Jesteśmy faszystami!

Obrazek użytkownika karakuli
Idee

Trzeba się z tym pogodzić - jesteśmy faszystami. Tak jak byli nimi żołnierze WiN, NSZ i innych, walczących z okupacją naszego kraju, formacji. Podobnie jak Armia Krajowa, też jesteśmy zaplutymi karłami reakcji. Nie próbujmy tłumaczyć, że jest inaczej. Oni i tak wiedzą przecież swoje.

To, że cenzurujemy nasze hasła i wypowiedzi jest ich zwycięstwem. Mówiąc ich, mam na myśli tę koalicję żydów, lewaków i zboczeńców, która nienawidzi wszystkiego co polskie i katolickie. Dla nich miłość do Ojczyzny i demonstrowanie patriotyzmu to faszyzm - i trzeba się z tym pogodzić. Tu jesteśmy my - tam oni - i między nami nie może być żadnego porozumienia, z tego prostego powodu, że oni chcą dyskutować tylko o tym co nasze, natomiast ich przekonań i zachowań, krytykować nie wolno. Kto nie wie o co chodzi, niech poczyta pisaninę Eli Barbura na salonie24.pl i spróbuje z nim podyskutować - ban gwarantowany. Albo to samo niech zrobi na portalu zboczeńców lub lewaków, jeśli nie brzydzi się tam wchodzić.

Pierwszy lepszy przykład: Jarosława Kaczyńskiego oskarżono o głoszenie hasła: "Polska dla Polaków". Zdegenerowane dziennikarskie bydło zatrudniane przez TVN, zrobiło z tego wielkie halo. Później okazało się, że było to pomówienie. Ale co właściwie jest złego w tym haśle? Dla kogo ma być Polska? Dla żydów, murzynów, Wietnamczyków czy innych przybyszów? Otóż nie - państwo polskie powinno działać w interesie Polaków. I po tym można je poznać. Dlatego III RP nie jest państwem polskim, gdyż interes narodu polskiego dla rządzących tym tworem nic nie znaczy.

Są też hasła, które rodzą się z frustracji i niedojrzałości. Cały ten narodowy socjalizm i inne, obce naszej kulturze i tradycji ruchy - choćby pogańska "Zadruga". Wszelkie polskie organizacje muszą być katolickie. Jeżeli nie są - to nie są też polskie. Obóz Narodowo - Radykalny nie był polskim nazizmem, jak próbują to przedstawić zakłamani publicyści i historycy, ponieważ był to ruch katolicki. A żaden katolik nie będzie krzyczał: "Żydzi do gazu" czy gloryfikował Hitlera, Lenina, Stalina czy innego lewicowego zbrodniarza.

Dlatego nie bójmy się pisać i głosić poglądy, które są prawdziwe i dobre, tylko dlatego żeby nie nazwano nas "faszystami". Trudno - i tak już nimi jesteśmy i być nie przestaniemy, chyba, że pozwolimy narzucić sobie ich przekonania. A tego nam robić nie wolno.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Pozwolę sobie przypomnieć ponadczasowy wiersz, który kiedyś znalazłam na tym portalu - ten wiersz wyjaśnia bardzo dużo

http://www.youtube.com/watch?v=0nOU-KMaEtU

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#105809

byle dodawali, że polską.
_________________________________________________________
„Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor”. Józef Beck

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#105811

będąc katoliczką, matką normalnie poczętych i urodzonych dzieci, heteroseksualistką, rasy białej - zaczynam się czuć jak w mniejszości.
Jak jeszcze dodać do tego szacunek dla historii mojej Ojczyzny i pamięci dla walczących o ten kraj, to wychodzi moher i dinozaur.
Humor poprawia mi nadzieja, że obecnie rządzącej ekipie wyjdzie kiedyś bokiem ich zaprzaństwo, kosmopolityzm i ten się będzie śmiał, kto się będzie śmiał ostatni.
A niech ktoś spróbuje jakiś kolejny okrągły stół zaproponować!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#105816

Moja skromna osoba była już "ruską kurwą" (w obecnej sytuacji politycznej może to nawet nobilitujące - hiehihe), "tytułów" przodków nie wymieniam, bo pewnie wszyscy znacie te standardy:). Zatem, jak byłam "ruską kurwą", to teraz mogę być "faszystką" - nigdy nie przywiazywałam się do tytułów i etykietek:). Jakby kto sobie życzył, mogę być nawet ufokiem:) n.b. niedługo faktycznie będziemy we własnym kraju traktowani jak "obcy"... Trzeba się przyzwyczajać;)).
Tylko "moher" mi nie podchodzi - uczulenie mam:). Na moher:). (Na prawdę.)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#105823

"Wszelkie polskie organizacje muszą być katolickie. Jeżeli nie są - to nie są też polskie", to podstawa do wszelkich podziałów jakie zjadają polską prawicę, powodując jej coraz większe rozdrobnienie i niepotrzebne wewnętrzne waśnie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#105825

[quote=dr02d2u]"Wszelkie polskie organizacje muszą być katolickie. Jeżeli nie są - to nie są też polskie", to podstawa do wszelkich podziałów jakie zjadają polską prawicę, powodując jej coraz większe rozdrobnienie i niepotrzebne wewnętrzne waśnie.[/quote]

Niestety u nas ambicje przywódców + działalność obcej agentury jest w stanie zniszczyć każdą inicjatywę.
Tak było z Ligą Polskich Rodzin - zaczęła jako organizacja będąca szerokim porozumieniem polskiej prawicy narodowej i katolickiej, skończyła jako prywatny folwark Romana Giertycha i jego chłopców z MW. To tylko jeden z wielu przykładów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#105828

To chyży rój dzięki swej polityce miłości, wyhodował na swym łonie dzisiejszych faszystów i to on powinien być adresatem zbiorowej histerii mediów...

Jakim se mnie wychowałeś, Tusku - takim mnie masz!

Pozdrawiam.
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#105844

Chyży Rój jest na to zbyt ograniczony. On ma swoich mocodawców i swoich doradców. On jest tylko Imperatorem. Sprawdźmy, jeśli nam się uda, kto nim zawiaduje. Ten jest prawdziwy wróg.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#105879

Problem ambicji przywódców jest chorobą polskiej prawicy. LPR miała przecież ogromne poparcie społeczeństwa co oznaczało, że społeczeństwu odpowiada formuła partii narodowo-katolickiej i takiej formuły łaknęło jak kania dżdżu. Cóż, kiedy faktycznie Giertych okazał się być politycznym smarkaczem w krótkich spodenkach i zaprzepaścił tak ogromne poparcie. Mało tego, zasiał w ludziach wątpliwość, że tak naprawdę to nic się nie uda zrobić. Mam nadzieję, że JK potrafi chociaż trochę scementować to wszystko po odejściu z partii liberalnie myślących PiSowców.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#105888

Mysle, ze nie powinnismy dawac sie spychac w ten kat. Nie pozwole sie internacjonalistom, czy komunistom tak nazywac! Ostatecznie faszyzm i komunizm niewiele sie rozni i tu i tam pogarda dla ludzi innych jest przewodnia idea! To nietolerancja rzadzacych i ich mediow w stosunku do inaczej myslacych jest blizsza faszyzmowi niz nasz patriotyzm. Nie pozwolmy na takie oszczerstwa. Raz przyklejona latke trudno bedzie wytlumaczyc, lepiej zaatakowac ich wytykajac im dzialania tak bliskie faszyzmowi i zaprzeczajace zasadom demokracji!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#105842

Pies - im go bardziej strach, tym więcej szczeka, dlatego medioidioci wazeliniarze prześcigają się w produkcji coraz bardziej idiotycznych i obelżywych wyzwisk Polaków...

Rząd jest kontrahentem epitetów, zatem to rząd obraża Polaków, nie zidiociałe cyngle.

Za tych faszystów pod adresem Polaków - też ktoś odpowie jak przyjdzie czas.
Pozdrawiam.
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#105863

swą Ojczyznę - Szwadron97

i tyle w temacie

pozdrawiam

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#105861

jakbyście uwierzyli w rzężenie żydowskiej gazety dla Polaków, GWnianą zwanej.
Nafajdają a gdy przyjdzie czas, uciekną do Szwecji czy innej Anglii i trzeba będzie słać listy gończe.
Ile razy można to przerabiać ?
Jak będą się dalej tak starać, to wnet wywołają wilka z lasu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#105867

terrorystami ,faszystami-mordujemy mniejszości.Cymu nas nie aresztują,jeno kwaśniewski i komorowski musi za nas przepraszć i się wstydać.Pozdrawiam. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

staryk

#105868

Mamy prawo nazywać się patriotami. W "Wywieraniu wpływu na ludzi", prof. Cialdini, opisuje, że jeżeli pozwolimy na przypięcie sobie etykiety n.p. nie kop mnie, wystarczy aby być kopanym. Nie możemy się zgadzać, że jedyny "prawdziwy" naród i jedyny patriotyzm to żydowski .. Wystarczyło obejrzeć kilka dni temu jak zwykle ok. północy na TVPinfo dokumentalny film, jak żydowscy nauczyciele indoktrynują młodzież żydowską z całego świata. Jak każą im jechać do Izraela na szkolenie,finansują wyjazdy, a potem każą pluć na wszystko narodowe, co nie żydowskie. Bo istnieje tylko jeden patriotyzm - żydowski, pozostałe patriotyzmy to nacjonalizmy, faszyzmy, rzadko nazizmy, bo jak przeczytałem ostatnio Niemcy do dziś płacą za to daninę przemysłowi holokaustowemu, z czego dziesięcinę pobierają od wielu lat (są dowody, że od 16 lat) jego organizatorzy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

drfaustus

#105872

U mnie problem faszyzmu istnieje od pokoleń, bo z dziada pradziada jesteśmy "faszystami".

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#105875

Tylko kilka uwag, być może ważnych: jednak nie mieszajmy kretyńskiej i bandyckiej ideologii z narodowością. Wśród Żydów są tak samo różni ludzie jak wśród Polaków. Co do zboczeńców i lewaków oczywiście zdania mamy zgodne.
Ktoś kiedyś napisał: "Żeby wroga zwyciężyć trzeba go poznać. Niech żyje Polska!" - nawiasem mówiąc był to Żyd. Pomyślmy dlaczego "faszyści". Zwykle w tym kraju, od kilkudziesięciu lat "faszystami" określano Niemców z lat 30-tych i 40-tych ubiegłego wieku. Termin ten przyszedł do PRL wraz z Armią Radziecką, bo "narodowy socjalizm" mógł się mylić z tezami doktryny marksistowskiej. Więc jak słyszę "faszyści" to poznaję że ruchy w których zaszczepiono używanie tego sformułowania muszą się wywodzić z propagandy Związku Radzieckiego a później Rosji, skierowanej przeciw Zachodowi. Czyli - lewacy i zboczeńcy to - zgodnie z tezami Lenina - (wyjątkowo) "pożyteczni idioci".
Wierzę że termin "lewica" również ukradziono ludziom uczciwym i zaczęto nim określać marksistów czyli tych którzy mieli więcej wspólnego z ludożerstwem niż z rzeczywistą lewicowością w sensie brytyjskim. Nie pozwólmy narzucić sobie ich nowomowy (patrz Orwell).
I ostatnia sprawa, dla mnie optymistyczna: skoro mój Ojciec, którego pamięć szanuję, był "zaplutym karłem reakcji" czy "faszystą" - to być tak nazwanym przez wyżej wymienioną hołotę - jest dla mnie zaszczytem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#105876

Nie twierdzę, że wszyscy Żydzi są Wielkosemitami ( sam znam takich Żydów, co po cichu protestują, a Chasydzi nawet głośno) , Niemcy nie wszyscy byli nazistami, a Rosjanie komunistami. Chodziło mi o wyrażanie niezgody (póki można) na narzucanie jedynego właściwego systemu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

drfaustus

#105882

O tym aby byli - przypominały im dymy krematoriów .

Milczenie jest zgodą - "sejm niemy"

Milczenie w sprawie "Pasiaka" - to zgoda na instrumentalne potraktowanie męczeństwa i pogardy dla tych setek tysięcy poległych w kombinatach śmierci.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#105889

Dla tych wszelakich zboczeń i wynurzeń lewacko
komunistycznych uświadamia mnie ,że sam staję się mniejszością.
Obraz i otoczka tworzona przy okazji pokazywania wszelakich w moim mniemaniu zboczeń jak i poglądów liberalno-socjalistycznych tak naprawdę staje się linią polityczną mojego kraju i co raz bardziej eksponowana jest na zewnątrz.
Tuby propagandowe (wiadome) ze swoją iście goebbelsowską indoktrynacją, przekonują mnie na siłę ,że jest to fajne i normalne.
Przekonywanie mnie,że niewinny Pan Biedroń był tylko przechodniem, który stał w nieodpowiednim czasie i nieodpowiednim miejscu w gazecie czosnkowej jest swoistym kuriozum!
To co się dziej w moim kraju woła o pomstę!
Tak jestem narodowcem , jestem patriotą i nie zgadzam się na taką indoktrynację społeczeństwa!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#105906

Zobacz sobie tu: [http://www.11listopada.org/kontakt] (potem umyj ręce). Zdaje mi się że to jest mniej czy bardziej anonimowe. A więc nie organizacja tylko prowokacja. To mogło zrobić kilka osób, a pożyteczni idioci poszli i zrobili resztę. Panie Boże przebacz, ale z tego Biedronia to się cieszę (pod warunkiem że było bez przyjemności). Ciekawe jakimi kanałami teraz będzie chodził(a?).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#105919

Dla tych wszelakich zboczeń i wynurzeń lewacko
komunistycznych uświadamia mnie ,że sam staję się mniejszością.
Obraz i otoczka tworzona przy okazji pokazywania wszelakich w moim mniemaniu zboczeń jak i poglądów liberalno-socjalistycznych tak naprawdę staje się linią polityczną mojego kraju i co raz bardziej eksponowana jest na zewnątrz.
Tuby propagandowe (wiadome) ze swoją iście goebbelsowską indoktrynacją, przekonują mnie na siłę ,że jest to fajne i normalne.
Przekonywanie mnie,że niewinny Pan Biedroń był tylko przechodniem, który stał w nieodpowiednim czasie i nieodpowiednim miejscu w gazecie czosnkowej jest swoistym kuriozum!
To co się dzieje w moim kraju woła o pomstę!
Tak jestem narodowcem , jestem patriotą i nie zgadzam się na taką indoktrynację społeczeństwa!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#105907

Są żydki.Blumsensztajn i inne Michnoiddy S i A.Kochamy ich bardzo.Niekiedy miłośc prowadzi do śmierci.Poprzez uduszenie w imię milości.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#105912

Jan Bogatko

...i ja jestem zaplutym karłem reakcji!

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#105913

Wg użytej przez Ciebie nomenklatury wypada się przyznać "bez bicia" że ..też jestem faszystą ..

masz Waść ode mnie 10/10 pkt możliwych .

A skoro już jestem "wyjętym spod prawa" faszystą to i z takowym pozdrowieniem przesyłam ten materiał..

pozdrawiam

............................

"Pozwól mi Panie bym stał się narzędziem Twej sprawiedliwości"
http://andruch.blogspot.com/
/Klub GP w Opolu/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

http://andruch.blogspot.com

#105918

dlaczego Policja nie zareagowała wcześniej?
szukają stron narodowych, faszystowskich(sic!) itp, a takie strony jak i zboczeńców nie są infiltrowane?
przecież właśnie takie strony nawołują do przemocy!
to jawna dyskryminacja!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#105929

"Faszyst" - to tylko marka. Dziś już nie jest realny. Więc po prostu zadzwone wrogów. Nikt nie pamięta znaczenie.

Historycznie - faszyzm jest ultra-prawicy ruchu, który pod hasłem ożywienia tożsamości narodowej, niszczy istniejące  tożsamośc narodowy. Celem faszyzmu - tworząc nowy naród z historej na podstawie fałszywych mitów na temat wielkości swoich przodków i szczególnej roli narodu na świecie.

objawy zewnętrzne faszyzmu:
- Pokazy w pamięc o wątpliwej wydarzeń historycznych (ale to jest typowe dla wielu systemów). Protest przeciwko stałe status quo.
- Bardzo ważną cechą - podkreślił religijność i traditionality zachowańia faszystów. Faszyst się w opozycji do współczesnego społeczeństwa, podkreślić jego "autentyczność". Faszyst to "prawdziwy" przedstawiciel swego ludu.
- Obecność lidera, który buduje swoją pozycję polityczną przede wszystkim na jego osobistych przeżyć i doświadczeń. Taka szczerość na pokaz. To lider w swojej wypowiedzi mówi o opieke dla jego narodu, miłość do narodu i jego publicznie przysięgał z jego życia i zdrowia dla niego. Na lidera prezentacje niewiele mówi o jego planów i działań gospodarczych, wiele konkretnie mówi o istniejących zagrożeń i wzywa do ich zwalczania. Populizm, w oparciu o osobowość lidera i jego osobiste uczucia, myśli i przekonań. I nie konstruktywizmu.
- Faszyści zawsze mają wroga. Każdy ruch w ultra-prawo lub w ultra-lewica mają wroga. Faszyści mają "odwiecznego wroga", który musi być zniszczony lub stłumiony. Jeśli wrog ma klasy natury, czy ideologiczne natury - to zwykły faszyzm. Jeśli wrog ma charakter narodowy - to jest nazizm.

Faszyzm - to na ogół skrajną wersję historyczna norm w świadomości europejskiej (i nazizm też). Żadne nienaturalne, że normą jest norma. Wszystkie historia Europy jest nasycony z nim. A dziś to brzmi tak: "MY - EUROPEJCZYCY,  wy jesteś Azji / Afryki / American scum". Tak jak powiedziałem, jest to normalne. Złą wiadomością jest, że taki stosunek do siebie i świata było przyczyną więcej niż pół wojen na naszej planecie.

Patriotyzm to coś inne. Patriotyzm nie musi zewnętrznych wrogów.

Więc jeśli ktoś zadzwoni do Ciebie "faszyst" - teraz możesz udowodnić, że nie jesteś. Tak? ;) Użyć się Wiki czy by zweryfikować moj konspect. Obawiam się by zaproponować coś bardziej głęboka.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#106012

Pozwalamy sobie narzucać ich przekonania, definicje- np faszyzmu, a także język-Pisze o tym Józef Darski w Gazecie Polskiej , tłumacząc, że   obecnie nie mamy do czynienia z żadną wojną polsko- polską, ale polsko-  sowiecką,  to znaczy Polaków z polskimi sowietami.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#106065

Tyle rozsądnej treści w tak małej ilości słów. Uchwyciłeś sedno. Gratuluję.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#106419