Tak manipuluje RMF FM

Obrazek użytkownika adriano
Kraj

23 grudnia pochowano byłego Prezydenta Czech, Vaclava Havla. Radio RM FM(niemiecka grupa Axel Springer)nie byłoby sobą gdyby nawet i tego zdarzenia nie użyło do przemówienia do podświadomości lemingów w Polsce. Przytoczono kilka wypowiedzi Czechów (nie wiem na ile były prawdziwe) które przeciętny Kowalski „powinien” odnieść do siebie, jeżeli nie został w pełni nawrócony na ponad podziałową europejskość gdzie bogiem jest pieniądz.

Jeden z Czechów dla RMF powiedział coś takiego: „Staram się nie myśleć o przeszłości, ale o tej myśli jaką pozostawił nam (Havel) na przyszłość.”- Przytoczenie tej wypowiedzi ma przeciętnemu Kowalskiemu jeszcze raz wtłoczyć do główki, że nie można jątrzyć i rozliczać w kółko np. komunizmu czy Smoleńska, że trzeba iść do przodu. Tylko jak tu iść, jak smród komunistycznych zbrodni ciągnie się nadal z naszym Narodem? Jak iść do przodu z takimi kulami u nóg?

Inna wypowiedź czeskiego ignoranta brzmiała tak:„ Nie wiem co Vaclav zrobił dla Czech ale dla mnie oznaczał wielką zmianę…” Prawda że głębokie?. Pan Panie Czechu nie musi wnikać tak bardzo w przeszłość bo u Was z komuną rozliczono się na serio, tak jak należy. My Polacy nie mamy tego komfortu. Oczywiście przekaz z tego zacytowanego przeze mnie zdania również ma „rozjaśnić” Polakowi umysł. Chodzi o to abyśmy nie przejmowali, nie interesowali się historią, póki mamy na chleb. Jak nie będzie na chleb to historia się powtórzy ale Naród ma tego nie rozumieć.

RMF FM pięknie zakończyło swoje „fakty” takim oto zdaniem: „Czesi nie przyszli na pogrzeb Havla po to aby coś demonstrować, czy manifestować przeciw czemuś ale po to aby pożegnać swojego prezydenta”. Czytaj: a u nas ten straszny PiS faszyści organizują w kółko te marsze i tylko jątrzą. Co im da ten Smoleński i okrzyki „przecz z komuną?”

 

O innych kłamstwach Radia Miłości przeczytacie Państwo tutaj:

http://niepoprawni.pl/blog/4991/polskojezyczny-rmf-fm-z-koncernu-axel-springer-sklamal-dzis-po-raz-kolejny-w-sprawie-katas

Jak manipuluje TVP:

niepoprawni.pl/blog/4991/euro-propaganda-sukcesu-w-tvp-polska-prezydencja

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

SHVEYU77 Właśnie...Po upadku komuny otworzyli akta,gdzie KAŻDY obywatel mógł spojrzec wnie i stwierdzic kto jest kim. Wprowadzono 10-letni zakaz uczestniczenia w sprawch społecznych dla byłych aparatczyków i współpracowników. Jednym słowem-oczyścili się ,a my co?Tkwimy w tym gównie powyżej szyi.Jeszcze chwila i będzie się nam wlewac do ust. Bo dzisiejsza władza i "bohaterowie"nie mogą pozwolic na to, by Polacy dowiedzieli się prawdy.I współpraca z UB, czy SB to najmniejsze przewinienia.Mówię tu o umaczanych we krwi rękach. Najlepszym i niestety niejedynym przykładem jest rodzina Michnika.Brat jego przyczyniał się bezpośrednio do wyroków śmierci wydawanych na AK.Tatuś komuch,a mama pisała książki do historii dla licealistów,gdzie mogli byc przedstawieni tylko bohaterowie wygodni władzy.A to tylko wierzchołek tej kupy gówna.Naród,który buduje swoją tożsamośc na kłamstwie nie ma prawa istniec.Bo nie jest narodem,tylko zakłamanym związkiem ludzi zrzeszonych w granicach administracyjnych. Chcecie więcej się dowiedziec o dzisiejszej Polsce?Polecam ruszyc głową i poszukac w internecie informacji o tzw dzisiejszych ojcach narodu.A robi się to łatwo,jeszcze... Wystarczy wpisac w google kaci AK,czy tym podobne,a pózniej już idzie...Prawda jest przerażająca...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#212610