Ostateczne rozwiazanie kwestii niemieckiej

Obrazek użytkownika ooone
Idee

W zwiazku z doniesieniami Mojsiewicza o experymentach "naukowych" przeprowadzanych przez Niemcow na polskich embrionach (a wiec naszych braciach i siostrach), przypomne idee jaka pojawila sie w czasie II wojny w USA.

Oto w 1941 r., opublikowana zostala ksiazeczka pt. Germany Must Perish! (Niemcy musza zginac!), autorem ktorej byl Theodore Newman Kaufman. Przedstawil on plan eksterminacji narodu niemieckiego, po wojnie, droga przymusowej sterylizacji. Drugim istotnym elementem planu byl rozbior Niemiec, w wyniku ktorego zniknelyby jako osobna jednostka terytorialna.

Poniewaz w Niemczech z uporem powstaja coraz to nowe idee i inicjatywy eutanazji, eugeniki, a nawet... przerabiania cial ludzkich na... diamenty(!) w procesie kremacji pod wysokim cisnieniem, wypada wyrazic zal, ze nie przeprowadzono planu Kaufmana.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

A ile dyjamentów by byłooo, uoch! Jest nawet taka nacja, co pasjami uwielbia dyjamenty, tolka... do kremacji ma stosunek... mięszany. Trza by ich przekonywać :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#352410

wpasowałbym jeszcze między Polskę, Holandię, Francję i Czechy państwo żydowskie, sprawujące opiekę nad gettem dla Niemców (do czasu ostatecznego rozwiąznia ich kwestii) - taki odpowiednik dzisiejszego Izraela i Strefy Gazy.
tym sposobem Świat uniknąłby wielu problemów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#352440

Czy jesteś pewien, że własnie takiego państwa  (pod nazwą Niemiec) nie ma w tej chwili?

Pozdrawiam

cui bono

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cui bono

#352566

Takie powinno być zadanie Niemców po wojnie.
Tania siła robocza bez prawa samoorganizacji - w żadnej formie.

Ustawienie frontu zimnej wojny na dwóch niemieckich państwach, a późniejsze zezwolenie na ich zjednoczenie to recepta na rychłe kłopoty.

Może po następnej wojnie świat będzie nieco mądrzejszy...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#352458

ooone:

Dyjamentow az tak duzo by nie bylo. Skladamy sie glownie z wody, a z wody nie da sie wegla zrobic. Z prob, o ktorych czytalem, wynika, ze po spaleniu zwlok albo nie bylo zadnego, albo - jeden, albo - czasami - kilka.

Metoda ta byla reklamowana wdowom, zeby mogly drogiego nieboszczyka nosic na palcu. Serio!

Przyszlo nam zyc w epoce glupoty.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ooone

#352891