Jak odplacic pieknym za nadobne

Obrazek użytkownika ooone
Humor i satyra

Obrazani jestesmy przez platfusow obficie. Jeden oddal sledztwo Rosjanom. Drugi postawil pomnik bolszewickim najezdzcom 1920r. Dopiero co policja wystapila przeciw obywatelom dajacym swiadectwo patriotyzmowi w dniu upamietniajacym odzyskanie niepodleglosci. Na dodatek probowano naszych pilkarzy pozbawic orzelka!

Ogladajac niezalezne video na necie o marszu niepodleglosci, odnotowalem obecnosc kiboli. To bardzo pozyteczny i do tego aktywny element obywatelski! Jestem nimi zachwycony.

Moze by tak w ramach ogolnego rewanzu za te obrazy i zniewagi spadajace na nas ze strony obecnego obozu rzadowego... Podsunac niesmialo kolegom kibolom pewna idee? Idee pewnej akcji... Akcji w czasie i na terenie przyszlego festiwalu piosenki radz... rosyjskiej...
Moze... gdyby tak... festiwal sie nie udal... Tak jak mial sie nie udac marsz niepodleglosci... Nie mam nic osobiscie przeciw poszczegolnym Rosjanom, ale ich tak kocha prezidjent Komorowskij... I dac takiego prztyczka temu kagiebiscie kremlowskiemu...

Tak mi sie tylko niepowaznie marzy...

========================
A psa Szarika kochalem, kocham i zawsze kochac bede!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

dobrze, że to tylko Twoja sfera marzeń...
Wyobrażasz sobie co by było, jakby:
1) zablokowano korowód delegacji radz... rosyjskiej?
2) wzniecano antyradz... antyrosyjskie slogany?
3) sprowokować oddziały MO, w dodatku na wizji w tv?

:)

___________________________________
...Tobie Polsko!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________________ ...Tobie Polsko!

#201825

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Trzeba by tylko trochę zmodyfikować część czynną protestu a raczej manifestacji.Na przykład zamiast blokady ,która będzie wykorzystana do spacyfikowania w łatwy sposób,można by tą akcję przenieść do centrum lub w sąsiedztwo amfiteatru który jest właściwie na obrzeżach centrum.Mianowicie czy przed czy w czasie trwania tej wasalnej imprezy,wystąpić o zgodę na wiec czy pochód i śpiewać nasze patriotyczne oraz anty Tusko-Komorowskie.Mieszkam niedaleko to na pewno też bym brał czynny udział obojętnie w jakiej formie by się to odbyło,dość już kładzenia uszu po sobie oni i tak będą to rozgrywać politycznie i wizerunkowo obojętnie w jakiej formie wyrazimy swój sprzeciw.Mało było przykładów jak ostatni ,że brutalnie pobity siedzi a bandzior z psiarni jest pokrzywdzony.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#201827

ooone:

Dzieki za poparcie pomyslu. Kto jeszcze? Mamy tu miejsce dla wielu. Wpisywac sie! To dobry pomysl! Przyjaciolom Rosjanom mozna to bedzie wytlumaczyc. Zapraszam!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ooone

#202068