14 metod, które systemy totalitarne używają do zwalczania prawicy

Obrazek użytkownika adriano
Kraj

 

Oto jakimi metodami posługują się dzisiejsi lewacy, oraz przedstawiciele systemów totalitarnych.

14 metod zwalczania prawicy. Co muszą zrobić systemy totalitarne, aby zniszczyć prawicę:

 

1.       Do odsunięcia prawicy od władzy muszą mieć sympatię mediów. Media z zagranicznym kapitałem pomogą szczególnie bo będą mogły dzięki układom z establishmentem rozwijać w danym kraju swoje interesy oraz interesy zaprzyjaźnionych firm i Państwa, z którego się wywodzą.

 

2.       Mówić negatywnie o wartościach i wprowadzać stopniowo nowe nazwy dla zachowań pronarodowych, humanistycznych i historii bo oni sami dobrej historii nie mają.

 

Przykładowe Synonimy dla wartości: 

tradycja- zaściankowy sentymentalizm, wiocha

pamięć historyczna- zacofanie, nawoływanie do nienawiści

kultura- stereotypy, niepotrzebne schematy,

patriotyzm- ksenofobia, faszyzm- „polskość to nienormalność”

religia- ciemnogród, nietolerancja, rasizm, antysemityzm

rodzina- przeżytek, wstecznictwo, niewygoda

sprawiedliwość- nienawiść

 

I tak Marsz Niepodległości staje się przejawem faszyzmu. To wszystko jest potrzebne do tego aby naród, który będzie głosował w wyborach parlamentarnych i samorządowych nie posiadał wiary w jakiekolwiek idee czy wartości. Żeby głosował na PR, w którym są specjalistami

 

3.       Krytykować wszelkie zachowania prawicy, oskarżać ją o najgorsze intencje. Robią z niej „zaplutego karła reakcji”, który uniemożliwia normalne funkcjonowanie państwa

 

Przykłady przekłamań:

Napisanie programu dla młodych- „polityczna pedofila”

Bilboardy z młodymi, pięknymi kobietami chcącymi zaistnieć w polityce- to objaw seksizmu ich promotorów*

Walka o wolne suwerenne państwo, stabilność gospodarczą i interes kraju na arenie międzynarodowej- psucie stosunków sąsiedzkich, chęć wywołania wojny

 

4.       Muszą niszczyć autentycznych, silnych i charyzmatycznych  liderów prawicowych wszystkimi możliwymi metodami np. przez ośmieszanie, manipulacje, niewyszukane epitety, bezpodstawne oskarżenia o kłamstwa, korupcję

 

5.       Jeżeli nie uda się zniszczyć lidera w oczach opinii publicznej chcą go zabić lub wtrącić do szpitala psychiatrycznego, stworzyć  podziały w partii na czele, której stoi, próbować go odsunąć od władzy poprzez wewnątrzpartyjną rebelię. Podkupić jej członków, lub wtrącić do psychiatryka

 

6.       Jeżeli chcą zniszczyć prawicę zaczynają głosić potrzebę reform w jej strukturach. Zmiany, które chcą wprowadzić (program, retoryka) mają tak naprawdę na celu osłabienie wizerunku partii w oczach opinii publicznej i odsunięcie jej od władzy. Wszystko co napiszą przeciw prawicy, co ma na celu jej zniszczenie piszą dla jej „dobra”

 

7.       Aby zdobyć władzę muszą zniszczyć rodzinę, bo rodzina systemom totalitarnym zagraża, gdyż jest niezależną autonomiczną komórką, która będzie domagała się dla siebie specjalnych praw i będzie dążyła do poprawy swojego bytu co jest olbrzymim zagrożeniem dla systemów reżimowych.

 

8.       Rozwalić szkolnictwo i doprowadzić do sytuacji, w której na edukację będzie stać tylko najbogatszych- tych zaprzyjaźnionych z nimi oczywiście. Niższa jakość nauczania w szkołach publicznych to lepszy grunt dla wtłaczania swoich ideologii i mniejsze zagrożenie dla władzy.

 

9.       Zniszczyć religię obowiązującą w danym kraju. Religia to wewnętrzna i zewnętrzna wolność człowieka, wartość, która nie pozwala systemom totalitarnym i niesprawiedliwości królować. Religia mobilizuje do walki dobro- ze złem. Osłabić stojące na straży moralności, tradycji i prawdy prawdziwe autorytety hierarchów kościołów po to aby nie mieli szacunku wśród obywateli. Wprowadzić na wysokie stanowiska w kościele swoich ludzi i uczynić ich autorytetami dla społeczeństwa.

 

10.   Wprowadzić na wysokie stanowiska partyjne swoich ludzi. Chcą też przejąć kontrolę nad wszelkimi ruchami społecznymi i stowarzyszeniami. Tworzą pseudoprawicowe partie, które głosząc wzniosłe ideały przyciągają do siebie naiwnych zwolenników i tym samym dzielą, skłócają prawicę.

 

11.   Głosić hasła tolerancji i miłości do wszystkiego- nawet do najgorszych wynaturzeń. To rozbija społeczeństwo i powoduje, że łatwiej godzi się na zło.

 

12.   Zatrudnić najlepszych specjalistów od wizerunku, oraz spłycić debatę publiczną na temat religii, gospodarki i polityki do haseł. Wtedy ludzie głosują na wizerunek, który dopieszczony przez speców od PR i zaprzyjaźnione media gwarantuje sukces.

 

13.   Obsadzić wszystkie prokuratury, sądy i urzędy, oraz władzę wykonawczą- tego chyba nie muszę tłumaczyć.

 

14.   Zmusić obecnych i dawnych współpracowników (jeżeli wcześniej byli u władzy) ze świata polityki, biznesu i kultury do głoszenia nienawiści wobec prawicowych ruchów, partii i zachowań, oraz do popierania reżimowych działań.

 

 * O problemie świetnie napisała Dorota Gawryluk w „Uważam Rze”, która zwróciła uwagę na metody jakimi posługują się obłudne media.

„…Przed przystąpieniem do elitarnego klubu obrońców tychże kobiet (przed rzekomym seksizmem PiSu) obroniła mnie jednak kobieca intuicja. Otóż jak zwykle przeglądałam portale internetowe należące do nowoczesnych koncernów medialnych, a więc tych, które tak pięknie bronią kobiet, i wyostrzona czujność nie zawiodła. Okazało się, że obrońcy kobiet bronią ich tylko przed niektórymi. A powinni też bronić ich przed sobą, bo to właśnie te internetowe wydania gazet i portale aż kipią od urodziwych pań i seksistowskich podtekstów. Wystarczy przytoczyć tytuły: „Seksowna gwiazda z kościelnego chóru” (gołe zdjęcie), „Uwodzicielskie koleżanki Nergala” (oczywiście zdjęcie), „Seksowna sesja dziewczyny znanego piłkarza” (nie nosi bielizny i eksponuje swoje nietypowe wdzięki). Każdy czytelnik może się przekonać, że obrońcy kobiet sami doskonale żyją z ich wykorzystywania.

 

Do tego zdrowy rozsądek podpowiada, że sprawa nie jest taka prosta, jakby się wydawało na pierwszy rzut oka. Bo niby dlaczego coś, co od wieków jest atutem, nagle ma przestać nim być. Jeśli eksponowanie piękna – oczywiście bez podtekstów erotycznych – jest dyskryminacją, to co z twórczością wielkich mistrzów, np. dziełami Rubensa czy dramatami Szekspira? Czy należy ich zakazać? Czy na cenzurowanym nie powinni też się znaleźć twórcy filmów zatrudniający ładne aktorki? No i co z telewizjami zatrudniającymi ładne prezenterki?...”

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Do tego trzeba dodać metody posługiwania się mediami, które są narzędziem w kształtowaniu bezmyślnego człowieka i sukces gotowy. Dobrze o tym piszą na http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_szok_i_trwoga,p586531221
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#194044

Następne punkty również można połączyć z mediami, bo media są narzędziem reżimów miękkich i twardych totalitaryzmów, demokracji fasadowych.Np. krytyka charyzmatycznych liderów jest przeprowadzana przy udziale mediów przede wszystkim

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#194047

Trafne.
Dyszka Adriano
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#194049

Bardzo wartościowy wpis.
Punktować hołotę, raz sierpem, raz młotem.
A słowo cięższe i celniejsze od kamienia.

Serdecznie Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#194104

co z tego. Ja akurat to czytam i rozumiem, ale większosć głosująca na ... albo nie głosująca ... - może skomentuję wierszykiem:

Leming głupi
wszystko kupi

co się świeci
albo bzdeci

mózgi - dzieci
w sercu śmieci.

Pozdrawiam PS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#194170

ten tekst jest dla bardziej zaawansowanych. zobaczysz, przyjdzie kryzys to i lemingom się oczy otworzą. Pisałem o tym tutaj:
http://niepoprawni.pl/blog/4991/kiedy-w-polsce-nastapia-prawdziwe-przemiany-nie-chcieliscie-pisu-macie-palikota

Pozdrawiam!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#194308

na Węgrzech wobec Wiktora Orbana, al Wiktor w końcu, po 8 latach w opozycji wygrał.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#194311