Wygrał Jerzy Wilk z 51,74% poparcia

Obrazek użytkownika Redakcja
Kraj

Wyniki ze wszystkich 62 komisji wyborczych prezydentem miasta Elbląga został Jerzy Wilk z PiS.

Kandydat uzyskał 51,74 proc. poparcia według oficjalnej depeszy Polskiej Agencji Prasowej w Miejskiej Komisji Wyborczej.
Kandydat PiS, Jerzy Wilk otrzymał 17 266 głosów, czyli 51,74 proc poparcia. Kandydatka PO Elżbieta Gelert z otrzymała 16 106 głosów, co przełożyło się na 48,26 proc. poparcia.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

a pełowianka i tak za dużo zgarnęła

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#368634

Cieszę się z sukcesu pana Wilka, ale to zwycięstwo bardziej przysłuży się Prawu i Sprawiedliwości w skali ogólnopolskiej, niż w samym mieście. Będzie - mam nadzieję kolejnym krokiem do przełamywania zaczarowanej bariery 1/3 poparcia i osiągnięcia parlamentarnej większości.

Ale prezydenta Elbląga czeka obstrukcja ze strony rady miasta. Powinniśmy pamiętać i przypominać wszystkim, komu te kłody pod nogami będzie prezydent Wilk zawdzięczał: to pan "Zbyszek" Ziobro i jego Solidarna PO...a

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ro</p>

#368654

Nowy wróg zawsze jest groźniejszy niż stary. Szczególnie gdy został wyhodowany na własnej piersi. Mieli czas na opamiętanie, ale poszli w zaparte. Szkoda.
Solidarna PO...a - dobre :)

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#368664

Zauważ Anno, że ojciec Rydzyk jakoś niezbyt szczęśliwie rozdaje swoje sympatie. Nie chcę ciągnąć tamtego wątku, ale czy nie powinien przemyśleć pewnych spraw i westchnąć: "pro publico bono"? Polacy, przynajmniej ci z naszej strony, zdrady nie zapominają, i ksiądz Tadeusz powinien wiedzieć, że tej "solidarnej" mąki chleba raczej nie będzie. 

Zaś co do księdza Arcybiskupa (że jednak pociągnę), ja nigdy nie powiem, że "coś musiało być na rzeczy". Więcej! Bardzo Mu współczuję, ale czy nie powinien był, właśnie pro publico bono usunąć się, kiedy był czas? 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ro</p>

#368681

Chodzi Ci o to, że ludzie z SP bywają w RM? Przyznam, że teraz nie śledzę audycji na bieżąco, więc szczegółów nie znam, niemniej uważam, że takie nagłe odrzucenie osób, które dotąd były mile widziane nie tylko w RM, ale i w PiS, byłoby sztywnym opowiedzeniem się Radia za daną PARTIĄ. W 'mediach o. Rydzyka' nie obowiązuje żadna partyjna deklaracja - i dobrze. Tam idzie o Polskę. I boli mnie wykorzystywanie tych mediów przez ludzi, którzy później na nie... (Wałęsa, Kaczmarek, Giertych...).
Chodzi za mną taka analogia: popularny Ziobro dał się wykorzystać cwanemu Kurskiemu, tak jak popularny wtedy dziennikarz telewizyjny TT dał się wykorzystać TS do nagonki na abpa Wielgusa. Każdy może popełnić błąd, ale trwanie w nim to już efekt świadomej decyzji.

Pytasz, czy Abp nie powinien był - pro publico bono - usunąć się, kiedy był czas. Czyli kiedy? Afera wybuchła po decyzji papieża o mianowaniu go na metropolitę warszawskiego. I dlaczego miałby to robić? Chyba NIKT się nie spodziewał, że hieny będę atakować tak ostro i do końca, aż do zagryzienia ofiary, i to już w progach kościoła. Pamiętam każdą minutę owych godzin - nie sądziłam, że to się im uda... Usłyszawszy w radiu wiadomość, że ingres nie będzie ingresem, ludzie zawracali z drogi do katedry, nieraz dalekiej... Nie mogłam uwierzyć, że po 1989 to dziennikarze zatwierdzają w Polsce biskupów, tak jak dawniej czynili to sekretarze partyjni. Wtedy zrozumiałam, że nic się nie zmieniło, tyle że czerwone łapy założyły białe rękawiczki. Oddali to, o co walczyliśmy (wolność słowa, prawo do własności) - ale sobie. Sami się uwłaszczyli i opanowali media i teraz - w imię wolności - z nas szydzą, a młodych ogłupiają. Niewinny musi udowadniać swą niewinność! Ale i to nie zawsze jest mu dane...

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#368708

W sprawie abp. Wielgusa pewnie dałbym Ci się przekonać. Choć w świetle tego, co widzę u TS choćby w sprawie smoleńskiej, wiele bym dał, żeby poznać  - jeśli nieszczere - jego motywy. Co chciał osiągnąć, kto go "pociągnął za sznurek"? Dlaczego nikt, z księdzem Rydzykiem włącznie, tego nie wyciąga?

Natomiast w sprawie "Solidarnej POlski" zamysły księdza Rydzyka są dla mnie aż nadto jasne: Kaczyński potrafił słuchać tylko... matki.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ro</p>

#368815

Proponowałabym zostawić RM w spokoju. To radio nie jest na usługach jednej partii lecz zaprasza do swoich programów ludzi z różnych opcji. Tam każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie. Pamiętam jak przed wyborami parlamentarnymi w studiu TV TRWAM stało puste krzesło napisem PO podczas debaty. Pamiętam też jak niegdyś występował Niesiołowski, który jako gość wyzywał o.Tadeusza od złodziei dając pokaz czystego chamstwa.
Myślę, że katolicy powinni znać zdanie różnych opcji politycznych a RM i TRWAM właśnie to im umożliwia. Oczywiście jeżeli zapraszani goście skorzystają z zaproszenia.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#368697

Jest na jutubie film z programu w TV Trwam, w którym jakaś słuchaczka mówi pod adresem Niesiołowskiego, który siedział w studio:

-Zaproś takiego do salonu, to narobi na dywan.

Nagranie jest dość stare, oceniam, że jeszcze z czasów, kiedy Tusk był świeżo po ślubie. Ojciec Rydzyk musiał nie posłuchać tej pani, no i przekonał się, że miała rację.

Ziobro i jego kolesie są politycznymi defraudantami. Zwyczajnie: dostali mandaty wyborcze, bo startowali z list Prawa i Sprawiedliwości, Gdyby nie to, pies z kulawą nogą by na nich nie zagłosował. Rozumiałbym, gdyby ksiądz Rydzyk zaprosił Ziobrę, żeby mu wytłumaczyć, że źle postępuje, że z decyzją o odejściu z PiS powinien był poczekać do następnych wyborów. Ale goszczenie go w studio na zasadach partnerstwa, to mówienie "nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało". 

RM ma swój skromny udział także i w tym, że prezydent Wilk będzie miał pod górkę. Bo parę osób w Elblągu przed wyborami do Rady Miasta pytało:
-A co to za jeden ten Kowszyński?
-To kandydat Solidarnej Polski.
-A co to jest ta Solidarna PO...a?
-Nie wiesz?! To ci od tego Ziobry, co ich popiera ojciec Rydzyk.
-No to głosujemy na Kowszyńskiego!
I tak dzieki temu, że Ojciec Dyrektor hołubi politycznych defraudantów, prezydent Wilk nie ma w Radzie Miasta większości.
Ale w przyrodzie nic nie ginie. Raz ... zawsze ...! Jeszcze "Zbyszek" Ziobro podziękuje księdzu Rydzykowi za to poparcie.
Na swój sposób oczywiście.
 

Cóż! Chce ksiądz Rydzyk podkładać Ziobrę Jarosławowi Kaczyńskiemu, żeby ten przypadkiem zbytnio nie urósł? Jego wybór, jego radio, jego prawo. Tylko że mnie z tym nie po drodze. 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ro</p>

#368810

Dlaczego się tak uczepileś o. T. Rydzyka? Tylko patrzeć, jak za chwilę będziesz Jemu przypisywał, że to dzięki niemu w Polsce jest tak źle.

Uważnie przeczytałem tu Twoje komentarze. Na ich podstawie twierdzę, że nie należysz do słuchaczy RM. A jeśli słuchasz, to bardzo sporadycznie. Zatem uważam, że nie powinieneś się wypowiadać na ten temat, bo po prostu Twoja wiedza nie pozwala na merytoryczne zabranie głosu. Zresztą temat komentowanej notki nie dotyczy o. T. Rydzyka i niepotrzebnie zbaczasz z tematu.

       
________________________ 
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#368818

Z całym szacunkiem, Satyrze, ale gdyby istniało prawo, że wypowiadać się w danym temacie można, jedynie mając pełną wiedzę merytoryczną, musiałbym całe życie milczeć, jak głaz. Ale wówczas pozostać w samotności, z przekonaniem, że tylko innym wolno mieć coś do powiedzenia, a nawet wkładać swoje przypuszczenia w przekonania innych.

Czy jest mi po drodze z księdzem Rydzykiem?  Powiem tak: jeżeli w ogóle słucham radia, a robię to istotnie bardzo rzadko, to jest to właśnie Radio Maryja. Natomiast słyszę tu i tam (zupełnie jak w radio), że w toruńskiej rozgłośni pan Ziobro jest hołubiony. I obawiam się, że chyba mi się to nie podoba. Bo jego kolega zdefraudował mój głos, co prawda oddany na niego pośrednio, ale tym bardziej przykro, że nie mogę siebie oskarżyć o niewłaściwy wybór. Tak samo nie podobałoby mi się gdyby mój brat - wszak rodziny się nie wybiera, przyjaźnił się z facetem, który zwędził mi portfel.

Co nie znaczy, że za pogorszenie mojej sytuacji materialnej obwiniałbym brata, dlatego wdzięczny byłbym Ci za trochę więcej życzliwości.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ro</p>

#368830

... wobec Ciebie. A powodem jest to, że swoje zdanie wypracowujesz w oparciu o tzw. fakty prasowe i jakieś... plotki. Napisałeś, cyt.: "(...) słyszę tu i tam (zupełnie jak w radio), że w toruńskiej rozgłośni pan Ziobro jest hołubiony".
- Tu i tam? - To znaczy gdzie? - Kto jest głosicielem (oprócz Ciebie) tych bzdur???
Radio Maryja i o. T. Rydzyk???

Słucham Radio Maryja codziennie (także w nocy) przez dobrych kilka godzin. Słyszałem, kiedy to o. dr Tadeusz Rydzyk wyrażał swą opinię o tych, którzy byli w przeszłości wielokrotnie gośćmi RM, a dzisiaj nie tylko opluwają PiS, ale także i tę rozgłośnię. Mówił to z nutą żalu. Był zawiedziony ich postawą. Także postawą Zbigniewa Ziobro. I nie jest prawdą, jakoby ów człowiek był w jakikolwiek sposób hołubiony przez RM. 

Zatem proponuję, abyś w przyszłości opierał się na rzetelnych informacjach, zanim tu napiszesz. Wówczas i moja życzliwość wobec Ciebie będzie widoczna.  

      
________________________ 
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#368842

Będę musiał się nauczyć jakoś z tym żyć.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ro</p>

#368887

... nie bardzo wiem, z czym Ty masz się nauczyć żyć. Czy z brakiem mojej życzliwości? - co jest tożsame z dalszym Twoim "pisarstwem" w oparciu o fakty medialne i plotki? - czy też z tym, że zanim napiszesz na NP, będziesz się musiał przygotować pod względem wiedzy, korzystając z rzetelnych źródeł?

Osobiście wolałbym, byś się nauczył żyć z tym drugim. 

Pozdrawiam,
                    
________________________ 
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#368905

Mimo kanonady medialnej i wspoldzialania PO, SLD, PSL, SP, RP i calej pozostalej agentury, Polska wygrala w Elblagu!!!

Brawo Panie Prezydencie Wilk!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Greg Shityna

#368636

... najnowszej historii Polski.
Czekamy teraz na... Warszawę. Czas, by bufetowa "awansowała" na... zmywak.

 

             
________________________ 
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#368639

Do odważnych świat należy!!!! a POLSKA tylko do POLAKÓW!!!!
Czekamy na odbicie WARSZAWY!!!!!
TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG!!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#368640

Jedno pytanie: Czy w Elblagu mieszka tylko 40 tysiecy doroslych osob?

===================

jasiek z toronto

http://polskawalczaca.com

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#368644

Aktualnie tak. Resztę dorosłych elblążan możesz spotkać w Niemczech, Anglii, Irlandii, Szwecji, Norwegii, Holandii, Włoszech, Hiszpanii, Austrii, Francji, a niektórych nawet w Kanadzie... 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ro</p>

#368655

W tych wyborach uprawnionych było blisko 98 tys. mieszkańców Elbląga.

Nie bardzo chce mi sie wierzyć, - jak napisał "ro" - aby około 60% uprawnionych do głosowania Elblążan wyemigrowało za pracą do Niemiec, Anglii, Irlandii, Szwecji, Norwegii, Holandii, Włoszech, Hiszpanii, Austrii, Francji, a nawet do Kanady...

Tak słaba frekwencja jest chyba wynikiem uprawiania przez pewien procent elektoratu ideologii "tumizwisizmu". Ale i oni się jeszcze obudzą, kiedy polityka, od której chcieli być jak najdalej, - z coraz większym hukiem i wbrew ich woli zacznie się wdzierać drzwiami i oknami do ich mieszkań i bez ich przyzwolenia rozpanoszy sie tak, że będą zgrzytać zębami. Takich biernych obywateli nic tak nie ruszy, jak mocne rąbnięcie w ich rodzinę, a przede wszystkim... w ich kieszeń. Przecież Vincent nie zrezygnował ze "skoku na kasę" niemajętnych Polaków. 

Pozdrawiam,
                      
________________________ 
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#368662

Ach, nie należy zaraz traktować mnie dosłownie! To była taka drobna szpileczka... W Toronto mieszka wielu Jaśków, spośród których jednego wolałbym oglądać trochę inaczej, niż przez Skype'a.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ro</p>

#368672

Jak widać na tym przykładzie PiS mógłby zdobyć wiekszość bezwzględną pod warunkiem, że wybory miałyby charakter "prezydencki", a nie kolektywny. Czyli że ludzie głosowaliby przede wszystkim na lidera PiS. Czy sukces śp Lecha Kaczyńskiego mógłby powtórzyć Jarosław?

Pisząc "prezydencki" mam na myśli znane na Zachodzie i obecne już w Polsce zjawisko "prezydencjalizacji parlamentaryzmu". Chodzi o sytuację, w której lider zwycięskiej listy wyborczej uzurpuje sobie rolę głowy państwa. Takiej uzurpacji dokonywał Donald T. i właściwie do tej pory jej dokonuje. Wyborcy musieliby ujrzeć w Jarosławie "kontr-prezydenta".

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Województwo Smoleńskie
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#368646

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jak wiadomo okolica jest naszpikowana agentura kacapska ktora kordynuje ruchy PObolszewi, oj chlopaki za duzo chlacie Putin wam dobrze przegaranie piorka.
Tyle rubli psu w dupe bo sie tylko bawia,rozbijaja sie wypasionymi brykami, okupuja najlepsze restauracje, i wykupuja najlepsze towary sczegolnie alkochol i zarcie w Elblagu. Normalnych turystow z Krolewca na to nie stac ci co sa w Elblagu maja duza kase.
Ale jak widac przespali cos Elblag trafil w rece Polskie.

BRAWO WSZYTKIE WILKI.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#368648

 Gratulacje dla pana Wilka..Tylko zastanawiam się skąd ta jego konkurentka ze skorumpowanej bandy rudego nazbierała tyle głosów..Czyżby mieszkańcy Elbląga przysnęli.?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#368657

Oby jak najprędzej w całym kraju...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

M-)

#368663

Aleksander Szumański       TYLKO SRANIE PRZED STRACHEM POZOSTAŁO         

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Aleksander Szumanski

#368669

Chyba ZE STRACHU.

Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#368671

Nie ma oj, nie ma z czego się cieszyć. Polskość po raz kolejny przegrała, tym razem w Elblągu.
Owszem Prezydentem miasta został Jerzy Wilk z PiS, jednak ujmując rzecz kolokwialnie udało mu się to totalnym psim swędem.
Mieszkańcy "Czerwonego Bastionu" (komuszki) odpuścili sobie po prostu niedzielne prezydenckie wybory i pojechali nad Zalew, mając już w ręku (w Radzie) pełną władzę nad miastem ( PO- 7 mandatów, SLD- 5 mandatów).
Prezydent Wilk jest jedynie patriotyczną, polską wisienką na torcie. A tort nadal komuszy, cukiernik nadal komuszy, konsumenci nadal komuszy, jedynie cukier z Duetsche -Zucker- Gesellschaft.

Co zmieniło się w Elblągu po wyborach ?
Nic się nie zmieniło, Elblążanie w swej większości, to nadal lewicowe bydło wyborcze a psi swęd i ślepej kury ziarno niczego nie zmieni.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#368670

... czy jest ktoś, kto widzi powodzenie w rządach Pr. J.Wilka , po rezultacie tego wyniku, niedzielnych wyborów ?
Przecież, każda dobra inicjatywa, będzie natychmiast torpedowana przez POopozycję.
Można z czystym sumieniem powiedzieć :
" Polacy nie mają świadomości z powagi sytuacji w jakiej się znajdują" - tak brzmi diagnoza stanu ich umysłu.
Jest to efekt przegrzania grillem.
Wiem, to trudne do przełknięcia.
Chciało by się powiedzieć :
"Polska jest smaczna" ! Jeszcze nam zostały :
rydze w śmietanie, flaki z olejem no i "białobieszczadzka".
ps.
.... absolutnie, nie mam zamiaru krytykować Elblążan -
- w miom mieście wynik będzie podobny - nawet jeśli ta banda zamknie wszystkie szpitale .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#368674

Czemuż Ty taki posępny dziś jesteś?
Wiem, zwycięstwo w Elblągu nie jest imponujące, a jeśli czasami rozmawia się z lemingami, można zwiesić nos na kwintę...
Jednak myślę, że trzeba się cieszyć, Elbląg to matecznik PO, jeśli tam przegrali, to już dla nich może być tylko gorzej.
Głowa do góry!

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#368682

Jak przegrali, skoro wygrali.
Przegraliby wówczas gdyby sytuacja była odwrotna. Rada nasza, a prezydent ich.
Oj gorąco dziś na dachach, gorąco, aż smoła i blachy parzą.

P.S.
Czemu, czemu. Co to w ogóle za pytanie, czemu Maruś dziś taki posępny . Maruś jest posępny, ponieważ po prostu wie, że Tańczący ma rację.
Inni też to wiedzą, tylko udają że nie wiedzą, bo nie wypada publicznie Tańczącemu przyznać racji.....prawda ?

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#368693

Twój komentarz, tłumaczy tylko czystość Twojego serca.
Ja jestem zwolennikiem prostych rozwiązań.
To przechodzi ludzkie pojęcie.... jak to możliwe, że ta Banda Czerwana, jeszcze potrafi zdobyć 48 % w tak przełomowych wyborach - bo to naprawdę były b.ważne wybory.
pozdrawiam Cię Zacna Wrocławianko.
PS.
....oczywiście, że liczę na ten proporczyk z Bieliczkiem.
pps.
.... napisz proszę, jak się rozwija sytuacja tych młodych Ludzi, którzy protestowali przeciw bytności , na U.Wr., tej UB/NKWD-owskiej kanalii ?
Miło Cię widzieć,
Marek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#368688

nie mam kontaktów w środowisku kibiców WKS, a tam chyba najszybciej można uzyskać informacje na temat dalszych losów uczestników protestu. Ale pewnie trzeba takich kontaktów poszukać, jak widać to są wartościowi młodzi ludzie :)

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#368709

Jednym słowem Elblążanie(naród) zdali egzamin i zostało po staremu a nawet gorzej. Nadal na jednego patriotę przypada jeden zindoktrynowany komuszek (co widać po wyniku wyborczym bliskim 50%/50%.
Gorzej, bo teraz za funkcjonowanie miasta oficjalnie odpowiedzialny będzie PiSowiec. Oj będą walały się kłody pod nogami Wilka, oj będą kopane omen-nomen "Wilcze doły", oj będą media patrzyły na Wilka wilkiem.
Ośmieszą go, podłożą Wilkowi świnię i zmarnują wizerunek . Nie zazdroszczę Wilkowi.
PiS i Wilk a z nim cała Polska odniosła pyrrusowe zwycięstwo.
Psu na budę takie zwycięstwo, no chyba, że potraktujemy je jako symbol poprawiający nam chwilowo samopoczucie.

Za mało w narodzie mądrości, za mało Patriotycznych Grilli Integracyjnych.
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#368683

Czy to będzie pyrrusowe zwycięstwo, będzie zależało od zachowania się elbląskiej lewicy. Ta deklarowała się po I turze, że będzie popierać decyzje dobre dla Elbląga dystansując się jednak od współpracy z ludźmi PiSu.
Jeżeli zobaczą, że PO tonie, będą współpracować z PiSem aby ugrać sobie na przyszłość jakieś punkty.

A tak na marginesie innych komentarzy odnośnie SP. Zawsze się mówi, że to nic nie znaczące ugrupowanie nie mające wpływu na całokształt. Zostawcie więc w spokoju tych, którzy nie mają wpływu na kształtowanie sceny politycznej bo ich wynik i tak nic by nie zmienił.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#368699

Interesuje mnie czy PiS miał w kazdej komisji męzów zaufania i czy nie utruniano im pracy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kazikh

#368680

Mina jak mina, ale jej to nawet cycki opadły i musiała podtrzymywać je reką.

:-))

 

Pozdrawiam.

Obibok na własny koszt

 

PS

Wynik pomimo wygranej Wilka i PiS to jednak nieznaczna przegrana PO jednak mnie co by nie napisać i nie powiedzieć głośno, to jednak przeraża.

Onwk.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#368711