Niepoprawni Watch

Obrazek użytkownika Wuj Mściwój
Humor i satyra

Redakcja polskiej edycji gazety „Der Stürmer” wykryła ostatnio nowego wroga.

Jego siedliskiem jest portal niepoprawni.pl, jątrząca i dzieląca Polaków ostoja polskiego nazizmu i antysemityzmu. Podjęto już nawet pierwsze kroki w celu zniszczenia tej zarazy w zarodku. Zastosowano stare i sprawdzone metody, czyli zamieszczenie kompletnie nieprawdziwego tekstu pełnego oszczerczych insynuacji, zawierającego wyssane z palca "fakty prasowe" rzekomo pochodzące od anonimowych informatorów.

Ciekawe czy do całodobowej obserwacji portalu oddelegowano już jakiegoś redaktorka?
Tak właśnie jest w przypadku Radia Maryja, gdzie jakiś nieszczęśnik (wysłany na placówkę do Torunia) słucha tej stacji na okrągło, aby wyłapywać wrogie treści. Zastanawia mnie czy do takiej roboty kierują zaufanego towarzysza czy jest to rodzaj zesłania. Czy aby płacą mu tam chociaż dobrze? Bo słuchając stacji, której poglądów się nie podziela, należałaby się finansowa rekompensata za pracę w warunkach szkodliwych i za ubytki poniesione na zdrowiu. Taka praca to przecież masochizm i asceza w jednym.

Ja dla siebie nie chciałbym takiego zajęcia, nie mógłbym przez kilka godzin dziennie słuchać z uwagą audycji w radiu tok fm. Nie biorę też do ręki pewnego "wiodącego tytułu prasowego". Czytam za to Niepoprawnych i czytał nadal będę, tak mi dopomóż Bóg! I na pohybel gnojkom z Czerskiej :)

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Uśmiałem się trochę i przyznaje ze ten nagłówek tej „Der Stürmer” doskonały .

pozdrawiam !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#196126

Na POhybel sprzedawczykom i zdrajcom Polski,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#196137

I na pohybel gojkom z Czerskiej :)
Gnojkom daj spokój!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#196135