Kwiatkowski (NIK) kieruje śledztwo na właściwe tory

Obrazek użytkownika adriano
Kraj

Apolityczny prezes NIK z Platformy Obywatelskiej namaszczony na to stanowisko przez premiera Tuska, postanowił dzisiaj przemówić  w sprawie kompromitacji polskiego wymiaru sprawiedliwości, który z braku dowodów uniewinnił gangsterów podejrzanych o zabójstwo generała Papały.
 
 
Warszawska Prokuratura, która poniosła dziś w sądzie porażkę, uważa że w sprawę śmierci Papały zamieszani byli m.in. "Słowik", Niemczyk i Bogucki. Natomiast Kwiatkowski powiedział, że ma nadzieję, że łódzkiej prokuraturze apelacyjnej toczącej równolegle śledztwo, uda się sprawę doprowadzić do końca. Czy nie jest to jawne opowiedzenie się po stronie lansowanej od tamtego roku przez łódzką prokuraturę tezy, że za śmierć Papały jest odpowiedzialny gangster Patyk i jego szajka kradnąca luksusowe samochody? Chciałbym zauważyć, że po napadzie na policjanta, który jeździł „luksusowym” Daewoo Espero auto nie zniknęło…
 
Zatem Ryszard Bogucki biznesmen i płatny zabójca  oraz Ryszard Niemczyk- jego kolega po fachu oraz związane z nimi grupy biznesowe, do których trop prowadzi nawet do USA mogą spać spokojnie.
Panowie poszkodowani „Słowik” i Bogucki będą się domagali odszkodowań za swoją krzywdę, co już dziś zapowiedzieli ich obrońcy.
Ale nie to jest najgorsze. Najgorsze jest podejście mainstreamowych dziennikarzy, którzy jak zwykle konsekwentnie urabiają nadwiślański lud. Mówią oni zgodnie we wszystkich stacjach TV, że prawdy prawdopodobnie nigdy nie poznamy. Trzeba się pogodzić i nie robić polityki tylko budować mosty 10 godzin dziennie za 10 zł za godzinę.

Skąd ten fatalizm? Przy próbach postawienia przed Trybunałem Stanu Kaczafiego nasi „dziennikarze” nie załamują tak łatwo rąk. A tak w ogóle to jak to jest? Nic nie wiemy o zabójstwie Papały a prezes NIK opowiada sie po jednej ze stron? Czy cynglom nie wydaje się to dziwne?

Oprócz przygotowywania gruntu pod totalne umorzenie sprawy cyngle z TVP, przygotowywały nas też na upadek ZUS. Pokazali dziś matkę pięciorga dzieci, która mówiła, że ona wcale nie liczy na emeryturę z ZUSu tylko na pomoc dzieci na stare lata. Nasuwa się pytanie: czy pani mama jest równie apolityczna jak nasz prezes NIKu z Platformy Obywatelskiej?
Manipulacja jest jasna: ot pokazujemy taką bezstronną Matkę Polkę, która jest zarobiona po pachy wychowywaniem dzieci i nie liczy na ZUS, co reszta matek ma odebrać jako zniechęcenie do domagania się tego co należy im się (przepraszam za kolokwializm) jak psu buda z prostego powodu- wpłacały pieniążki na swoją emeryturę  przez całe życie.

Tak przygotowanym Polakom łatwiej będzie znieść bankructwo ZUSu, co jest przewidywane przez ekonomistów.

DOCIEKLIWOŚĆ jest cechą dziennikarza. Jeżeli  dziennikarz jej nie ma i odczytuje przekazy dnia, jest zwykłym cynglem i propagandystą.

http://www.obiektywnie.com.pl/artykuly/kwiatkowski-nik-kieruje-sledztwo-na-wlasciwe-tory.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

ze swych doświadczeń, wtyczek i tajemnic z czasów bycia równie niezawisłym ministrem niezawisłej sprawiedliwości.

Całkiem prawdopodobnym jest, że swe niezależne prezesowanie zacznie od... skontrolowania kontroli NIK z czasów jego poprzednika, które to kontrole wykazały wiele niedociągnięć w MSW zwłaszcza przed i po 10 kwietnia 2010, prokuraturze wojskowej, ba - nawet w samej kancelarii prezia wszystkich preziów i ministrów. Co zakończy się oczywiście nowym niezawisłym raportem, w którym wszystko będzie grało. Bo musi grać ! Nie po to prezio rady ministrów fundnął sobie tak niezawisłego prezia NIK.

Teraz już spokojnie można powiedzieć - "miałeś chamie NIK, ostał ci się jeno nick!"

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#373081

 Czarno to widzę, może nie zdążyć.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373130

"Tak przygotowanym Polakom łatwiej będzie znieść bankructwo ZUSu, co jest przewidywane przez ekonomistów."

Co w tym zdaniu jest nieprawdziwe?
Ano to, że świadczenia z ubezpieczenia społecznego wypłacane są z państwowego Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (FUS), a ZUS jest tylko firmą obsługującą zadania FUS-u(wynajętą za odpowiednią opłatę).
Brak wypłat świadczeń z ubezpieczenia społecznego mógłby nastąpić, gdyby to FUS zbankrutował, a ponieważ FUS ma gwarancje Skarbu Państwa, to musiałoby zbankrutować państwo polskie.
Oczywiście, że to w rękach Sejmu są decyzje na temat budżetu państwa, w tym i dotacje wysokości dotacji z budżetu państwa do FUS, co ma wpływ na stabilność wypłat świadczeń i ich wysokość.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373189

Polski wymiar sprawiedliwości jest całkowicie podporządkowany poprawności politycznej i nie ma nic wspólnego z niezależnością, bezstronnością, a wreszcie sprawiedliwością. Jeżeli ktoś znany jest z niepoprawności  politycznej nie ma żadnych szans na rozpatrzenie bezstronne sprawy. Chronione są tzw swięte krowy i ludzie z układu władzy.Zresztą dorównujemy w tym wzgledzie takim krajom jak Białoruś, Rosja, Chiny, czy Kuba.. Szkoda, że UE podobno wrażliwa na praworządność nie zainterrsuje się polskim wymiarem niesprawiedliwości, a może no norma i w UE?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373207

ości" polskiego wymiaru sprawiedliwości. Tak zwanego...

Niedawno ujawniono wielomiliardowy deficyt w kasie UE - czy KE się tym zajęła ? Czy zabrała się za tyłki defraudantów ?
Tu (objęty immunitetem) złodziej uczy się od złodzieja, przestępca od przestępcy. To są naczynia połączone. Ta sama UE pomaga złodziejowi Vincentowi by utrzymał się na stanowisku ministra polskich finansów, czyli ręka rękę myje.

Już niech ta Unia lepiej trzyma łapy daleko od Polski. Węgrzy się podnoszą z kryzysu po tym jak powiedzieli Unii won.

Pozdrawiam.
contessa

PS. Wiele skorumpowanych państw wierzyło starając się o przystąpienie do UE, że ta sprawować będzie jakąś kontrolę nad skorumpowanymi politykami, a wyszło że pomaga im by kradli jeszcze lepiej i jeszcze więcej.
_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#373225