://www.twojasprawa.org.pl/index.php/naszeakcje

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

"wyprodukowac totalnego debila", w tych miejscach "rozrywki dla dzieci", nie ma szans na uzywanie rozumu, czlowiek nie slyszy wlasnych mysli. Ale tu odpowiedzialnosc spoczywa na rodzicach , ale czy oni sa odpowiedzialni?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#231396

Jak widać, masoneria w Polsce i w rej kwestii nie śpi, okropne...

Panter74

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Panter74

#231422