Mistrz i .....

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

wierny, i pojętny uczeń swojego medialnego pachołka, mnistrza w opluwaniu opozycji prawicowej.

Mistrz Waldemar Kuczyński: ponura maskarada na Wiejskiej!

- Piotr Gliński występuje w roli politycznej kukły Jarosława Kaczyńskiego. On go odkrył, przekonał i w takiej właśnie roli ustawił. I on jednym pstryknięciem palca może go ze sceny usunąć. Może go też wyrzucić albo na wszelki wypadek schować do jakiejś przyszłej, podobnej roli. Czasami Gliński mówi coś co nie brzmi pisowsko, choć niemal wszystko powiela myślenie "prowadzącego". Otóż nikogo te nieliczne odchyłki nie powinny zmylić i chyba nie mylą. Prowadzący "premiera technicznego" dopuszcza to dla większej wiarygodności maskarady. Bo to co się dzieje, całe to konstruktywne wotum nieufności, to kolejna maskarada.

- Po strasznym smoleńskim wypadku lotniczym postępuje zespalanie wyborców PiS z partią i otaczającymi ją organizacjami, i środowiskami. Zespala wiara w to, że w Smoleńsku dokonano zamachu, że z Rosjanami współorganizowali go polski premier i prezydent. I zespala misja: obalić rząd, obalić państwo i stworzyć nowe. Z jego pomocą rozliczyć twórców i obrońców III RP oraz znaleźć, i ukarać zbrodniarzy winnych zamachowi w Smoleńsku. Mamy wszystkie elementy sekty, także relikwię; św.Wrak i oczywiście głównego kapłana: "Jarosław Polskę zbaw".

Oto inwektywy kanalii Kuczyńskiego, mistrza mowy nienawiści i pogardy.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,36474,title,Waldemar-Kuczynski-ponura-maskarada-na-Wiejskiej,wid,15393107,wiadomosc.html

A teraz nieodrodny uczeń kanalii, mistrza w opluwaniu prawicy i Kaczynskiego, nieudacznik na urzędzie premiera, zwykła tchórzliwa gnida, którą stać było wczoraj tylko na osobiste, personalne wycieczki wobec Kaczyńskiego.
Ta marna gnida nie zostawiła w spokoju nawet śp.Prezydenta Kaczyńskiego.

Ostra wymiana zdań w czasie debaty nad wyrażeniem wotum nieufności wobec rządu PO-PSL. Donald Tusk odpiera zarzuty Jarosława Kaczyńskiego i mówi, kto jego zdaniem odpowiada za problemy, które wypunktował w swoim przemówieniu prezes PiS. To nieżyjący prezydent Lech Kaczyński i były minister skarbu Andrzej Jasiński.
Donald Tusk powiedział, że w przemówieniu Kaczyńskiego, który uzasadniał wniosek, znalazło się dużo przekłamań i nieścisłości. Premier podkreślił, że za wysokie ceny gazu z Rosji odpowiada były minister skarbu w rządzie PiS, Wojciech Jasiński. Za niekorzystne dla Polski zapisy w unijnym pakcie klimatycznym, zdaniem szefa rządu, ma odpowiadać natomiast nieżyjący prezydent, Lech Kaczyński.

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/421451,kto-jest-winny-tusk-minister-jasinski-i-niezyjacy-prezydent-kaczynski.html

Rosjanie kłamią na temat ustaleń dotyczących katastrofy smoleńskiej, a premier Donald Tusk nie zamierza reagować, bo dla niego ważniejsze są poprawne stosunki między jego rządem a Kremlem. - Tak długo jak będę premierem będę pilnował, żeby relacje polsko-rosyjskie były równorzędne i równoległe - powiedział Donald Tusk odpowiadając na pytanie reporterki portalu niezalezna.pl.

Polska jest w kryzysie - powiedział wczoraj w Sejmie kandydat PiS na premiera prof. Piotr Gliński. Na te słowa ławy rządowe razem z nieudacznikiem, a także poselskie Platformy Obywatelskiej i PSL zareagowały rechotem.

Za to dziś ten tchórz mocny w gębie idzie śladami swojego mistrza Kuczyńskiego:

- Wynik głosowania nad wnioskiem o konstruktywne wotum nieufności potwierdził, że była to maskarada, która nie miała nic wspólnego z żadnym ponadpartyjnym rządem - ocenił w piątek Donald Tusk. Zdaniem premiera, ta inicjatywa była "próbą zdestabilizowania sytuacji".

- Przewidywaliśmy w końcu wszyscy, że będzie taki wynik głosowania. Ten wynik potwierdził, że to, co mówiłem w czasie debaty o tym wotum, że to jest impreza jednej partii politycznej, to była maskarada, niemająca nic wspólnego z żadnym narodowym, ponadpartyjnym rządem - powiedział Tusk w piątek dziennikarzom.

http://www.tvn24.pl/tusk-o-wotum-nieufnosci-maskarada-impreza-jednej-partii,310678,s.html

Tylko patrzeć jak uczeń przerośnie mistrza, bo wyścig kanalii trwa.

- Rosnące bezrobocie, katastrofa w służbie zdrowia, tragiczne przygotowanie reformy oświaty dotyczącej sześciolatków, spadająca siła nabywcza pieniądza i realny spadek wartości emerytur - czy nie trzeba o tym rozmawiać? Jeśli dodamy do tego gigantyczną aferę korupcyjną w MSW (a właściwie we wcześniejszym MSWiA), skok Ministerstwa Finansów na OFE oraz wiernopoddańcze słowa ministra spraw zagranicznych skierowane pod adresem Niemiec, to naprawdę trudno znaleźć dziedzinę, w której obecny rząd odniósł sukces. Taki, który zawdzięcza sobie - dodam, by nie wdawać się w dyskusję na temat bohaterskiego przyjęcia funduszy z Unii Europejskiej.

I na koniec wspomnę o tym, co nie jest najmniejszą przywarą rządzącej ekipy - kolesiostwie. Właśnie PSL dostał w centrum Warszawy piękny lokal na siedzibę partii. Nie uwierzą Państwo, że zapłaci za wynajęcie metra kwadratowego 12 złotych. Kto by tak nie chciał? Każdy. Ale kto by w takiej cenie taki lokal dostał? -

- I w tym sensie wszystkie chwyty użyte przez PiS, by doprowadzić do debaty, wydają się usprawiedliwione. Także i ten z iPadem, dzięki któremu prof. Gliński przemówił do posłów w sali plenarnej, wbrew zakazom marszałek Ewy Kopacz.-

http://www.se.pl/wydarzenia/opinie/stanislaw-drozdowski-ipad-kaczynskiego-i-rechot-kolesiow_310848.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

   rozpijającego polskich chłopów "na kreskę" - ohydny pysk z zakrzywionym nosem  

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#341705